Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Dymisja ostatniej szansy

(5)
Tzw. afera hazardowa się rozpędza. Mirosław Drzewiecki złożył dymisję z funkcji ministra sportu.
  • 2009-10-05 18:03 | malgo

Czas skonczyc politykierami!

Czy wrescie Polska doczega sie prawdziwych politykow? A nie sprytnych businessmanow chorych na wladze, ktorzy ciagna do polityki. To co sie dzieje w PL, przypomina zywcem lata mlodej republiki chinskiej 'lata 1912... bradzo ciekawie o tym opisuje Lao She, jak mali a potem wiekszci spryciaze ciagna do wladzy, pieniedzy i slawy. Taki wlasnie byl Drzewiecki, nie zbyt madry, naiwny ale ambitny i zadny pieniedzy i wladzy. zreszta jak wielu z PO, Natomiast w piS istnieje inna ideologia, ale tez niezdrowa, wrecz chora, ale oni nietety hoduja sobie ludzi i politykow.
    a co do SLD, oni juz przeszli przzez droge businessu, spryciarzy... ale jescze maja dluga droge do wyksztalconych, inteligentnych i oddanych nie parti ale Polsce politykow.
  • 2009-10-05 23:08 | George

Re: Dymisja ostatniej szansy

Czy min.Drzewiecki jest osoba uczciwa czy nie nie mnie o tym sadzic od tego jest ewentualny sad o ile rzeczywiscie do tego dojdzie, ja natomiast uwazam , ze cala ta nadmuchana przrz PiS i braci blizniakow falszywa afera jest efektem ich paranoidalnej zadzy wladzy i machinacji w kampanii wyborczej PiSu, wraz z uzyciem tej szpiclowsko-prowokacyjnejj agencji jaka jest CBA ze swoim super szpiclem na czele. Swiadczy to tylko o degrengoladzie umyslowej przywodcow PiSu i ich potakiwaczy , bowiem wyborow sie nie wygrywa takimi czy innymi oskarzeniami czlonkow konkurencyjnej partii oraz krecia robota podporzadkowanej sobie CBA tylko rzetelnymi argumentami i prawda ,a nie naciaganymi pomowieniami i oczernianiem, i tyle
    Z powazaniem
  • 2009-10-06 06:19 | Art (Toronto)

Czy Drzewiecki jest winny? Tego nie wiemy. Ja wiem na pewno, ze media juz powiedzialy i krzyknely, Winny!!!. Lincz sie na Drzewieckim dokonal, a ofiare juz podniosl, bo matka jego zmarla. Zastanawia mnie tylko jedno czy wogule to byla afera hazardowa, czy tylko jak to Borowski okreslil afera kolesiowska. Mysle ze Borowski ma racje, to jest afera kolesioiwska. A Rzepa, ja tej gazecie nie ufam, naczelny organ PiS. Ciekaw jestem jak by sie zachowala CBA w stosunku to PiS. Jak mi wiadomo byly niejasnosci jesli chodzi o ustawe refundujaca lekarstwa. I ta ustawa byla przygotowana przez PiS i w jakis sposob CBA nie ruszyla palcem zeby tego sprawdzic. Wiadomo, CBA sprawdza opozycje ale nie rzad spod znaku PiS. I jeszcze jedno prezydent zawetowal ustawe o prokuraturze, zeby odlaczyc prokurature od kontroli ministerialnej. PiS teraz zazuca PO ze przyspeszyli sledztwo przeciwko Kaminskiemu. Co to oznacza? Nie ma swietej parti politycznej, kazda partia jest w jakis sposob umoczona. Politycy beda sie spotykac z roznymi ludzmi, tego im nie wolno zabronic A o czym gadaja to ich sprawa. Na calym swiecie tak sie dzieje. Afery sa zawsze. Mieszkam w Kanadzie juz 15 lat, i niby kraj ze nie ma korupcji. Jest korupcja tutaj, w ostatnich trzech latach w Ontario byly trzy wielkie afery. Takze federalny rzad nie ustrzegl sie bledow, miedzy innymi tkz afera o sponsorstwie. Jedna taka afera to pochlonela okolo $350 millonow pieniedzy podatnikow. A komisje tez sa i tez sporo kosztuja.
  • 2009-10-06 11:35 | yaro1771

chyba jednak tak nie jest jak mówi Art .Stawiam ,że po prostu Chlebowski , Drzewiecki , Schetyna i Szejfeld mają cichy udział w hazardowym biznesie i dlatego tak w tej sprawie działali ponieważ to ,że robili coś w tym temacie po "koleżensku" to bajeczka dobra dla małych dzieci.Jaki polityk nie ważne jakiego szczebla by sie narażał na oskarżenia o "załatwiactwo" po koleżeńsku...i to jeszcze w czasach po "rywinowych" z grasującym wszędzie CBA.Jeśli byłby to jeden poseł to można w to uwierzyć ,ale jak już kilku za tym "lata" a Sobiesiak mówi ,że ..."przecież sie umówiliśmy" ... "my wszystko zrobiliśmy" ... itp. to sprawa jest oczywista.A to ,że nie ma na to dowodów no to druga strona medalu , ale chyba na to aby dostali dyskwalifikacje polityczne to jest wystarczające.
  • 2009-10-07 03:12 | zak

W sondazu opowiedzialem sie za odwolaniem p.Kaminskiego, poniewaz on mowiac jezykiem potocznym bije piane . Jego obowiazkiem jest tak prowadzic sprawy aby podejrzanych wskazac i przedstawic zarzuty. Reszta jest biciem piany politycznej. Zawsze istnieje" mozliwosc" zrobienia czegos przez kogos ale ulegajac pokusie ukazywania tego prowadzimy do paranoi , podejrzliwosci, iz wszedzie znajduje sie wrog. Z historii wiemy ze paranoiczna podejrzliwoscia wykazywala sie ubecja. Inna sprawa to jezyk politykow i ich sposob sprawowania urzedow. Niestety tutaj jest wielki problem dotyczcy calej tzw. klasy politycznej.