Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

W PiS bez zmian

(8)
Obrady kongresu PiS zakończyły się sukcesem – powiedział prezes PiS Jarosław Kaczyński. Tylko cztery osoby głosowały przeciw zmianie statutu partii. Kongres był zamknięty dla mediów.
 • 2009-09-26 22:16 | maver11110001

  Re: W PiS bez zmian

  ciekawe ile ci delegaci dostali kasy za to że sa na tym gejowskim posiedzeniu....chciałbym wiedziec ile nam ukradli nieroby!!!!!!!!!!!!
 • 2009-09-27 12:33 | PONIEDZIELSKI

  Re: W PiS bez zmian

  i chwała im za to!!!
  Jeszcz trochę podziałają bz i ich nie będzie

  TAK TRZYMAĆ DRODZY PIS-wcy!
 • 2009-09-27 15:07 | wikonwi

  Re: W PiS bez zmian

  Pis reformuje się tylko od prezesa w duł. Ani mydło ani powidło nie umyje nie osłodzi partii socjalistyczno faszyzującej. Statutowe ograniczenie władzy prezesa jest tylko papierkowe i przy najbliższych wyborach wyjdzie szydło z worka co w tej głowie Jarka tkwi.Jeśli zdarzył by się cud i Pis wybrałby wybory w 40% to ten kto by wszedł w koalicje rządową z pisem to okazałby się frustratem albo samobójca
 • 2009-09-27 15:22 | Adalbert

  Re: a w PiS bez tak koniecznych zmian ?

  Ta polityka polska sprowadza się do medialnych pojedynków kilku osób owładniętych obsesjami historycznymi i dobrym samopoczuciem przebywania na świeczniku.
  PiS , tak jak i druga kombatancka partia PO, zaczyna przypominać szkielet dinozaura sztucznie używiany przez dwóch reżyserów w czasie obecności kamery telewizyjnej.
  Wewnątrz jednej jak i drugiej partii nie ma żadnej wewnętrznej rywalizacji i dyskusji , a pozostał tylko kult przywódcy jak za czasów PRL-u. Całe szczęście , że wielu młodych ludzi nie ma takich skojarzeń , ale na tle PRL-u , to te partie wypadają bardzo blado. Tamci przynajmniej coś budowali, a ci tylko sprzedają Polskę za grosze i obiecanki cacanki "partnerów" politycznych. Polska jest znowu kolonią globalnej ideologii, tylko w obecnym wydaniu pozbawiona została własności narodowej.
 • 2009-09-27 19:52 | malgo

  Re: W PiS bez zmian

  pan Kaczynski chce wychowac swoje dzieci batem i dyscyplina..
  metody z XIX wieku a swiat idzie dalej.
 • 2009-09-27 22:49 | slawek

  Re: W PiS bez zmian

  AWS mial kongres jak tonol,a PiS klejny kongres w tym roku.Mial umocnic wladze prezesa Kaczynskiego.Na dowcip zasluguje 5 osob moze zalorzyc organizacje na pozimie gminy.Te 5 osob mozna znalesc przed sklepen spozywczym pijacych najtnsze wino.Sposor z PiSu wino za wstapienie do organizacji.Wszyscy beda zadowoleni,wlasciciel sklepu zwiekszy mu sie sprzedarz,kosumenci majacy sponsora i prezes ile czlonkow liczy partia.Kaczynski wzoruje sie na Stalinie kierujac partia.Prezes PiS jest niomylny....Nastepny konges bedzie poswiecony odchyleniu partyjnemu?Sprawdzanie ;karty parlamerzysty; proponuje w tej karcie miesce na adnotacje od proboscza,dzielnicowego,stan cywilny,moze jakies romnse,itp....
 • 2009-09-28 00:38 | Artur

  PiS jest obok PO odzwierciedleniem "architektury spolecznej" panstwa Polskiego. Jest to partia umiarkowanie konserwatywna i stanowi swoisty dodatek ideologiczny dla PO.
  W polsce nie ma miejsce dla formacji lewicowych bo te maja pochodzenie PZPR-owskie lub tez sa nieudolne.
 • 2009-09-28 17:25 | jerry11

  PiS to typowa partia "wodzowska"... bez Kaczynskich na czele szybko ulegnie rozbiciu!