Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Rozbieranie Madonny

(9)
Niektórzy odmawiali jej talentu, inni wypominali skandale, ale ona wciąż jest na szczycie i pozostaje jedną z najbardziej rozpoznawalnych ikon światowej popkultury.
  • 2009-08-14 10:32 | skoool

Re: Rozbieranie Madonny

Mam nadzieję, że informacje o naszych typowo "polskich" zawirowaniach wokół tego koncertu nie przedostaną się do prasy innych krajów, szczególnie tej brukowej.
    Sam kiedyś chciałem bardziej obejrzeć niż wysłuchać berliński koncert Madonny ale stwierdziłem, że ceny biletów są iście dekadenckie i zrezygnowałem.
    Jakie są ceny w Warszawie?
  • 2009-08-14 12:03 | meflina

Dzisiejszy Le Figaro o tym pisał.
  • 2009-08-14 14:37 | skoool

Jak?
    Ja poszukam komentarzy w niemieckich mediach.
    Pozdrawiam z Berlina.
  • 2009-08-14 16:44 | Danka

Re: To sztuczny twór , taki "zombi" ?

Takie sztuczne "potwórki" stworzone przez specjalistów od miksowania dźwięków i tworzenia afer medialnych pojawiły się masowo na globalnym rynku tandety.
    Co w takim "stworze" jest prawdziwe , a co spreparowane przez fachowców od wizerunku pozostaje ich tajemnicą. Te nowe kraje UE dają się na to nabrać , co potwierdza , że cel globalistów został osiągnięty. Te kraje , dawniej wrażliwe i stojące wyżej intelektualnie od zachodu zbliżyły się do wrażliwosci troglodytów z zachodu Europy.
  • 2009-08-14 21:16 | bala

Mam dość-wszędzie Madonna-a,cóż tak naprawdę się staje,a cóż to za piękno prawdziwie się staje,co na niby. Bo na niby udawane,bo na niby-oszołomienie wyobrażone.
    Nie ulegnę.
  • 2009-08-14 23:54 | skoool

Mocne słowa, "stojące wyżej intelektualnie od zachodu".
    Gdzie leżała dawniej intelektualna granica między wschodem a zachodem?
    Czemu od dawna tak wielu intelektualistów "wschodu" emigrowało i tworzyło na tym tandetnym "zachodzie", przeciwpołożnie raczej nieczęsto się to zdarzało.
    Gdzie jest wiecej trygoldytów?
    Czy w Polsce brakuje afer, także medialnych?
    Pytania, pytania, pytania.
    Czekam na odpowiedzi... Merytoryczne jeśli można prosić.
    Skoool.
    Berlin-Nysa-Kraków, czyli chyba wschód-zachód lub odwrotnie...
  • 2009-08-15 01:23 | George

Mam tylko dwa slowa dla malkontentow, czy ktoras z Polskich piosenkarek zaistniala na rynku tego gatunku muzyki przez tyle lat ? Niezaleznie od czyichs t.zw. gustow czy upododoban sukces ten i to wieloletni napewno upowaznia do wyrazania chocby minimalnego respektu dla Niej, bowiem to co wyczyniaja rozni kabotynscy radni lub poslowie PiSu w tym temacieto jest objaw krancowego ograniczenia umyslowegp. i tyle
  • 2009-08-15 22:09 | wikonwi

A ja wolę być troglodytą niż stać w zaścianku. Wartością jest postęp a nie skompromitowana nadęta polityka historyczna razem z rydzykowymi talibami
  • 2009-08-16 06:04 | george

mocium panie cymbal pisze