Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Dzisiajsze wydanie specjalne

(3)
2010-04-12 08:45 | Tomasz
W dniu dzisiejszym, z uwagi na zaistniałą sytuacje kupiłem kilka gazet.
Aby nie robić reklamy innym gazetom powiem tylko że wszystkie gazety "wydania specjalne" były poświęcone TYLKO wypadkowi oraz NIE ZAWIERAJĄ reklam. Z przykrością stwierdzam iż Polityka odstaje od tej zacnej reguły i nie dość że uśmiechnięci Panowie zapraszają mnie do szkoleń zawodowych to jeszcze mogę dowiedzieć się "ile kosztuje dom". Przykro mi ale spodziewałbym się więcej po Waszej gazecie. WYDANIE SPECJALNE zobowiązuje.