Jarosław Kaczyński

(91)
  • 2010-05-03 18:18 | Deniro

Najgorszy kłamca polityczny ,największy zlodziej kasy budzetu polski, sprzedawczyk obłudny

to co na te chwile cisnie sie na usta. polska nie miala przez 30 lat takiego oszusta klamcy, jak kaczory. zlodziej pieniedzy panstwa to kaczynscy obludnicy szakale precz z kaczorami i pisem.
  • 2010-05-03 23:40 | JACEK

Re:Jarosław Kaczyński

Tylko niestety PISowi i J.Kaczynskiemu ufa mimo wszystko okolo 30% polakow ...
  • 2010-05-06 14:46 | andrzej chilimoniuk

Właśnie, niestety.
  • 2010-05-09 20:23 | jęzory

A ta jego deklaracja do narodu rosyjskiego to szczyt obłudy i kpina z wyborców.Gościu się miota,bo nie ma nic do zaproponowania.
  • 2010-05-31 20:17 | Mieszko

jeszcze zzobaczym,komornik jeszcze ci pokaże twoje miejsce
  • 2010-08-07 18:49 | dyplomata

no właśnie 30% mówi samo za siebie;d
  • 2011-04-08 06:10 | Tadzik

Szalony wizjonerze 5%JK bo tyle osób naprawde popiera Cie -dziwie sie naszym publikatorom ze tyle czasu poswiecaja Ci,ale jest to wina demokracji,ktorą sam bys zniszczyl.Dlaczego 5%JK bo tyle osob mysli jak Ty,przykład in vitro,etanazja,zakaz aborcji[choc wiesz ze wolnosc seksualna wplywa na zwiekszenie urodzen,ale ty chcesz zgłady narodu polskiego]nauki religi[jak wytłumaczysz społeczenstwu komputerowemu z tematu ze człowiek jest jedyna osoba w kosmosie wybrancem boga,gdy znajdziemu inne formy zycia w kosmosie],zwrotu majatku koscielnego[gdy nie mamy realnego oddziaływania na ta instytucje podległa obcemu panstwu Watkanowi zabrania tego konkordat,nawet wymiany zlego proboszcza,choc inne panstwa katolickie maja wplyw na awans w hierarhi koscielnej,ale poco nam to my juz stalismy sie panstwem wyznaniowym]wokoł rzadzi kosciól poprzez partie PiS,PJN a takze "Solidarnosc"ktora nasze zwyciestwo narodu polskiego chce scedowac na Jana Pawła2(a przeciez my poprzez opor w zakładach,strajki,demonstracje itp]Musze przyznac duze zasługi instytucji koscioł ktore bylo jedynym miejscem,gdzie moglismy sie organizowac,ale jest drugie ale to kosciołjako jedyny nie przeprowadził weryfikacji wspólpracowników S>B w swoich szeregach choc ich sługusy z PiS,PJN,walcza karta lustracyjna.Tak oto 5%JK zamiastbyc w zainteresowaniu5%,publikatory poswiecaja mu 50%miejsca iczasu idopoki to bedzie to nadal bedzie on intrygowal aby osiagnac swój cel.nie wystarcza mu brat pochowany wsród Króli,to najbliższy cel zrobic z niego "Świętego" dotego słuzyc beda relikwie z części samolotu,dlatego jest jego opór co do pomnika z rozbitego samolotu.Modlmy sie aby ten zdrajca nie dorwał sie do władzy.
  • 2011-04-12 10:26 | Rafal

Kosciol Katolicki oficjalnie przyznal ze istnieje mozliwosc zycia na innych planetach (swiatach) nie mieszaj wiary, kosciola i polityki jak kaczka
  • 2011-04-12 14:00 | Tadzik

