Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Dla Pana Jezusa-zorganizujmy się- w jedności siła!

(1)
2010-04-15 09:43 | malutka
JEZUS CHRYSTUS KRÓL POLSKI
Przez wszystkie wydarzenia ,historie Polski,objawienia ,życie i nauki papieża Jana Pawła 2 PAN JEZUS do nas mówi JA JESTEM
MIŁOŚCIĄ TERAZ I NA WIETRZNOŚĆ .Daje nam przykazanie ABYŚCIE SIĘ SPOŁEM MIŁOWALI.Tyle czasu prosiliśmy rząd i episkopat Polski aby wyniósł JEZUSA CHRYSTUSA NA KRÓLA POLSKI-.niestety bezskutecznie Nie ma i nie będzie lepszych praw do życia na ziemi dla ludzi niż prawo Boże. BÓG HONOR OJCZYZNA to jest hasło naszych przodków i wierzę że większości społeczeństwa obecnych czasów. POLSKA CHRZEŚCIJAŃSKA OD WIEKÓW naszą KRÓLOWĄ NAJLEPSZA MATKA- MARYJA na JASNEJ GÓRZE w sercach naszych KRÓLUJE JEZUS CHRYSTUS chcemy JEZUSA CHRYSTUSA NA KRÓLA POLSKI wspanialszego Króla nie ma i nie będzie!!!!! Wołajmy wszyscy
DAJMY JEZUSOWI CHRYSTUSOWI KORONĘ POLSKI-ON NASZYM KRÓLEM TERAZ I NA WIEKI
- Prawo Boże nas sądzi - CHRYSTUS KRÓLEM !
- Według prawa Bożego chcemy żyć-CHRYSTUS KRÓLEM !
- Naszą Chlubą JEZUS CHRYSTUS -NAJLEPSZY KRÓL ! CHRYSTUS KRÓLEM !
- Władza to służba w duchu służby Bogu i ludziom-CHRYSTUS KRÓLEM ! !
- Naszą KRÓLOWĄ MARYJA - chcemy JEZUSA CHRYSTUSA NA KRÓLA POLSKI !
malutka