Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Ten wymarzony

(20)
Agent Tomek z CBA jest w oczach większości Polek idealnym mężczyzną. Tak wynika z procesu posłanki Beaty Sawickiej, wyznań prawniczki Weroniki Marczuk-Pazury oraz z badań firm Millward-Brown i TNS OBOP.
  • 2009-12-31 01:24 | Cleo

15 mocnych rad na sylwestrową sextazę

Sylwester na "białej sali" może być bardzo "wystrzałowy". Przeczytajcie 15 rad, dzięki którym przywitacie Nowy Rok w sextazie!

http://biznesnafali.pl/index.php?option=com_content&view=article&id=145:sylwester-w-sextazie&catid=1:polecamy
  • 2009-12-31 13:28 | franek

Re:Ten wymarzony

A ta wymarzona?
  • 2010-01-01 11:47 | wiehu

Jeśli ktoś jest takim facetem jak pokazały badania to może mieć 60 % kobiet ,
    ja wole tą jedną 00,01%.

Niestety tylko taki procent z nich jest godny uwagi ;-)
  • 2010-01-01 14:34 | ronin

Shocking. Komandos - biznesmen? (Linda he he) Dbający o "rodzinę", dom i gablotę...
    W przypadku respondentek OBOP prawdziwy mężczyzna nie czyta wcale, nie chodzi do kina, teatru, na wystawy ani na koncerty. Oprócz czasu spędzanego z rodziną powinien dbać o swój samochód (30 proc. wskazań).

Zasadniczo Polki marzą o bandziorze, najlepiej szefie gangu. Oczywiście takim dobrym, więc pewnie dobrze, aby chodził do kościoła i wierzył w Boga. Wypisz wymaluj mafioso i to najlepiej ten oryginalny z południowym typem urody.
  • 2010-01-02 22:01 | kasia

czy to jakis zart czy to obraz polki-matki?-gospodyni?-fanki serialu jakiegokolwiek?(najlepiej o jak najnizszym "wkladzie" rozmow, he he)
    szczerze wyznam, ze jestem zszokowna
  • 2010-01-03 20:04 | mama_kazala

czy to prima aprilis??

tragedia! jestem przeciw stawiania mnie w jednym szeregu z tymi paniami!

DISCO POLO!!
  • 2010-01-03 21:51 | Adam 2222

Przeciez ktos urodzil i wychowal te Kqwacze elyty, Kaczynskie, Tuski, Buzki, Balcerowicze, Ziobry, Walesy ....

""
  • 2010-01-04 02:44 | zgrywus.r

Rzetelność badań

W badaniach jakościowych M-B typ mędrca został zupełnie odrzucony. Kobiety mówiły o nim wprost: „kojarzy się z kujonem”; „oderwany od życia”
    (...)
    „mam kolegę, który jest w ogóle najlepszym studentem wydziału i potrafi cały dzień przesiedzieć i myśleć nad jakąś syntezą. Jaki może być pożytek z takiego faceta?”. Nie omota więc większości Polek mężczyzna przesadnie myślący.
    (...)
    A kolejna, że najbardziej kręci ją typ maga
    (...)
    Ma coś w głowie, ale nie wiadomo, co myśli. Ma określony cel i potrafi skłamać, by go osiągnąć. Taki aktor”. „Dokładnie” – popiera ją druga pani.

No cóż, panie w jednym badaniu zaprzeczyły same sobie. Jest to niewątpliwie dowód na rzetelność badania.

