Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Dziwne

(5)
2010-02-07 17:17 | tkw
W krótkim czasie powstały następujące tematy:
"Media są w stanie żebraka wylansować na decydenta "
"Ten rząd, to propaganda rodem z PRLu !"
"PO co zrobiliście ze swoich obietnic"
"Myślenie Polaków wypływa z przekonania, że żyjemy dziś w kraju demokratycznym,"
"Czym kierują się wyborcy, stawiając na PO?"
"Tusk, jak i cała PO, są dobrzy tylko w gębie"

Wszystkie są dość ostrą krytyką Tuska i PO (chwilami zbyt ostrą, choć w dużym stopniu wg mnie uzasadnioną). Wszystkie są tematami zainicjowanymi przez forumowiczów (nie są to komentarze artykułów redakcyjnych). wszystkie wpisane przez forumowiczów nie posiadających konta.
Coś mi tu śmierdzi, w takie zbiegi okoliczności nie wierzę. Dużo bym dał by wiedzieć, z ilu komputerów wyszły.

Gdybym miał rację i okazałoby się to zorganizowaną akcją, to mi się to nie podoba. Jeśli jednak nie mam racji i jest to autentyk, to znamienny – nie jest wtedy wykluczone, że oznacza to błąd Tuska i PO. Póki trwali w nicnierobieniu, to jakoś szło. Rezygnacja z kandydowania (pod prąd wielu oczekiwań i logiki) oraz „Plan ...” będący ewidentną kompromitacją (góra urodziła mysz) być może zbudziła uśpione pretensje. Jeśli tak, to teraz już chyba tylko równia pochyła ...

Pozdrawiam
  • 2010-02-07 18:14 | tkw

Re:Dziwne

kolejne dwa tematy, schemat taki sam
    "Szkoła logików, czyli jak uchronić kolesiów Tuska?"
    "Tusk jako szef wszystkich szefów!!!"

śmierdzi mi na odległość ...
  • 2010-02-07 18:23 | myśliciel

Myślę że te tematy są bardzo obiektywne i na czasie! Wszystko dla mnie jest prawdą! Tusk i PO nic nie robią a rzadzą juz Polską 2,5 roku!!!Żadnych efektów rzadzenia nie widać!!! Wszystko rozkopane i sprzedane!!! A tyle było obiecanek, cacanek a okazało sie że głupiemu radość!!!Panowie: Schetyna, Drzewiecki , Chlebowski, Tusk, a teraz panowie z PO w komisji śledczej to prawdziwe oblicze PO (Partii Orwellowskiej ) ciekawe dokąd doprowadzą Oni Polskę. To hańba, szkoda bardzo zrywu "Solidarności" i wieloletniego wysiłku całego umęczonego Narodu. Powinni za to wszystko odpowiedzieć karnie.
  • 2010-02-07 20:48 | tkw

Pojawiły się dwa kolejne kolejne tematy wedle tego samego schematu, w tym momencie ja już nie mam wątpliwości, że to zorganizowana akcja.
    "Tusk POdzielił sPOłeczeństwo na mohery i trendy"
    "Moja opinia o PO"

Ja takich numerów nie lubię więc nawet nie komentuję poszczególnych tematów (zdążyłem skomentować 3 z nich zanim się zorientowałem w tej akcji).
  • 2010-02-07 20:59 | tkw

Zgłosiłem moderatorowi do usunięcia te 3 moje własne wpisy. Nie lubię ciosów poniżej pasa.