Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

CHORA AMERYKA!!!

(1)
2009-09-28 15:00 | azet
AMERYKO – CHORY KRAJU !!!

Zostaw NAS, zapomnij o NAS, idź swoją drogą w swój chory świat!

Co dla nas Zrobiłaś bezinteresownie od lat? Nie jestem historykiem, jestem zwyczajnym Polakiem, myślącym tak jak każdy z nas i nie interesują mnie gierki naszych polityków i wasze flirty. Nie Wyzwoliłaś Polski z hitlerowskiej czarnej nocy, bo nieudolne dowództwo US ARMY ledwo przekroczyło Ren, sprzedałaś nas Sowietom na długie lata udając ubolewanie i pomoc. Obojętne Ci było jak ciężko żyjemy i sami walczymy o swoją wolność. Przykleiłaś się do Solidarności, do Muru Berlińskiego robiąc wiele szumu propagandowego, że Tobie to zawdzięczamy. Uwodziłaś i uwodzisz bzdurnymi obietnicami naszych tanich polityków. Wciągnęłaś nas do NATO, za co słono płacimy wysyłając na bezsensowne wojny naszych żołnierzy, na co wydajemy ostatnie grosze zmuszani do kupowania zdezelowanych samolotów i innego złomu wojskowego. Co dostaliśmy prócz dobrych słów i nieustannych obietnic? Tarczę (to raczej pokrywka garnka)? Komu ona miała służyć? Polsce czy USA? Miała nas bronić, czy doprowadzić do zimnej wojny z Rosją, do której udaje się nam sprzedać trochę produktów, i od której długo będziemy musieli kupować energię? Załatwisz nam tańszy gaz i ropę? Czy mamy Ci być dozgonnie wdzięczni za tuczącego Mc Donalda i Coca Colę? Pewno znowu Powiesz o obiecywanych wizach… A mi się marzy żeby któryś z naszych rządów zmądrzał i wprowadził wizy dla Was. Wasze dolary u nas bardzo staniały...

Ameryko, wykorzystujesz nas, jak niegdyś niewolników, do działania wyłącznie na Swoją korzyść. Nie Zrobiłaś NIC, NIC z własnej woli, bezinteresownie dla Polski, dla Polaków. Jesteś coraz bardziej chorym krajem z bezprawiem nazywanym – prawem. To kraj, w którym spokojnie żyją tylko policjanci i prawnicy, kraj w którym do więzienia wsadza się za niezapłacony mandat, a wypuszcza na wolność morderców bo mieli czarą skórę (O.J.Simpson - gwiazda futbolu, zabił żonę). Miej Sobie te niewolnicze prawa u siebie i nie usiłuj wprowadzić ich nam w Europie w zamian za błazeńskie ściskanie rąk prezydentów i stołki obok siebie na kolacjach. Wystarczy, że pieniędzmi Uwiodłaś i Upodliłaś Szwajcarię, która łamiąc słynną tradycję ujawnia konta, która robi wstrętne zasadzki na zapraszanych gości. Chcesz oderwać ją z bliskiej jej Unii Europejskiej? Potrzebujesz nowych niewolników bo wymarli ci przywiezieni niewolniczymi statkami? Tu w Europie ich łatwo nie Znajdziesz!

Mam nadzieję, że ten nasz rząd jest na tyle mądry, żeby skończyć z tym tandetnym uwodzeniem i po męsku powiedzieć: COŚ ZA COŚ A NIC ZA NIC! Jeśli nie, to zostaw nas, zapomnij o nas idź w Swój chory świat. My nie staniemy się kolejną gwiazdką na Twoim podartym sztandarze.