Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Strefa euro w Polsce

(1)
2009-12-11 20:39 | tkw
Tusk ogłosił, ze prawdopodobnym rokiem przyjęcia euro w Polsce jest 2015. Jeszcze parę miesięcy temu twierdził (wraz ze swoją świtą), że 2012 a jak prezydent Kaczyński uznał to za nierealne, to dostało mu się od "oszołomów", "niekompetentnych", "hamulcowych" itp. epitetów (podaje z pamięci ale sens taki był). Jakoś nie mogę znaleźć, by Tusk i jego świta publicznie odszczekał te epitety. Może ktoś z forumowiczów je widział, będę wdzięczny za wskazanie ...