Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Grabarczyk wpadł na minę

(9)
Program budowy autostrad gnębi pech.
  • 2010-01-27 22:33 | wikonwi

Grabarczyk wpadł na minę

Tego typu i inne miny pozostawione przez specjalistów od IV RP jest mnóstwo szanowni czytelnicy i panie redaktorze. Jeśli cokolwiek Polsce złego mogło się przydarzyć to właśnie ta formacja.Szlak mnie trafia że ma jeszcze tylu zwolenników chcących nadal działać destrukcyjnie wobec naszemu państwu . Totalne nie dla obecnie rządzących (totalne nie) to jest dywersja a nie opozycja a za dywersję powinno iść się do mamra, tylko kto ich wsadzi .Żadna komisja naciskowa ani trybunał stanu bo żeby taki wniosek przeszedł przez sejm i senat potrzebna jest cholernie duża grupa większościowa.
  • 2010-01-27 22:58 | Mar71

Re:Grabarczyk wpadł na minę

Szkoda, że Pan redaktor nie napisał więcej o systemie finansowania jaki miał wprowadzić PiS. Ten artykuł to jest zwykła insynuacja bez szczegółów. byle zgodnie z linią propagandy zwalić na PiS. Co robiła PO przez te 2 lata???? Na 2 tygodnie przed zerwaniem kontraktu GW pisała, że autostradę do Czech wybudujemy szybciej niż Czesi, a już od lata na budowie nic się nie działo z uwagi na projekt mostu. To jest przykład jakie są media - rządowa propaganda sukcesu. Po prostu WSTYD!!!!
  • 2010-01-28 00:55 | tkw

Minister, przez 27 miesięcy od objęcia urzędu nie potrafił problemu rozwiązać ? Albo sam się nie nadaje, co go dyskwalifikuje, albo ma kiepski zespół, co też go dyskwalifikuje, to on jest szefem.

Ciekawy jestem, jaki będzie rekordowy czas, po którym wina będzie nadal zwalana na poprzedników. Stan obecny - 27 miesięcy.
  • 2010-01-28 00:59 | tkw

To się nazywa ślepa nienawiść. Jest to coś zupełnie innego od rzeczowej krytyki. Ale ponoć można to leczyć ...
  • 2010-01-28 12:38 | Kryst

A ja,moze ktos pomysli ze jestem maniakiem, wietrze w tych "autostradowych" (i nie tylko !) problemach dywersyjna robote pisowcow, zasiadajacych w szeregu jeszcze, jesli nie we wszystkich - decydyjnych i administracyjnych osrodkow zarzadzania.
    Pisowcy wykonuja polecenie Kaczynskiego, ktore jest bardzo proste:

-Polska rzadzona przez Platforme nie moze miec zadnych sukcesow lecz tylko kleski i niepowodzenia, nawet gdyby przez to miala sie zawalic polska gospodarka i infrastruktura.

Pisowcy wykonuja te polecenie gorliwie i ztad widoczne skutki.
  • 2010-01-28 17:40 | tkw

A ja, może ktoś pomyśli że jestem maniakiem, wietrzę w tych "autostradowych" (i nie tylko !) problemach dywersyjną robotę PZPR-owców, zasiadających w szeregu jeszcze, jeśli nie we wszystkich - decyzyjnych i administracyjnych ośrodków zarządzania.
    PZPR-owcy wykonują polecenie Jaruzelskiego, które jest bardzo proste:

- Polska rządzona przez Platformę nie może mieć żadnych sukcesów lecz tylko klęski i niepowodzenia, nawet gdyby przez to miała się zawalić polska gospodarka i infrastruktura.

PZPR-owcy wykonują te polecenie gorliwie i stąd widoczne skutki.

Facet, pewnie inni powiedzieli by Ci „Ty idź się leczyć”. Ja Ci tego nie powiem, tego się leczyć nie da.
    Powinieneś swoją opinię powtarzać co roku, proponuję byś przyjął np. 01.kwietnia każdego roku na swoje orędzie. I jeśli masz dzieci, to nakaż im w testamencie to powtarzać, żeby prawda objawiona nie zaginęła. Niech powtarzają to do czasu, aż wymrą PIS-owcy, ich dzieci i dzieci ich dzieci. A potem niech Twoi potomkowie posypią solą wszystkie miejsca, na których stanęła stopa PIS-owca lub jego potomka lub potomka jego potomka, jak Rzymianie zrobili z Kartaginą, żeby na tych miejscach juz nic nigdy nie urosło. I rozpocznij starania u Benedykta XVI, by obłożył PIS ekskomuniką do 10-tego pokolenia. I zacznij zbierać drewno na stosy dla PIS-owców, i co tydzień odłóż na ten cel jedno pudełko zapałek. I idź do kościoła, do synagogi, do meczetu i módl się we wszystkich możliwych religiach o zagładę PIS-owskiego plemienia. A potem zacznij zbierać podpisy pod obywatelskim projektem ustawy zakazującej używania imion „Lech” i „Jarosław”. A potem zacznij zbierać podpisy pod obywatelskim projektem ustawy zakazującej nazwisk na literę „K”.

