Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Zegary życia

(1)
O czasie i przemijaniu
  • 2009-09-19 14:56 | sceptyk

    Re: Zegary życia

    Mam trochę mniej lat od P. Profesor, nie jestem profesorem,ale mam co nieco doświadczenia życiowego i uważam ,że pragnienia trzeba mieć nieprzerwanie bo to one mobilizują nas do funkcjonowania. Oczywiście,że rozmiar i charakter tych pragnień zmienia się z wiekiem, ale one mogą być piękne , mogą też pomagać w codziennym życiu nie tylko nam,ale też naszemu otoczeniu.Wymyślajmy pragnienia na miarę swoich możliwości w ich realizacji to bardzo uprzyjemnia codzienność.Dobrze, ż e są tacy ludzie jak P.Profesor. Oni dają punkt zaczepienia dla innych.