Re:Jarosław Kaczyńskibrednie zdrajców z PiS PJN

Rafale młody człowieku pokaż mi jedna encyklike mówiacą o tym fakcie,do dzisiaj kosciól katolicki zaprzecza ewolucji Darwinowskiej a spalonego na stosie"Bruno"za twierdzenie ze ziemia jest okrągła i ze Słonce jest naszym ukladzie planetarnym Centrum,dopiero nasz Paież Jan Paweł2 rechabilitowal go.Tak oto ulegleś 5%J.K manipulaci bo nie wierze w to ze jestes za zabraniem Ci seksu tzn wspolzycia seksualnego bez strachu ze kobieta twoja zajdzie w ciaze nawet skok w bok konczy sie dla Ciebie tragicznie =dzieckiem mysl czy wolny seks nie wplywa na ilosc dzieci w Polsce-tak bo nie kazde zajcie w ciaze bedzie sie równało aborcji bedzie nas wiecej przykład najwieksza bieda w polsce za komuny lata 80-90 gdy jstniala aborcja ilosc urodzen wzrastała,tu istnieje kwestia tylko sumienia czy bedziesz mogł zyc z tym i twoja kobieta,ale nikt Ci biedaku nie bedzie reglamentował seks bo zabrali Ci jedyna sprawiedliwosc wsrod ludzi seks siłe napedowa społeczenstwa,bogaci dadza sobie rade,niechciane dzieci usuna za granica, a tu w kraju nasze kobiety i tak nas beda zdradzaly z pieniadzem.Obudz sie Rafale,bo byc moze nie bedziesz mial nastepcow gdy 5%J.K dorwie sie do władzy,bojego postepowanie nie bedzie sie róznic od Episkopatu,ktory chciał by wprowadzic prawa koscielne-ale oni sa dwu-panstwowcami ich mozna rozumiec,Nie5%JK ktory musi słuzyc Polsce anie Watykanowi izniedołezniłym starcom ktorzy chca nam zostawic walke o normalnosc
  • 2011-04-24 20:25 | Leszek Marcinkowski

Ludzie, nie dajmy się zwariować !!!. Ja i moi znajomi chcą normalnie żyć. Chcemy mieć pracę i możliwości godnego życia. To już są nasze marzenia. Na WAWELU miejsce znalazł LECH !? Czy królowie tam pochowani mają powstać ? Ludzie opamiętajcie się !!! Chcemy żyć normalnie !!!! I dość już tych dyskusji na temat Smoleńska, krzyży itp.Jarosław niech nadal głosi swoje. Może w ten sposób prędzej trafi do "wariatkowa". Już tyle przeróżnych partii w POLSCE działa to może znajdzie się miejsce dla PNiZP (POLACY NORMALNI I ZDROWI PSYCHICZNIE). A może KRÓLOWIE z WAWELA nam pomogą i poproszą NIEBIOSA o pomoc i oświecenie NARODU ? Przecież cuda ponoć się zdarzają. A może Matka Boska Częstochowska za nami się wstawi? Bądźmy dobrej myśli. A tymczasem szaleńcy działają
  • 2012-08-19 23:50 | owocowy24

Jedtem oficerem bylach sluzb speciaklnych. Pekam ze smiechu, w naiwnpsci rozumieniu
  • 2011-06-14 18:06 | ddd

Biedni ludzie :(((((((((((((((((((
  • 2011-10-12 12:56 | Zuza

To prawda,ale sondaże mówią,że większość Polaków,którzy popierają prezesa jest z wykształceniem podstawowym i zawodowym.Wystarczy iść na Krakowskie Przedmieście.Ten widok mówi sam za siebie.
  • 2010-05-13 21:44 | modraczek

jestem innego zdania aniżeli krytykujące osoby. Niestety przez te cztery lata plus okres kampanii p. Tuska zrobiło swoje :)
    nagminne słuchanie kłamstw plus "zagrzewanie atmosfery" przez PO robi swoje. Lecz w ostatnim czasie ludzie zaczęli zauważać,że CUD Tuska był tylko bajką dla zatroskanych dzieci. Współczuję panu Kaczyńskiemu i podziwiam jego cierpliwość do ciągłych ubliżań, zaczepek jakie propaguje rząd PO.
    Tak trzymać panie Jarosławie i nie dać się prowokować, ataki odpierać nie atakami a rozsądnym myśleniem.
    Zresztą cud Tuska to bajka, a każda bajka ma dobre zakończenie :) czyli? czekam na pana prezydenturę :)
  • 2010-05-29 00:08 | tarkwiniusz2

"CUD" no taaak ludzie myślą chyba że w 3 lata to juz autostradę do nieba im wybudują... A tak serio wzrost w czasach kryzysu to jest CUD. Zobaczcie sytuacje w Grecji chociażby... radzę się zastanowic co się pisze a nie głupoty "pod publiczkę" pisać

Błagam wszystko, nawet kolejna powódź, tylko nie prezydentura Jarka...

Dodam coś jeszcze: obcokrajowcy wręcz się boją o ewentualną prezydenturę Jarka...

No i modraczek uzywasz hiperbol i porównań jak wprawiony w przemówieniach polityk... Jesli nie jesteś w sztabie czy podobnej organzacji politycznej, to ja nigdy wody nie piłem. Niby nic złego w tym nie jest, ale ja piszę to na spontanie, a nie dlatego "że ktos kazał" bo ludzie złe komentarze piszą.

