Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Mea pulpa

(10)
W magazynie filozoficznym „Tina” aktorka Małgorzata Kożuchowska opowiada, co jest najważniejsze. „Najważniejsza jest miłość. Taka, jak w liście świętego Pawła do Koryntian. Cierpliwa, łaskawa, bez zazdrości. Taka, która nie unosi się pychą ani gniewem, nie szuka swego, nie pamięta złego i nigdy nie ustaje”. Jedyne, co człowiek ma ochotę powiedzieć, to – „Pazdrawiam pelgrzimów z Polska!!!”.
 • 2010-04-19 07:54 | andy

  odwaga

  może komentarz do wypadku?
 • 2010-04-21 09:58 | panna nikt

  Re:Mea pulpa

  Kuba, zal mi cie. Po Smolensku nie bedzie juz tego samego Kuby. W tych "smiesznych" tekstach zieje pustka. Po prostu czuje sie ze nie wiesz jak na to wszystko zareagowac. Chcialabys zeby bylo tak jak kiedys. Nieststy wdlg. mnie polska satyra umarla razem z ofiarami katastrofy. Zmien zawod ... moze idz do klasztoru.
 • 2010-04-21 21:00 | crawler

  Re:Mea pulpa

  Kuba, uwielbiam twój program, ale twoje teksty tu, są na bardzo niskim poziomie i ciągle ten poziom spada, chyba się wypaliłeś, nic w tym śmiesznego, urzekającego, jakbym czytała pudelka
  peace
 • 2010-04-22 12:28 | Ten On

  Re:Mea pulpa

  mało jeszcze komentarzy do wypadku? Tu ma być drwiąco i ew. zabawnie. Pare osób próbowało się naśmiewać z ostatniej katastrofy i zostali brutalnie zrównani z glebą. A skoro brak nam (społeczeństwu) jeszcze dystansu, to może lepiej przemilczeć temat. Tak jak zrobił to p. Kuba.
 • 2010-04-23 04:30 | Bard

  Dlaczego nie kupuję Polityki?

  Od kiedy pan Wojewódzki pisze swoje pożal się Boże dowcipasy nie kupuję Polityki z bardzo prostego powodu. Nie wypada mianowicie aby Redakcja tak poważnego pisma traktowała swoich czytelników jak skończonych idiotów. Pan Wojewódzki drwi z przedtawicieli popkultury, której jest modelowym wręcz przedstawicielem. To się w potocznym języku nazywa szwindel, a zatem nie widzę powodu, abym miał się dokładać do honorarium pana W.
 • 2010-04-23 14:27 | Paweł

  Re:Mea pulpa

  Zgadzam się z Tobą w zupełności. Ostatnio poruszyłem ten temat na forum i zostałem prawie zlinczowany, ale widzę że coś powoli się zmienia. Pozdrawiam.
 • 2010-04-23 21:25 | wicur

  Re:Mea pulpa

  Jaki p.Kuba? Taki p.Kuba to u mnie na lancuchu ganial
 • 2010-04-25 16:22 | andy

  Re:Mea pulpa

  Dlaczego ktoś może na tym forum korzystać z mojego nicka ?
 • 2010-04-25 17:33 | autor

  Re:Mea pulpa

  "Rozmiar DD" - jeśli pan Wojewódzki sądzi, że to duży rozmiar, powinien się chyba dokształcić.
 • 2010-04-26 07:24 | RUCH040404

  Re:Mea pulpa i NR jerzegoBACZYńskiego

  SZANOWNA PANI
  MAGDALENO ŻAKOWSKA ,
  swojego starego-excouze le mot- tak się potocznie mówi stary, drrrrrrrrrrrrrrr JACKA.
  UBOGACIŁA MNIE sporo reklama "MEA pupa" w tygodniku POLITYKA.
  JAK W TYM NIEMIECKIM DOWCIPIE o Magdalenie, która w kuchni przygotowuje posiłek dla swojego męża - ubrana jedynie w fatruszek- kuchennyOCZYWIŚCIE.
  GOTOWA DOGODZIĆ SWOJEMU maczo.
  AD MERITUM:::
  Do czegóż służy zatem ów PÓŁpupek w reklamie POLITYKI??? WYKORZYSTUJĄCY kobiecą krągłość pod podwianą spódniczką, pardon SUKIENNKĄ.
  OCZYWIŚCIE do zwiększenia PO-czytności emocjonalnej.Z psychologicznym podtekstem ZAPRZĘGNIĘCIA wyobraźni, na temat tego, co jeszcze zakryte.
  No i TEN model majteczek pani ś.p. IZABELI JARUGI-NOWACKIEJ, jakby wczorajszy- BEZ KROPECZEK- jestem ZDEGUSTOWANY.
  CONCLUSION::
  Pani MAGDALENO ŻAKOWSKA, czyli "KULISY TELEWIZJI"= "Zajrzyj tam, gdzie spotykają się wszyscy telemaniacy"=TELEshow.pl = seitePAGE 121, POLITYKA nr 16, pardon 2752 , z 17 kwietnia 2010.
  Coooooooooooooo za noga, pani MAGDALENO.
  JAK w tym dowcipie o MM= Marilyn Monroe, JAK RAZ na kanale WENTYLACYJNYM telewizji CNN-BBC.

  AD VOCEM::
  Jakby to tu POWIEDZIEĆ, szanowny panie NR JerzyBACZYński,
  zapomniano ujawnić autora tego ciekawego zdjęcia FOTOelectronic tego dzieła PRZYRODYożywionej.
  A ESTIME
  mgr inż. mechaNIC TADEUSZ PIECZONKA "60+"-ZIELONY
  11/13-cie years SANStravail/JOBless , non sans TRAVAIL WHISTLEblower
  ul. SZMARAGDOWA 31
  59 900 ZGORZELEC / +48 75 649 30 44 / WWW.ROPOIWZK.COM