Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Wokół premiery iPada

(6)
Do historii przechodzą te urządzenia, zmieniające sposób w jaki czytamy, patrzymy, słuchamy i myślimy. Na rynku pojawiają się setki elektronicznych produktów, ale tylko nieliczne przetrwają dłużej niż okres ich gwarancji.
  • 2010-01-30 08:33 | szopa

gadżet doskonały?

iPad tym doskonałym gadżetem nie będzie. Nawet nazwa nie specjalnie go wyróżnia. Najprędzej kojarzy się z iPod'em. Ogólnie szit ;)
  • 2010-01-30 12:08 | soł

Re:Wokół premiery iPada

Ilustracja z motywem biblijnym to kalka z grudniowej okładki Economista, gdzie Adam i Ewa słuchali muzyki na iPodzie - grafik powinien się wstydzić. Pozdrawiam
  • 2010-01-30 13:34 | arybaczyk

z tego co wiem, na zagranicznych forach, gdzie dyskutowano kiedy pojawi sie ten tablet, nazywano go Jesus Tablet, bo juz kilka lat o nim spekulowano.

bardziej podobne do okladki najnowszego economista ;) z jobsem w szatach i ipadem. nie tego swiatecznego.

a poza tym takim gadzetem przelomowym to jest iphone a nie ipad. wlasnie mi sie zepsul i czuje sie jakbym byl czlowiekiem sredniowiecza... trzymam go w kieszeni, jest wybitnie wygodny w uzyciu, mam na nim muzyke, filmy, zdjecia, internet (mail, facebook, prasa, newsy)... WSZYSTKO...

a Ipad jest ekstra i ladny i bardzo mi sie podoba pomysl czytania ze stron internetowych trzymajac go w pionie, ale to slabe rozwiniecie itouch'a.
  • 2010-01-30 14:58 | author

Troche jestem longing tego moment kiedy dzurnalist zrobi dizajn takiego paper, z ktorego
    by mozna bylo learn, czy ktos juz zrobil invent takich potrzeb, do ktorych by mozna
    bylo apply te wymyslone gadzets. To moze byc dzob for fiuczer - zastosowanie serczer.
  • 2010-01-30 17:11 | zaba z paryza

jestem fanka Apple, zreszta cala rodzina uzywa mac, ba nawet moi rodzice ( dostaje stare modele po moim synie albo po mnie..), czekalam z niecierpliwoscia na IPad, i chyba kupie, gdzyz do mojej pracy bardzo mi sie przyda, szybkie polaczenia, odbor mailowy,ba, nawet moge pisac a przede wsykim stokowac zdjecia..( Ipod czy Iphone ma za maly ekran.
  • 2010-02-02 05:05 | zgrywus.r

Wspomniany radioodbiornik tranzystorowy był przełomem - bo nie istniał żaden towar, który mógł go zastąpić. Każdy więc chciał go mieć - marka była sprawą drugorzędną. Podobnie było z magnetofonem kasetowym, magnetowidem, telefonem komórkowym i komputerem domowym. Każdy z tych wynalazków wnosił nową jakość. Produkty Apple tej cechy nie mają - nie są wynalazkami. Poza tym podobne rzeczy zrobili wcześniej inni, często znacznie lepiej. Cała różnica sprowadza się do ilości dymu i pary, która przeszła przez marketingowy gwizdek.