Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Strażak numer 1

(1)
Barack Obama właśnie postanowił, że Bena Bernanke na stanowisku szefa amerykańskiego banku centralnego zastąpi... Ben Bernanke. Trudno to uznać za zaskoczenie.
  • 2009-08-29 16:47 | Danka

    Re: Bernanke i Emanuel rozdają karty ?

    Ta decyzja potwierdza przypuszcenie , że nic się nie zmieni w państwie duńskim. Decyzje personalne elit dworskich były zgodne z przewidywaniami, administracja jest pod kontrolą globalnych oligarchów , więc Aleluja i do przodu.
    Teraz globalni oligarchowie muszą pilnować,, aby uratować Stany i wyprowadzić z kryzysu, gdyż tylko Stany mają armię mogącą pilnować ich interesów. To będzie bardzo ciekawy wyścig z czasem, ponieważ kryzys bardzo osłabia motywacje i powoduje lokalną apatię , która okaże się groźniejsza od grypy świńskiej. Ten piękny kraj stanie się przedmiotem szczególnej troski ze strony globalnej oligarchii. Pojedynek z UE i Chinami wszedł w fazę dyplomatycznego zakłamania i bezwględnej walki ekonomicznej. W roku 2012 będziemy znali zwycieżców i pokonanych.