Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Pomoc dla Kraju

(1)
2010-02-15 19:36 | przemo6335
chciałbym poruszyć jeden wątek na temat konopi sam nie pale ale wiele osob tak. zauważyłem wiele substancji podobnych do marichuany sprzedawanych legalnie ktore są 2-3 krotnie gorszych od marichuany w skutkach np.

http://www.dopalacze.com/zio%C5%81a-/kategoria/23.html
http://www.bongs.pl/promocja-king-p-779.html

to tylko mały przykład a jest tego o wiele więcej a co do konopi to ma tez pozytywne aspekty np. sama legalizacja dala by ogromny podkreslam ogromny dochod dla panstwa do tego wykorzystanie konopi w medycynie w przeciwieństwie do przykładow podanych powyżej do tego można konopie wykorzystać w wiele innych sposob ponoć kiedys z konopi robiono liny można zaczac wytwarzać materiały z konopi. no tak ale co politycy wiedza o marichuanie np.

http://www.youtube.com/watch#playnext=1&playnext_from=TL&videos=xI4IfRGWbsY&v=oSq1rOMBiZc

a tak naprawde to marichuana jest mniej szkodliwa niz tytoń czy alkochol sprzedawany legalnie np.

http://wyborcza.pl/narkopolacy/10,100611,6825227,Palil_ja_Clinton__Obama__Tusk____Czy_marihuana_jest.html

a zysk naprawde byłby ogromny kraje graniczace z polska napływałyby miliony ludzi do pubow z marichuana do tego wiecej stanowisk pracy przy hodowli, sprzedarzy, policji, by strzegli granic i nie tylko nowe pojazdy dla policji pieniadze poszły by na medycyne i moze Ci nasi politycy zrobia w koncu cos dla nas polakow bo niby z kryzysu wychodza ale wcale nie jest lepiej moze i jest ale dla tych bogatych a co z reszta jest tyle biednych rodzin.""