Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Szkoła rzutów

(3)
Po latach zastoju w lekkiej atletyce coś drgnęło, dorównaliśmy do ogromnego tempa rozwoju.
 • 2009-08-21 13:44 | gal anonim

  Re: Szkoła rzutów

  i zapomnial pan dodac szczesciu...rzuty to nie bieg na 10000m czy maraton gdzie wymagana jest codzienna dyscyplina, madra i efektywna praca a na wyniki trzeba czekac latami. Polacy wola kilka chwil strachu i efekt natychmiastowy, jak sie trafi 2metrowy talent to wygra ze wszystkimi nawet przy rozrywkowym podejsciu do treningu, juz to mielismy w przeszlosci.
  wielkie gratulacje dla tych , ktorzy zdobywaja medale bez wzgleu na powyzsze watpliwosci
 • 2009-08-22 11:40 | Gatsby

  Gal, zostaw te ludowe mądrości dla siebie:-)
 • 2009-08-22 18:23 | alfredo

  Re: Szkoła rzutów

  Trzeba stawiać na młodzież, dzisiejsi trzydziestolatkowie przejdą niedługo na sportową emeryturę. Niespodzianką był występ Sylwestra Bednarka, ten 20 latek nie mógł uwierzyć, że zdobył brązowy medal i ustanowił kolejną "życiówkę". Oby więcej takich "niedowiarków" w polskiej ekipie.