Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

PASSENT liberał

(8)
2009-11-20 11:04 | toja1945

Dot. wypowiedzi red. Passenta w radiu nt wywiadu Tuska w POLITYCE.
Red. Passent twierdzi, że filozofia przetrwania jest logiczna, bo mając,w wyniku wyborów prezydenta i rząd PO będzie rządziła samodzielnie.
Taki brak instynktu samozachowawczego u liberała tłumaczę zaślepieniem w/s PIS, bo:
1, Jak widać od dwóch lat, Tusk przeżywa traumę prezydencką, a jego oświadczenie ma pokazać, że dalszy bezruch jest celową kalkulacją.
2. Ekipa Tuska to (z wyjątkami) tupeciarze. Np. Komorowski: nie słyszałem z jego ust choćby jednego zdania, wartego zapamiętania.
(jeśli redakcja zna to się polecam).
3. Logika red. Passenta pawinna go ostrzec, że byłaby to powtórka z jedynowładztwa, i może lepiej zawołać “wróć komuno”, to przynajmniej przyszłość będzie przewidywalna.

• 2009-11-21 07:52 | konfrater

Re:PASSENT liberał

Nudzisz Toja! Od dawien dawna wszyscy już przecież (od Was, pogrobowców IV RP!!!) wiemy, iż poglądy Passenta są nad wyraz brzydkie i nie ma co tego mielić powietrza wszelkimi deklinacjami. Tyle tylko, że jakimś cudem większość Polaków identyfikuje się z takimi brzydkimi poglądami i za diabła nie chce Was - głosicieli jedynie słusznej prawdy spod znaku Braci Mniejszych.
  • 2009-11-21 08:22 | toja1945

moje poglądy oceniasz nie trafnie, zresztą nie mają nic dorzeczy, po prostu w tej logice brak logiki, czyli ile logiki w logice.
  • 2009-11-21 08:28 | toja1945

Moja prośba nadal aktualna. Proszę o jeden cytat z Komorowskiego godny męża stanu.
  • 2009-11-21 09:37 | konfrater

Toja! Twoja trafność* ma tyle wspólnego z trafianiem, jak miłość bliźniego Braci Mniejszych z tą właściwą Miłością Bliźniego.
    --
    * - sądzę, iż powinnaś była (był?) użyć formy "nietrafna", a nie "nie trafna". Wiem, czepiam się i do tego jestem idealistą. Sądzę bowiem chyba naiwnie, że Was, kaczystów można nauczyć zasad pisowni polskiej.
  • 2009-11-21 11:01 | toja1945

pierwsza cęść twojego no comments.
    druga część: poprawiam na "nietrafna"
  • 2009-11-22 00:32 | pif-paf

Specnaz robi 'muuuuuu'

"Jaka wizyta, taki zamach, bo z 30-tu metrów nie trafić w samochód to trzeba ślepego snajpera" - komentarz Komorowskiego na temat męstwa prezydenta Kaczyńskiego, który po zmroku (i najwyraźniej też po nie jednej butelce Chwanczkary), na odludnej gruzińskiej drodze z 'cywilną' Nokią w dłoni, heroicznie odpierał ataki dzikich (niewykluczone, że i wściekłych) krów, z Moskwy nasłanych i sadzących miny gdzie popadnie. Przy okazji dowiedzieliśmy, że polski prezydent potrafi identyfikować modele karabinków po odgłosie wystrzałów.
  • 2009-11-23 08:59 | konfrater

Horror trwa nadal, Toja! Wczoraj w reżymowym radio, w PRI konkretnie, znów Passent w sporej ilości i do tego w samo południe. Wiem, wiem! Za Czabańskiego "w życiu warszawy" w eterze by nie było Passenta, ani innych pogrobowców PRL-u.

Tia... Tak było pięknie, ino naród okazał się niewdzięczny. Szczęściem, Genialny Strateg powołał był Zespół Pracy Państwowej i bojcy Prezesa poniosą żagiew wiedzy i wolności w lud, który - przejściowo, jak wiadomo - zwątpił. Już oczyma wyobraźni widzimy, jak Gosiewski z żagwią lata w te i nazad po peronie we Włoszczowej! Osobiście radziłbym mu założyć szaliczek, bo zima marna, ale jednak...