Szanuje PO, PSL i SLD ale PiS, LPR i Samoobrone to bym na miejscu rozniósł. I jak do cholery wiceministrem w rządzie Jarosława był człowiek który skazał Komora w PRL-u. Jak?! Do dzisiaj nie rozumiem...
  • 2010-06-04 16:35 | cała prawda

tarkwiniusz2 to dziecko komuny i tych co sprzedawali majątek państwowy ale może się mylę i jest tylko jednym z tych ludzi co klapki na oczach mają i nie widzą rzeczywistości
  • 2010-10-21 22:45 | Kaassiiaa

modraczek, ty to chyba masz coś z deklem !!!
    Przytocz 3 zaczepki bądz ubliżenia w stosunku do kaczora !!!!
    Jak dla mnie to on z bezsilności wymyśla to wszystko, PRZEGRAŁ i teraz się mści wymyślając co raz to nowe oskarżenia i to on podjudza. Który z PO bawił by się w protesty i nawoływał do tego by ludzie znienawidzili PISiorów???!!! Oni już nie mają siły wysłuchiwać tych bzdetów i wcale sie nie dziwię że zaczynają im nerwy puszczać. Jak nie to że krzyż chcą zabrać to znów osobna tablica dla braciszka, to znów że to zamach a nie wypadek a to co teraz się stało to było przez nawoływanie PO. Ja nie słyszałam a oglądam dvn24 całymi dniami żeby ktoś prowokował z PO do zabicia Kaczora.. On sam na siebie kręci ten bicz, samą denną gadką wyprowadza z równowagi....
    In vitro mu nie odpowiada bo kościół a sam chciał przywrócić karę śmierci.
    On już schizy dostaje i powinien się wycofać!!!!
    Nie przeszkadza Wan to , że kaczory byli na grubą forsę ubezpiecieni za nasze ciężko zarobione pieniądze ???!!!! Teraz córeczka Lecha pływa w tej kasie. On ma poparcie tylko od tych, którym jest go żal a nie mają pojęcia o polityce. JA GŁOSUJĘ TERAZ NA PALIKOTA bo on wie czego nam potrzeba, nam zwykłym szarakom !!!!!
  • 2011-01-24 14:14 | Ryszard

opacznosci -jeszcze przed jego prezydentura zabierz mnie Panie
  • 2011-04-07 22:38 | normalny polak

nie wiem człowieku co ty bierzesz że twój płaski mózg w ten sposób rejestruje co się dzieje, to co napisałeś to dokładnie opis działania zacietrzewionych i nie mających do zaproponowania nic sensownego PISiaków. Oprócz tworzenia chorych intryg i prania mózgów takich mocherowców jak ty nic więcej nie robią, na czele z waszym panującym wszechmocnym ........ .
  • 2011-10-04 15:27 | Polka

Wierzę,że Kaczyński nie wygra.Jest wprawdzie grupa,która go popiera ale nie należy się tym przejmować.Bóg kocha nasz kraj i nie pozwoli bu rządził nim opętany Kaczyński.
  • 2010-05-13 22:00 | modraczek

Re:Jarosław Kaczyński dodam jeszcze :)

PO traci na wiarygodności -obrażając niejednokrotnie i ironizując, wykorzystując do walki politycznej także tragedię smoleńską nadając temu ton jakoby PiS wykorzystywał.
    Ile padło przykrych słów w kierunku Jarosława Kaczyńskiego i tragedii?
    Nie dociera TO, ze ON przeżywa rodzinną traumę - utracił brata. PO jest bezwzględne i właśnie ONI idą po trupach do celu. Określam dosadnie ale prawdziwie. Nie chcę mieć takiego rządu, już wolę SLD czy PSL byleby nie Tuskowskie rządy, które wprowadzają nienawiść, a aktorstwo przybiera postać dobrej wróżki trzymającej w ręku zamiast różdżki armatę. Dosyć kłamstw.
    To co robi rząd jest walką sępów nie oszczędzającą nikogo. A miłość do ludzi - partia miłości to jedna wielka mistyfikacja.
  • 2010-05-28 23:56 | kaczor

Przepraszam bardzo... Gdybym to JA przezył taką tragedię jak Jarosław to bym nie wystartował w wyborach. Dlaczego? Bo przeżywałbym tragedię! Ten człowiek nie ma nawet programu (ostatnio naskrobał coś by na ulotke było), a startuje bo boi się ze jego ludzi odsuną od koryta, i skończy sie wspieranie "Ojca Dyrektora Tadka Wielebnego" i innych takich "cudotwórców", "prawdziwych patriotów" czy "współczujących".

Kocham mój naród, ale wsciekam się strasznie jak mochery wierzą w Jarka jak w świętego.

Pytam jak długo kampania PiS bedzie opierała sie na współczuciu (no ta taktyka troche na psy zeszła bo powódź zaskoczyła sztabowców...) czy na bólu matki... konkret! Zrobimy to to i to, a nie przejmiemy misję tragicznie zmarłego Lecha K. patrioty itp itd z takiego gadania NIC nie wynika... plan! A nie spontan bo kapitał polityczny po tragedii jest.

