Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Kłopotów bez litu

(5)
Świat oszalał na punkcie samochodów elektrycznych, choć są one wciąż daleką przyszłością.
  • 2009-09-11 09:46 | wiehu

Re: Kłopotów bez litu

Ja to nie wiem po co i na co są samochody ?!
    Nie dość że są drogie to jeszcze smrodzą i marnują naszą przestrzeń życiową !
    Kto chce robić na samochód 10000godzin( lub więcej) jego sprawa , ja nie zamierzam i 10000godzin (lub więcej) mam pracy mniej :-)

Jestem za rowerami , komunikacja miejską a najlepiej to by było, jak by temu co jedzie do pracy i zabiera po drodze ( umawiając się uprzednio ) innych wybierających się do pracy tak samo jak on ,...
    Tak by oni nie musieli jeździć tylko by się umawiali z osobą która ma po drodze , a temu co by wiózł dać ulgi , niech nie płaci watu za benzyne lub coś ..

Bo największym marnotrastwem jest gdy w 1 samochodzie na 4 miejsca jedzie jedna osoba ..

Absurd zupełny ..!!!
  • 2009-09-11 15:12 | MB

Rozumiem, że żarcie do sklepów, meble etc. będziesz woził na bagażniku rowera ?
  • 2009-09-11 15:14 | Gandalf_b

W Zwiazku Radzieckim taki pomysl by okrzyknieto kolektywizacją transportu miejskiego!
    Wprawdzie taki cyklista, ktory bedzie wpadal po kolegow z pracy, bedzie potzrebowal jakiegos modelu wileoosobwego roweru ale za to oszczednosci!
    Bedzi tez mozna wprowadzic rowerowe taksowki - one kiedys ie nazywaly rikszami !!
    tez bedzie super!

A najlepiej jakby ludzie siedzieli w domach - wytedy na ulicach bedzie troche miejsca dla rowerow --- ot cos jak w Chinach a moze w Wietnamie?
  • 2009-09-11 15:53 | wiehu

A róbcie sobie Dłużej , wasze życie .
    Ja wole Dłużej poprzerywać z rodziną .
  • 2009-12-03 13:17 | grupa jurgena

Re:Kłopotów bez litu

Witamy zostało już kilku graczy, którzy chcą samochód elektryczny postawić na nogi, dać mu niesamowity zasięg jazdy, ale jeden projekt jest wart uwagi to projekt jeszcze nikomu nieznany o nazwie Leonardo da Vinci jakże odmienny od innych projektów ten projekt eliminuje wtyczki czy baterie litu, jego napęd będzie pozwalał na niesamowity zasięg tych samochodów a nawet czekając w garażu nocą oddawać prąd do sieci albo twój dam grzał do woli myślicie fantazja czy coś takiego jest możliwe. To jeden poranek oślepi wielu swym błyskiem, gdy usłyszą nazwisko człowieka, którego dobrze jest znany z Fizyki. Te urządzenie mogą produkować kraje biedne i bogate nie muszą posiadać ropy czy gazu urządzenie dzisiaj jest tak zrozumiałe w swej konstrukcji, co nie można było jeszcze powiedzieć w rok 1973. Tyle było już fałszywych poranków ze wielu już niema nadziej na sukces nowych źródeł energii, czy można zatrzymać tą przyszłość na pewno nie czas samochodów elektrycznych już się rozpoczął czas dla klimatu musi rozpocząć się właśnie samochodem elektrycznym czas na nasze spojrzenie w przyszłoś tez, ale nie fałszywe przez ludzi, którzy marzą jeszcze o czasach, które już minęły. Nie dajmy się oślepić fałszywym prorokom, to my sami pchamy go w złym kierunku, obudzimy się jak po szoku naftowym i ratujmy go dla tych, co przyjdą po nas, czy warto myślimy ze tak ze warto Jeszce zachować to, co Jeszce mamy