Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Ostatnia porcja kartofli

(4)
Tuż przed świętami wsiadłem do pociągu Tanich Linii Kolejowych. Biletu nie miałem, bo kolejki do kas jak „soliter księżnej pani”, ale ja zawsze bilet u konduktora kupuję.
  • 2009-12-30 23:28 | andy

Niestety obawiam się że jeśli chodzi o kartofle to jeszcze niejedna porcja do przełknięcia nas czeka.

Niech no tylko bracia przez duże b wrócą do władzy. No chyba że ciemny lud już drugi raz nie kupi, czyli nie da się nabrać na wizerunki "mężów stanu" z PiS.
  • 2010-01-05 13:28 | kociewiak

Re:Ostatnia porcja kartofli

nic smiesznego ani dziwnego,wracam wlasnie ze wspanialej Angli,gdzie liczba wynalazkow rowna jest prawie ilosci mieszkancow.Polskie koleje to pracowite pszczolki pracuja w swieta ,sylwestra i kazdy inny dzien a tu w Angli we swieta martwa cisza wszystko stoi,jak dojechac na lotnisko?? trzeba wyjechac 12-godzin wczesniej aby przejechac 100 km---pozdrawiam
  • 2010-03-15 04:59 | RUCH040404

STASIUnaiwniaczek

STASIECZKU KOCHANY,
    czy ten BIULETYN DYREKCJI GDDKiA, nie wypadł Ci aby z GAZETY WYBORCZEJ, nośnika sukcesów POLSKICH.
    TEMAT przerabiany przez ŚWIRA MARKA KONDRATA, pod batutem KOTERSKIEGO.
    BO ja też dopadłem ten sam BIULETYN [ jaka ta POLSKA mała] i też się onanizowałem-excouze le mot na SUCHO.
    CO GORSZE i obecnie ,
    odczuwam NIEKŁAMANĄ intuicję , że ten skecz GAZETY WYBORCZEJ trwa nadal ;;; bo ojczyzna w POTRZEBIE.
    OT wystarczy , że POZNAŃSKI [kto to jest POZNAŃSKI wie pani ANIA] postraszy TP SA panią prezes STEREŻYŃSKĄ z UKE i już za chwilę TePSA "wali" wielostronicowe i w kolorze[ wystarczy kilka PODkreśleń] OGŁOSZENIA , jak to robi OBYWATELOM dobrze.
    A pani Prezes STEREŻYŃSKA przeciera oczy ze ZDUMIENIEM, że z POZNAŃSKIEGO taki sprawny "naganiacz";;;; och, zagalopowałem się panie NR "ADAMIE ZAGOZDA".
    Więc zapraszam do przepięknej URODY ZGORZELCA pani AGATYaiutoSARACZYŃSKIEJ i naszego burmistrzaRAFAŁAzDOLNEGOśląska.
    3D CAMERONA to mały PIKUŚ- no szczeniaczek z koszulinką w zębach.
    A ESTIME
    mgr inż. mechaNIC TADEUSZ PIECZONKA "60+"-ZIELONY
    11/13-cie years SANStravail/JOBless , non sans TRAVAIL WHISTLEblower
    ul. SZMARAGDOWA 31
    59 900 ZGORZELEC / +48 75 649 30 44 / WWW.ROPOIWZK.COM

####################
    W raczej brudnym i wlokącym się pociągu czytałem na 24 kolorowych wielkich stronach o wspaniałych autostradach, jakie powstaną przed Euro 2012 – z wbudowanymi w jezdnie „inteligentnymi systemami komputerowymi, które same potrafią się uczyć przez analizę danych historycznych”. Znając temperaturę i wilgotność pod szosą, nad szosą i w samej szosie, gdy tylko jakaś blokada będzie groziła, to „system komputerowy każdemu kierowcy z wyprzedzeniem powie, jaką wybrać alternatywną drogę przejazdu”. Takie cuda ogłasza GDDKiA, która obchodzi 190 lat centralnej administracji drogowej na ziemiach polskich, a poprzez sieć autostrad, „na które czekamy od lat i zbudujemy przed Euro 2012” oraz potem kolejne, bardzo nam się poprawi bezpieczeństwo jazdy. Sto dziewięćdziesiąt lat? To znaczy, że gdyby Napoleon osiem lat później ruszył na Moskwę, to by sobie na nią jechał przez polskie ziemie prawie tak jak my teraz – szybko i bezpiecznie.
  • 2010-03-15 05:17 | RUCH040404

STASIECZKU-znowu MUSZĘ

"Pamiętasz sprzed pół wieku kartkę na drzwiach baru pod Olsztynem: „bar czynny do ostatniej porcji kartofli”? – Pamiętam. – No to właśnie ja, z tego baru pod Olsztynem."

ALEŻ Kochany STASIU-pzrepraszam za konfidencję ,
    zajrzyj do PANI PREZES TOMKIEL de domo z UOKiK.
    WŁAŚNIE pani PREZES ma na tapecie regulamin promocji "KARTOFLI" za grosik w CARREFOURze.

DYREKCJA CARREFOUR wiedziona nieprzepartą charytatywnością rozdaje produkty żywnościowe za GROSIK.
    SKECZ polega otóż na tym, że regulamin PROMOCJI pozwala DYREKCJI zakończyć promocję po GODZINIE, od jej rozpoczęcia.
    ALE o tym klient-ka i rodak- PARDON pania MAGDALENĘ ŚRODĘ-rodaczka pani PREZES z UOKiK może dowiedzieć się jedynie wtedy , gdy MU, pardon JEJ, ZABRAKNIE jajek w kojcu z jajkami- czyli osobiście w sklepie.
    I jak tu nie kochać MARKETINGU STOSOWANEGO.

A ESTIME
    mgr inż. mechaNIC TADEUSZ PIECZONKA "60+"-ZIELONY
    11/13-cie years SANStravail/JOBless , non sans TRAVAIL WHISTLEblower
    ul. SZMARAGDOWA 31
    59 900 ZGORZELEC / +48 75 649 30 44 / WWW.ROPOIWZK.COM