A siódmego dnia odpocznij.

I WTEDY STANIE SIĘ JASNOŚĆ ! I BĘDZIE TRWAĆ A LUDZIE POWIEDZĄ „TO JEST PIĘKNE” !
  • 2010-01-29 11:56 | krygal

Pan kolega, zdaje sie, wierzy w dobra wole swego guru Kaczynskiego.
    Mozna i tak, ale niech Pan bedzie uprzejmy zerknac na komentarze Panskich kolegow po ogloszeniu przez premiera Tuska o nie kandydowaniu na prezydenta.
    Nawet oficjele pisowscy jak np Hofman wypuscili steki ohydnych bluzgow i pomowien z zastosowaniem jak najbardziej knajackiego jezyka, ktorego nawet pospolici menele rzadko uzywaja.

Niech Pan bedzie laskaw przejrzec wszystkie fora to dowie sie Pan jak Panscy koledzy traktuja urzedujacego premiera Rzeczypospolitej ..

I Pan smie twierdzic,ze Kaczynscy to ludzie a nie potwory...

Kaczynscy za wladze gotowi sa do najwiekszych podlosci ,twierdze to na podstawie wpisow pisowiczow na forach z ktorych przynajmniej polowa jest finansowana przez centrale PIS-u.

Ludzie z PIS-u, przestancie sie kompromitowac !
  • 2010-01-31 19:50 | tkw

Kaczyński nie jest moim guru, staram się takich nie mieć, używam rozumu, chłodno oceniam to co się dzieje. Po prostu śmieszą mnie takie opinie ponad dwa lata po odsunięciu od władzy PIS. Rozumiałbym je 2-3 miesiące po zmianie władzy, bo tyle potrzeba na zmiany po wyborach, ale nie ponad dwa lata. Wiele lat pracowałem w ministerstwie i wiem, ile czasu trzeba nowej ekipie na "zagospodarowanie się" – pamiętam jak premierem został Pawlak, mieliśmy zebranie dyrekcji, wszedł Pawlak i do dyrektora – „pan tu już nie pracuje”, I już. PIS-owi z realnego wpływu na władzę został Prezydent i kawałek telewizji, z tym czasem można nogę podstawić, ale bez przesady. W końcu jakby przyjąć na poważnie, że PIS nadal tak bruździ jak to ludzie wypisują, to trzeba by uznać, że ekipa Tuska to wyjątkowi nieudacznicy, mają władzę i nie mogą sobie poradzić ? PIS w telewizji może co najwyżej pogadać, prezydent ma ciut większe możliwości wtrącania się, ale nie są one duże poza tym nie korzysta z nich za często - zliczyłem, że zawetował ok. 2% ustaw.
    A co do traktowania premiera - jakiś czas temu Tusk i Rostowski ogłosili wejście do Euro w 2012 roku. Prezydent ocenił to jako nierealne, stwierdził, że najwcześniej w 2014 roku, posypały się na niego epitety dość niewybredne - nie brakowało "oszołoma", "kretyna", "debila", itd. Teraz Tusk i Rostowski mówią o 2015 roku ale jakoś nie mogę się doczekać by prezydenta publicznie przeprosili i przyznali, że to on miał rację. Więc trochę więcej sprawiedliwości, obie strony bywają chamskie i obie strony bywają brutalnie atakowane. Sam Pan napisał, że "Kaczyńscy to potwory" - dziś, po kilkudziesięciu latach od II wojny wszyscy fachowcy są zgodni co do tego, że od takich poglądów zaczyna się zbrodnia, tak zaczęło się ludobójstwo XX wieku - od zanegowania człowieczeństwa u "innych niż nasi". A potem już poszło, hitlerowskie obozy koncentracyjne i GUŁAG. Najpierw trzeba uwierzyć, że ten drugi to nie człowiek albo przynajmniej gorszy, mniej wart, podczłowiek. Reszta to tylko kwestia czasu ...

• 2010-10-19 18:38 | tkw

dziś, po kilkudziesięciu latach od II wojny wszyscy fachowcy są zgodni co do tego, że od takich poglądów zaczyna się zbrodnia, tak zaczęło się ludobójstwo XX wieku - od zanegowania człowieczeństwa u "innych niż nasi". A potem już poszło, hitlerowskie obozy koncentracyjne i GUŁAG. Najpierw trzeba uwierzyć, że ten drugi to nie człowiek albo przynajmniej gorszy, mniej wart, podczłowiek. Reszta to tylko kwestia czasu ...

Tak pisałem 31.01.2010. Czy to tak trudno zrozumieć ?