Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Kim są współpracownicy Komorowskiego

(11)
Bronisław Komorowski musi się zmierzyć z trzema rolami: marszałka Sejmu, kandydata na prezydenta, a od tygodnia również – osoby pełniącej obowiązki głowy państwa. Kto mu w tym pomaga, jacy ludzie go otaczają?
  • 2010-04-19 07:44 | Mieczysław S.Kazimierzak

Mały dwór.

Świat metafizyczny i celowość ofiar raz jeszcze.
    Wracam do tytułu książki Allena Paula "KATYŃ -Stalinowska masakra i tryumf prady" i tak sobie myślę,że trzeba po tym tytule postawić znak zapytania!!!!
    Ten amerykański dziennikarz i politolog powiedział niedawno w rozmowie z redaktorem Zbigniewem Lewickim:
    "Stany Zjednoczone powinny przeprosić Polaków.Wezwałem do tego mój rząd(...)W najnowszym wydaniu mojej książki opisuję,jak amerykańscy politycy uniemozliwili osądzenie zbrodni katyńskiej przed międzynarodowym trybunałem.W latach 1951-52 specjalny komitet Kongresu prowadził śledztwo w sprawie katyńskiej.Komisja opublikowała raport,który liczy siedem tomów.W konkluzji zawarto opinię,że sprawa powinna zostać rozpatrzona w Hadze..."
    Dalsze losy opisuje Piotr Szubarczyk z IPN Gdańsk w sobotnio-niedzielnym Naszym Dzienniku KATYŃ PAMIĘTAMY - KŁAMSTWO KATYŃSKIE I WALKA O PRAWDĘ,W TRYBACH POLITYCZNEJ PROPAGANDY.

To dokumentuje,że film Andrzeja Wajdy był skierowany tylko do Rosjan?!Z pewnością nie byłoby ofiar Katyń II,gdyby i nie zbrodnia przemilczenia.

Uciera się powiedzenie o pokoleniu JPI,czyli Janusza Palikota!!!
  • 2010-04-19 07:45 | iza

ubolewanie

Komorowski boi się o swój stołek i chce jak najszybszych wyborów bo zginoł potencjalny jego rywal. I nie mógł się już doczekać żałoba go nie interesowała nic co było związane z nieszcześciem. Ja osobiście chciałabym żeby przegrał .To sztuczy człowiek nie mający skrupułów.
  • 2010-04-19 09:11 | zaba z paryza

Re:Kim są współpracownicy Komorowskiego

bardzo ciekawy artykul w Przegladzie, Kto zaplaci za hazard
    http://www.przeglad-tygodnik.pl/index.php?site=kraj&name=3196

jak rzad jest niedolezny...

pytanie na kogo glosowac, przeciez nie na Jarka!
  • 2010-04-19 13:29 | boena

Skąd tyle niedorzeczności w jednym poście? Wskazane byłoby merytoryczne ocenianie p.o. prezydenta. Jego współpracownicy czytają komentarze na różnych forach i zapewne w jakimś stopniu wykorzystują sensowne wypowiedzi do korekty działań tak głowy państwa jak i jego sztabu. Komentarz izy to zbiór jadowitych ogólników. I po co tak?
  • 2010-04-19 17:00 | Marek

Wyborcy nie zgodzą się na drugiego Wachowskiego. Jeżeli p. B. Komorowski
    chce wygrać wybory, musi podziękować temu panu...
  • 2010-04-19 20:31 | Alicja

Nie rozumiem dlaczego Konstytucja nie wymaga jednoznacznie ustąpienia ze stanowiska Marszałka Sejmu podczas pełnienia obowiązków Prezydenta. Nie rozumiem dlaczego moi ziomkowie nie uważają tego za dziurę w prawie konstytucyjnym potencjalnie prowadząca do kryzysu konstytucyjnego.

Ta sytuacja ani teraz ani w przyszłości nie prowadzi do niczego dobrego.
  • 2010-04-21 12:43 | M.

Bo jak ktoś zrezygnuje z bycia marszałkiem przestanie automatycznie pełnić obowiązki prezydenta... To marszałek Sejmu (a potem Senatu) PEŁNI obowiązki prezydenta, a nie nim zostaje
  • 2010-04-21 13:09 | Marek

Uważam, że w związku z tym, że istnieje duże prawdopodobieństwo przegranej PO w wyborach B.Komorowski powinien uzupełnić wszystkie stanowiska, które zależą od Prezydenta oraz podpisać maksymalną ilość aktów prawnych, które pozwolą na sprawniejsze zarządzanie państwem....
    Wiem, że tak się nie stanie bo Polacy nie zrozumieją takiego ruchu... A szkoda
  • 2010-04-28 17:20 | Paulina

tak! zgadzam się.
  • 2010-04-29 15:23 | MARIA

ZGADZAM SIĘ . i WIEZĘ GŁĘBOKO , ŻE PRZEGRA.
  • 2010-07-07 12:25 | wojtek

Komorowski wygrał wybory a temu panu powinien podziękować za to że wykonał kupę
    roboty za niego.