Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Piksel świadkiem

(3)
Rozmowa z prof. Hanym Faridem, światowej sławy specjalistą w dziedzinie wykrywania fałszerstw zdjęć i nagrań cyfrowych
 • 2009-10-03 17:14 | mietek

  Re: Piksel świadkiem

  wiadomo, ryba najszybciej rosnie po wyjeciu z wody, do tej pory w opowiesciach, a teraz juz nawet na zdjeciach, czego to wedkarze nie wymysla, zeby sie pochwalic, moze nalezy zaczac sprzedawac kolowrotki z photoshopem, zeby juz wszystkie ryby byly wielgachne, a moczykije zyly bez stresu, ze sasiad zlapal wieksza, jak to wieksza? mojej nie widziales, zaraz Ci pokaze zdjecie :)
 • 2010-11-08 11:32 | iadam

  Re:Piksel świadkiem

  To dobry pomysł ale możnaby rozszerzyć na wszelkie wystąpienia polityków i dziennikarzy...
 • 2011-10-02 21:05 | okapi

  Re:Piksel świadkiem

  Jesli chodzi o usuniecie wszystkich kobiet na zdjeciu, opublikowanym w konserwatywnym czasopismie izraelskim, czy nie chodzi raczej o zdjecie z prez. Obama, na ktorym usunieto m. in. Hilary Clinton ?
  Takie zdjecie wlasnie tam opublikowano. Chodzilo o zdjecie z transmisji z zamachu na Bin Ladena.