Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Kamyk, który ruszy lawinę?

(1)
Zdarzyła się w naszym kraju rzecz dziwaczna i dosłownie niesłychana. Mianowicie wierni słuchacze radiowej Trójki złożyli się, aby poratować finanse swojego programu. W ciągu czterech miesięcy zebrali sumę całkiem niebagatelną – prawie siedemset tysięcy złotych.
  • 2009-12-13 21:45 | tkw

    Radiowa Trójka

    Ma Pani rację. Być może jesteśmy świadkami zasadniczej zmiany w tzw. mediach publicznych - oto Trójka została dofinansowana przez słuchaczy ale BEZPOŚREDNIO a nie poprzez machinę urzędniczą. Nie wiem, czy to jest możliwe organizacyjnie i prawnie ale jak dla mnie to kolejnym logicznym krokiem powinno być oddzielenie się Trójki od chorego molocha i piękne funkcjonowanie w oparciu o fundusze, które sama zbierze od słuchaczy, jeśli będzie doceniana (a wygląda na to, że jest). Pozdrowienia dla Trojki (w samochodzie i ja i moja Córka słuchamy albo RMF CLASSIC albo Trójki, pozostała sieczka nas nie interesuje. Telewizor usunęliśmy z domu - samooczyszczanie z tego telewizyjnego jadu trwało ze 3 tygodnie, ale warto było, po tysiąckroć warto).