• 2010-01-04 10:39 | YKW

to jednak wymagające kobiety. Wiedzą o tym Wsypy Brytyjskie, wie Egipt i Tunezja.
  • 2010-01-04 15:51 | ever

Uśmiałem się, choć w myśl tego co tu przeczytałem to nie mam powodu do radości ;-)
  • 2010-01-04 18:44 | orrla

wiedzialam ze Polki sa malo inteligentne ale ze az tak..;((

Sportu może w ogóle nie uprawiać, a jeśli już, to przede wszystkim pływanie, rzeźbienie muskulatury w siłowni i piłka nożna. Może też posłuchać muzyki albo pójść na przyjęcie. Podróżować do modnych kurortów. Powinien też trochę poczytać i pooglądać telewizję lub zapisać się na kurs tańca. W przypadku respondentek OBOP prawdziwy mężczyzna nie czyta wcale, nie chodzi do kina, teatru, na wystawy ani na koncerty. Oprócz czasu spędzanego z rodziną powinien dbać o swój samochód (30 proc. wskazań).
  • 2010-01-05 07:04 | tsubki

Glupio mi teraz, po przeczytaniu wynikow tych badan, ze jestem Polka.
    Szukam mezczyzny madrego, czytajacego, chodzacego na koncerty do teatru, wyksztaconego, wykonujacego odpowiedzialny zawod (najlepiej nie biznesmen-to sliska jazda, a naukowiec, lekarz, prawnik), wesolego i z humorem ale z poukladanymi szufladami w glowie. Zadbany, wrazliwy, opiekunczy to podstawa, o ktorej sie nie pisze. Nawet jezeli naleze do tego 0,01 procent Polek, to prosze panowie, nie glupiejcie, z powodu tych badan tylko szukajcie tego malego procentu, a potem rozmnazajcie sie intensywnie bysmy sie madrego pokolenia Polakow dorobili.
  • 2010-01-06 07:13 | yadzka

O matko!
    az mi przykro....
    czemu nikt mnie nie zapytal???
  • 2010-01-06 07:14 | yadzka

to jest jasne, nie przeprowadzano tych badan na gronie czytelniczek Polityki
  • 2010-01-06 07:17 | yadzka

no i w ten sposob dzieki powielaniu stereotypu mezczyzny powiela sie stereotyp kobiety,eh
  • 2010-01-06 16:42 | tsubaki

Wlasnie, moglaby redakcja zapytac czytelniczki Polityki, ciekawe co by wyszlo i chlopcy wiedzieliby czego sie trzymac.
  • 2010-01-10 00:52 | malgo

no i znowu jestem na marginesie spolecznym, bo dla mnie ten wymarzony to przede wszytkim musi byc inteligentny, madry i bron boze macho i zlota bizuteria
  • 2010-01-14 09:29 | trochę śmieszne, trochę straszne

W mojej opinii wyniki badań są dość żenujące oraz przerażające, ze względu na poziom odpowiedzi. Odnosząc ewentualne pytania do siebie również mogę stwierdzić, że sytuuję się gdzieś w 0,01% tych pań, które mają inne poglądy na temat "idealnego mężczyzny". Jednak w tym wszystkim jest jeden akcent humorystyczny, który rozbawił mnie do łez: jak posłanka Sawicka czytała agentowi Tomkowi przez telefon wiersze Adama Asnyka - jak sobie wyobraziłam tę scenę po prostu uśmiałam się do łez :-)
  • 2010-02-08 15:51 | gaba

Ale to nic nowego. Kobiety od zawsze latały za takimi typkami. I to nie tylko Polki. Poczytajcie np. książki o agentach. Przykładowo "Agent Zigzag" Bena Macintyre'a. To książka, w której dokładnie przedstawiona jest osobowość podwójnego agenta- hochsztaplera, cwaniaka, kłamcy i oszusta, z którym kobiety szalały, miał je wszędzie gdzie się pojawiał. Taka otoczka, zdolność do owijania sobie ludzi w okół palca. Tak jest było i niestety chyba będzie.
  • 2014-01-08 16:44 | rz12345

"odpowiedzialny zawod najlepiej nie biznesmen-to sliska jazda, a naukowiec, lekarz, prawnik"
    Biznesmen - być może
    ale:
    naukowiec - zagrożenie plagiatami i biedą
    lekarz - a jak ci go zaaresztują za łapówki ?
    prawnik - przecież ten to się tylko z kryminalistami i biznesmenami zadaje
    jak ci ich do domu zacznie sprowadzać ?
    Nie lepiej poszukać jakiegoś porządnego, bez względu na zawód ?
    :)