Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Król Ozonu

(4)
2009-10-14 11:25 | anonim
Przeczytałam w dzisiejszym numerze artykuł pt "Król ozonu" i jestem mocno zaskoczona że tak szanujący się tygodnik jak "POLITYKA" wypuszcza taka lipę. Bohater tego artykułu to krętacz oskarżający swoja konkurencję w sposób co najmniej podły. Ten pan nie pochwalił się jak zatrudnia swoich pracowników - najniższą krajową a reszta pod stołem tworząc w ten sposób szara strefę. Pracownice w ciąży wysyła przymusowa na chorobowe i nakazuje przychodzenie do pracy zyskując w ten sposób darmowego pracownika. I zapomniał się pochwalić w jakich okolicznościach Firma WEDECO zerwała z nim kontakt. Jestem roizczarowany tym artykułem że za posrednictwem takiegop tygodnika szkaluje sie tak poważne firmy jak WEDECO czy BWT.
  • 2009-10-15 12:29 | anno

Re: Król Ozonu

Potwierdzam szczera prawda
  • 2009-10-16 09:43 | anno

Re: Król Ozonu

Niewiarygodne, ze POLITYKA zamieszcza "artykuły sponsorowane"!!! Szkoda, że pani Joanna Solska nie zadała sobie trudu sprawdzenia jak wygląda 'rynek ozonowy' w Polsce, jacy gracze na nim grają główną rolę! Pani redaktor, takie rzeczy sie sprawdza zanim wypisuje sie bzdury!!!!! Technologia ozonowania jest dobrze znana w Polsce, stosowana w wielu wodociągach (np. Wrocław) od wielu lat, sprzedawana z powodzeniem przez takich potentatów na tym rynku jak WEDECO czy OZONIA wiec nie rozumiem dlaczego Pan Muszanski nie moze wejsc ze swoimi produktami??? To chyba Pan Muszanski mam problem a nie Ci "źli wodociągowcy"... Pan Muszanski nawet przez moment nie zasluguje na, głupie skądinąd, miano "króla ozonu"....
    Droga POLITYKO, więcej pracy w obiektywizm!
  • 2009-10-19 15:03 | stefan

Zgadzam się z przedmówcą. Artykuł sponsorowany. Ludzie z branży wiedzą jak wygląda na prawdę sprawa z ozonem, a ten artykuł ośmiesza tylko Panią redaktor i rzeczonego "króla ozonu". Fakt, że w wodociągach go nie chcą świadczy dobrze tylko o naszych wodociągach. Ten artykuł brzmi jak wołanie o sponsora, nic więcej. Dajcie mi zarobić!!! - zdaje się krzyczeć "Król"