Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Cena niesławy

(7)
Afera. Nazwisko na łamach wszystkich mediów. I tak kilka tygodni, miesięcy. A potem cisza. Jak żyją politycy, do których, słusznie lub nie, przykleiła się etykieta człowieka skorumpowanego, przestępcy?
  • 2009-08-25 11:23 | Lewak

Re: Cena niesławy

Fajny Artykuł, ale jednego nie rozumiem. Panie Redaktorze jak to jest możliwe, że pan jednej nieścisłości nie wychwycił. Pan Pęczak podobno bardzo biedny jest... 2 tysiące renty mu było za mało na życie !!! No to cholerka skąd wziął 200 tysięcy złotych na HOTEL???????????????????????????? I wszystko jasne!!!!!
  • 2009-08-25 11:40 | sceptyk

no cóż jak się wchodzi na grząski grunt jakim jest polityka to trzeba przewidywać najgorsze.A swoją drogą to każdej aferze towarzyszą ludzkie dramaty.Słabsi w tym towarzystwie są po to,aby było na kogo zrzucić winę.Myślę,że to jest przyczyną,unikania polityki przez ludzi naprawdę mądrych, a szkoda
  • 2009-08-25 13:19 | xymox

A skąd wiesz że wziął? Może odłożył kiedy zarządzał hotelem jako prokurent? Może umowa jest tak skonstruowana że zapłaci za udziały z przyszłych zysków? Wydajesz sąd bez znajomości tematu, to takie polskie!
  • 2009-08-25 15:18 | Czesław

Re: Trudno udowodnić tego typu przestępstwo

W tym systemie wartośći , czy braku wartości jak kto woli, tego typy kreatury są bezpieczne ponieważ obie strony tego przestępczego porozumienia są zainteresowane utrzymaniem tajemnicy. W Polsce pozbawionej własności, zarządzanej przez obcych, panuje wyjątkowa apatia i znieczulica. Obłuda tak zdemolowała osobowość opiniotwórczej inteligencji , że ona przyjęła na siebie rolę strażnika poniżenia. Efekty tego upodlenia będzie widać coraz wyraźniej.
  • 2009-08-25 18:51 | Slavius

Rzucasz hasłami tak, że nic konkretnego nie napisałeś. Polacy krajem nie rządzą, rządzą Ci obcy, jest źle, jest obłuda i znieczulica i jesteśmy upodleni. Tylko tyle zrozumiałem. Zamiast takich słów-kluczy może tak więcej treści w wypowiedzi?
    Mi samemu zdarzało się być oskarżanym o czyny, które nie popełniłem, jak każdy. Ale ja miałem możliwość obrony i wytłumaczenia się. Ale podejrzewam, ze politycy mają trudniej, bo w Polsce pokutuje zdanie, że politycy i urzędnicy to złodzieje i jak któryś z nich zostanie oskarżony na lamach prasy to już jest spalony i nie pomoże to, że sąd go uniewinnił tym bardziej, ze w gazetach zazwyczaj nie piszą o tym.
  • 2009-08-26 08:37 | Gebb

Ci ludzie w większości mieli wpływ na kształt prawa (lub lepiej - bezprawia) w tym kraju i sami doświadczyli jego nieskonałości i luk. Niech ci którzy robią to teraz, ci którzy właśnie teraz są "przy żłobie" wyciągają z tego wnioski.
    Im więcej pracy nad czystą wodą - tym trudniej w niej utrzymać się mętom.
  • 2009-08-26 12:43 | civas

Może pan Pęczak dostał pożyczkę z banku? Rencista wzbudza zaufanie każdego banku, bo ma stałe dochody. To chyba cała tajemnica. Podoba mi się zdjęcie zapracowanej pani Jakubowskiej przed swym leśnym domkiem. Tak powinno być, politycy żyją skromnie i ciężko pracują. Dla naszego dobra.