Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Ten, co zastał Polskę zniewoloną, a... stado baranów

(5)
2010-04-18 22:49 | punkt2308
Nie wiemy kto sprawił, że prezydent spoczął na Wawelu!(?)...Rodzi się mit prezydenta, co zastał Polskę zniewoloną... Ktoś traktuje mnie jak barana, władze moje tak traktuje, kraj mój za folwark swój uważa!
Dla jasności o Kościele w Polsce myślę, ale o nim, jeżeli nie zawsze nie myśli się źle, to na pewno źle się nie mówi. Pozostanę osamotniony w swym zniesmaczeniu i poczuciu zmanipulowania.
  • 2010-04-19 07:46 | Mieczysław S.Kazimierzak

Re:Ten, co zastał Polskę zniewoloną, a... stado baranów

Świat metafizyczny i celowość ofiar raz jeszcze.
    Wracam do tytułu książki Allena Paula "KATYŃ -Stalinowska masakra i tryumf prady" i tak sobie myślę,że trzeba po tym tytule postawić znak zapytania!!!!
    Ten amerykański dziennikarz i politolog powiedział niedawno w rozmowie z redaktorem Zbigniewem Lewickim:
    "Stany Zjednoczone powinny przeprosić Polaków.Wezwałem do tego mój rząd(...)W najnowszym wydaniu mojej książki opisuję,jak amerykańscy politycy uniemozliwili osądzenie zbrodni katyńskiej przed międzynarodowym trybunałem.W latach 1951-52 specjalny komitet Kongresu prowadził śledztwo w sprawie katyńskiej.Komisja opublikowała raport,który liczy siedem tomów.W konkluzji zawarto opinię,że sprawa powinna zostać rozpatrzona w Hadze..."
    Dalsze losy opisuje Piotr Szubarczyk z IPN Gdańsk w sobotnio-niedzielnym Naszym Dzienniku KATYŃ PAMIĘTAMY - KŁAMSTWO KATYŃSKIE I WALKA O PRAWDĘ,W TRYBACH POLITYCZNEJ PROPAGANDY.

To dokumentuje,że film Andrzeja Wajdy był skierowany tylko do Rosjan?!Z pewnością nie byłoby ofiar Katyń II,gdyby i nie zbrodnia przemilczenia.
  • 2010-04-19 08:28 | boena

Na pewno nie jesteś osamotniony. Myślę i czuję podobnie.
  • 2010-04-19 11:41 | skoool

Samotni?

Nie, na pewno nie jesteś sam.
  • 2010-04-23 00:07 | camel

Katyń II? Jaki Katyń II?! Czyżby nasze media coś przegapiły? Ktoś znów w Katyniu rozstrzelał parę tysięcy ludzi? Czy może nasza psychiczna prawica odleciała już totalnie poza zasięg rozumu? Co takiego jest w ideologii "prawdziwego Polaka-katolika", że przyciąga ona wyłącznie niepełnosprawnych umysłowo?