Wyszukaj na forum

Forum

Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Sianko

(11)
Mowa-trawa, tak się kiedyś mówiło na wygadywane głupoty.
  • 2009-12-16 22:08 | kociewiak

brawo ,prosze o bis

gdyby nasi dzienikarze z Rzeczpospolitej z takim wyczuciem i malym humorem
    umieli pisac normalne felietony i polityczne kometarze to poczul bym sie
    ze jestem juz w Europie ale oni jak starzy polacy opluwaja rzad i politykow jednej parti.Przepraszam ale to boli ta glupota narodowa.
    Brawo ,ROSZE O BIS pan zawsze czuje blusa,bis,bis
  • 2009-12-17 10:23 | Upupa Epops

Re:Sianko

Bardzo dziękuję za ten felieton.
  • 2009-12-17 16:41 | maksymilian

Nie, no Panie Stanisławie, czemu taki słabiutki i mało dowcipny tekst tym razem! Jaruzel mi osobiście zwisa i powiewa po tylu latach, chociaż w gorącym czasie nie stroniłem od 13-tkowych zadym, gazu się nałykałem i pałą zarobiłem nie raz. Obecna "śmietanka" narodu w większości bredzi na co dzień jak potłuczona a Pan akurat czepił się tego nieszczęsnego Jaruzelskiego,niech mu ziemia lekką będzie - co zapewne niedługo nastąpi.
  • 2009-12-17 19:33 | mikesz

Maksymilianie co może pisać autor który "zaszczyca" swoimi felietonami periodyk PIS-u jakim jest niewątpliwie tygodnik byłego członka Komitetu Centralnego PZPR Marka Króla.
  • 2009-12-18 11:52 | farfocel

He, he mowisz o Wprost? skonczyl tam pisac z 10 lat temu, tacy oczytani najpierw niech ida biblioteki
  • 2009-12-18 16:59 | tkw

Dzięki.
  • 2009-12-19 13:50 | Jan z Tomaszkowa

Zgadzam się, że jest to najsłabszy felieton Pana Stanisława jaki do tej pory czytałem i jestem tym wielce skonfundowany. Wielka szkoda. Ponieważ jestem prawie równolatkiem Szanownego Autora mam nadzieję, ze jest to chwilowa niedyspozycja. A na marginesie pozwolę sobie podziękować za zadecydowaną większość dotychczasowych dokonań na niwie kultury i życzyć zdrowia i wszelkiej pomtślności.
  • 2009-12-22 13:49 | Alina

Bardzo dowcipny tekst, jak zwykle. Na dnie sporo goryczy. Dziękuję Panie Stanisławie. Z ust mi Pan wyjął to Sianko!
  • 2009-12-24 08:43 | macy5

Cieniutko Panie Tym, oj cieniutko. Przed Panem było wielu, którzy na ten temat pisali. Pan się nie popisał. Mam pytanko. A gdzie Pan był w czasie PRL-u. Takich satyr Pan nie pisał, bo bał się Pan, że zabiorą Panu pióro. Byli jednak tacy co odważnie pisali i mówili. Pan do nich wtedy nie należał. Dziś wszyscy są odważni i to jest kabaret. Pozdro. Maciej rocznik 46.
  • 2009-12-27 01:08 | Adam 2222

Czy pan mowi o tej samej M. Olejnik co zaczynala kariere "dziennikarska" w czasie stanu wojennego gdy media byly tylko dla swoich-sprawdzonych ?
    Czy tez o tej co uczucia religijne ma do kardynala Dziwisza ?
    A moze o tej co jak ktos nie jest z jej kliki to poprostu zachowuje sie jak baba z magla ?

Co do stanu wojennego, to wprowadzono go miedzy innymi by zatrzymac komunistyczne zadania S i KOR. Rakowskiego czy Michnik doskonale wiedzieli ze po zmianie systemu ciezko bedzie sie z nich wycofac. "Wszyscy mamy takie same zoladki" prosze sprawdzic co robia dzisiaj autorzy tego hasla.
    A poza tym nie stac pana na dowcip tylko bla, bla ?

• 2009-12-29 06:17 | Wojtek

Panie Stanislawie ! Ale Gen.Jaruzelski uratowal kraj od wojny domowej i przyjacielskiej wizyty panstw sojuszniczych . Pan juz nie pamieta anrachii w kraju ? A na drzewach zamiast lisci wisiec beda komunisci. Kandelabry na MDM ie byly zarezerwowane dla Biura Politycznego !!!!!!!!