Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Doktor G.

(8)
2009-10-29 16:39 | Artur
W tle treści tego rzetelnie napisanego artykułu o gehennie doktora Garlickiego widać wstrząsającą ohydę obrzydliwego państwa PiS i jego szujowatych przywódców, w tym także profesora Religi. To obrzydlistwo trwało nie przez Leppera i Giertycha. Wyłącznie przez Kaczyńskich i ich wyznawców z PiS. Czekam na stosowną karę. Dla nich wszystkich. Zgodnie z prawem i sprawiedliwością.
  • 2009-10-30 12:10 | sebek

Re: Doktor G.

Doktor G. jest przykładem tego że w Polsce nie ma miejsca dla ludzi wybitnych. Po prostu nie ma co z takimi robić. Poziom wykorzystania ludzi wykształconych jest niski, często pracują oni znacznie poniżej swoich umiejętności. Pamiętam jaki był swego czasu problem z jednostką GROM, o mało jej nie rozwiązano pomimo żwe należała wtedy do światowej elity. Podobnie z wybitnymi jednostkami, zabija je czasem własne, małe środowisko.
  • 2009-11-06 11:03 | joanna kopytowska

To straszne że zniszczono bardzo dobry wydział kardiochirurgiczny w dobrym szpitalu ale sprawa błedów lekarskich i korupcji w służbie zdrowia jest bardzo poważnym powszechnie odczuwanym problemem ja osobiście zostałam źle zoperowana w tym samym szpitalu ale szczegóły opublikuje po sprawie sądowej bo wiem że mogę zniszczyć dobry oddział tak jak to stało się z oddziałem kardiochirurgicznym media kierują się prawem sensacji i nie one powinny mieć głos decydujący w tak delikatnych sprawach myśląc zdroworozsądkowo należy wszystkie błędy analizować i przynajmniej wewnątrz szpitala publikować i oceniać merytorycznie choć nie wierzę żeby w tej sytuacji finansowej i moralnej presji społeczeństwa coraz bardziej alergicznie reagującego na obecny system opieki zdrowotnej było to możliwe i skuteczne rząd powinien zwołać radę ekpertów poradzić się w Unii zobaczyć co i za ile robią i nni i taki raport o stanie służby zdrowia opublikować publicznie i przedyskutować w sejmie . Czas już coś zrobić bo w obecnym systemie giną nawet najlepsi lekarze
  • 2009-11-06 21:16 | malgo

pytam sie, dlaczego tak pozno napisano ten artykul? daczego dzienikarze nie pisali o wielkiej niecheci prof. Religi do mlodego kardiochirurga, nasuwa mi sie pytanie, czy nie sam Religia stal za cala ta sprawa, czyzby szepnal panu Ziobrze o doktorze G?

a tak na uboczu do REDAKCJI, nowy system forum jest kompletnie niezdolny, dlaczego nie mozna wyrazac swych opini bezposrednio pod artykulem, tylko szukac na koncu swiat , czyli gazety miejsce do swej wypowiedzi.
  • 2009-11-08 20:06 | STRASS

@ Joanna Kopytowska
    Nie trzeba nikogo pytać,ani Unii , ani ekspertów.O stanie naszej sł.zdrowia wiemy najlepiej sami a przede wszystkim z corocznych raportów Euro Health Consumer Index .Od paru lat Polska plasuje się nieodmiennie na 27 miejscu w EU.Przed pięcioma laty była na 21 miejscu,a w okresie budowania CZWARTEJ I PÓŁ NAJJAŚNIEJSZEJ RP obsuneła się na miejsce 27.!!! I kto wtedy był ministrem zdrowia ?
    Istnieje ścisła korelacja między miejscem w Europie poszczególnych systemów sł. zdrowia ,a nakładami finansowymi na nią !! Tu również jesteśmy w ogonie państw europejskich.
  • 2009-11-09 06:50 | Teresa1946

Uczono mnie nie mówic nic złego o zmarłych.......Po wypowiedziach ministra zdrowia w IV RP pachniało to aferą CBA na zlecenie PS-landi..........Ten pan doktor R. nie mógł się pogodzic że jest ktoś lepszy od niego, jeszcze zdolniejszy....i że to nie jest jego syn. Ten pan lubiał byc sławny [kandydat na prezydenta były]......Moim marzeniem jest wyjaśnienie sprawy doktora Garlickiego,i surowe ukaranie WINNYCH wg. słów pani Kempy--PS-landi........PRAWDA i tylko PRAWDA .....A taki talenty jak doktor GARLICKI powini byc traktowani jak największe skarby......
  • 2009-11-09 09:07 | joanna kopytowska

No właśnie wiec powiedzmy otwartym tekstem że we Francji TYLKO 50 % NAKŁADÓW NA SŁUZBE ZDROWIA POCHODZIE ZE SKŁADEK NA UBEZPIECZENIE resztę dokłada budżet Państwa , w Wielkiej Brytani 90% nakładów pochodzi z budżetu państwa a i tak tamtejsza opieka zdrowotna kuleje wspomagana przez pracę emigrantów z całego świat ostatnio także z Polski, legendy pani Kopacz o racjonalizacji wydatków przez komercjalizację trzeba w końcu włożyć miedzy bajki zdrowie ludzi to nie marchewka , Europa od dawna wybrała DOTOWANY PRZEZ PANSTWO system opieki zdrowotnej stale aspirując do JEJ POWSZECHNOSCI Amertkanie od dawna realizują marzenie Pani Kopacz i 40 % osób jest poza systemem opieki zdrowotnej ale to jest mimo wszystko bardzo silne państwo i społeczeństwo obywatelskie więc wiekszość porównań z polską biedą jest nieuprawnione TYLKO PROSZĘ MI POWIEDZIEĆ KTO NA TO POZWOLIŁ dlaczego Polacy jak cielęta zgadzają się na tak szkodliwe społecznie eksperymenty '' liberalne '' liberalizm ekonomiczny ćwiczony na dzieciach i staruszkach ot apiracje cywilizacyjne '' po polsku ''
  • 2009-11-09 12:37 | marym

Ktoś powinien odpowiedzieć za zniszczenie świetnego oddziału kardiochirurgicznego, a tym samym za odebranie szans pacjentom, którzy czekali na przeszczepy i niedoczekali. Czy ktoś to sprawdził? Czy wiadomo ile tragedii się wydarzyło? A wszystko z powodu chorych ambicji, zawiści i paranoicznej podejrzliwości. Z tego powodu wdeptano w ziemię i skazano na banicję wybitnego fachowca, który ratował ludziom życie! Rola Religi, ministra zdrowia w rządzie PiS jest dla mnie w tej sprawie bardzo podejrzana!