Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Skonsultuj się z ulotką

(1)
Gdyby wszyscy pacjenci przejmowali się tym, co jest napisane w ulotkach dodawanych do leków, Narodowy Fundusz Zdrowia mógłby zaoszczędzić sporo pieniędzy.
  • 2009-10-18 17:40 | wikonwi

    Re: Skonsultuj się z ulotką

    W szermierce obozów reformatorskim byłbym bardzo ostrożnym. Amerykańskie firmy farmaceutyczne porządnie oberwały w procesach dotyczących ulotek załączników wiec zabezpieczając się jak mogą. Nawet na proszkach do prania piszą informację Uwaga na oczy.Na co moi znajomi zareagowali histerycznie tak jakby Polski proszek był obojętny dla oczu.
    Oznaczenia piktogramy dla wyedukowanego społeczeństwa są zrozumiałe natomiast pozostała część udaje że nie rozumie nawet tych na znakach drogowych i kryjące się pod tym znakiem przepisy chętnie łamie.
    Czytając ulotki mam zawsze podejrzenie że lekarz poszedł na łatwiznę i nie zapytał się o mój stan wątroby, serca, krążenia i inne a nie mówię o wykonaniu badań (analizy ) pod tym kontem. Nie dziwie się przecież swoją poradnię nie będzie obciążał kosztami badań.