Będę wspierał "El Komorro" w jego kampani... PO zasługuje na władzę, a Polska zasługuje na większościowy rząd! Nie wybierajmy prezydenta Jarka który bedzie kontynuował "misję brata (Trybunał i blokady)". Wybierzmy Bronka który jest w stanie zmniejszyc swoje kompetencje na rzecz sprawniejszej władzy ustawodawczej...

Panie Jarosławie trzeba wiedzieć kiedy można "ze sceny zejść, niepokonanym"

• 2011-05-16 22:15 | Tadzik

Modraczek,chcę z Tobą podyskutowac na łamach,tego forum

zapraszam jeśli nie zmienisz poglądow stawiam gorzołke robol Tadek
  • 2010-05-15 10:27 | Jacek

A Jarek Kaczyński ciągle milczy ! No cóż, widocznie nie ma nic mądrego
    do powiedzenia...""
  • 2010-05-31 20:16 | Mieszko

A ty wolisz prusaki?różne dziwolągi?afery,złodziejstwa,dyktature komorowskiego polot niesioła machlojki scetyni itysiącedrobnych świnst plotformy?idz i się lecz z zaslepienia i nienawisci
  • 2010-06-14 16:36 | monika

jak można robić karierę na grobie brata!!! zawsze był Pan zacofanym człowiekiem i jeżeli zostanie Pan prezydentem to tylko dlatego że zagłosują sami emeryci
  • 2011-02-03 15:02 | rodaczka

ja tam emerytka nie jestem i teraz pewne sprawy rozumiem ze P.Prezes ma takie zachowanie!przezyjcie cos takiego to zobaczymy! zastanawiam sie nad ta sztuczna mgla w Smolensku? powiem daje wiare w ego typu sytuacje!3maj sie PANIE PREZESIE bo tylko Panu widac zalezy na prawdzie, ktora miala miejsce 10 04!!!Ubolewam wraz z Panem.
  • 2010-09-25 21:38 | Żółty

Re:Jarosław Kaczyński do Deniro i reszty oszołomów!!!

Jak poczytacie historie Rosji, to zobaczycie jak jej "wielcy przywódcy" manipulowali wcześniej ogłupionym narodem! P.S. Brawo dla Tuska i jego ekipy od pijaru całego PO , bo już co drugi Polak to IDIOTA!!!
  • 2010-10-28 19:52 | stach

Panie Premierze jestem zwykłym robalem który pracuje przy łopacie.Mam dość rządów Donalda Tuska. Zawsze byłem zwolennikiem PIS-u,mam dość wykorzystywania zwykłych pracowników fizycznych tak jak to czyni PO.Śladami Marszałka Piłsudskiego idąc oferuje swoje usługi,i przynajmniej 10 obywateli stanie do wykonania powyższych spraw polecam się STACH
  • 2010-11-24 22:17 | liberałek

proszę niech kaczyński nie robi siary i zrezygnuje z polityki cały swiat smieje się z polski,i te jego teksty żal
  • 2010-12-09 23:19 | p

re

a ty kim jesteś lepszy czy lepsza zeby tak o kim mówić?
    na początku sam sobie uporządkuj głowe a później zajmij sie swoim życiem
  • 2011-03-16 19:35 | pantera212134456889

Wielki tchórz i tyle. Nadawać na kogoś na odległość to on potrafi ale nigdy nie zachował jak człowiek mówiąc to co myśli patrząc w oczy Panu Prezydentowi albo Panu Tuskowi. Nigdy w życiu nie widziałem większego tchórza. Jest żałosny mówiąc, ze oni na to nie zasłużyli.
  • 2011-03-20 20:40 | kamil

kaczyńscy

Ty w ogóle zdajesz sobie sprawe z tego co piszesz?? W ogole masz pojęcie co sie dzieje w polityce wewnetrznej i zagranicznej? Co takiego zrobił Tusk, żeby tak go wysławiać i gardzić Kaczynskiem. Skoro nie rozumiesz polityki to nie wypowiadaj sie na te temeaty
  • 2011-07-01 22:58 | senior3114

zgzdza siętojet oszust dwulicowy człowiek robi to co mu rydzyk każe dobani z nim
  • 2011-07-13 13:42 | antypis

kaczor przegrał proces z Agora to kolejny jego przegrany proces kurcze UB wiedziałby co z nim zrobić
  • 2011-07-28 21:20 | Sławek Kuś z Marklowic Śląskie

Kolego za ostro po prostu to człowiek taki jak najechał na nas 1939 tylko z tym wyjątkiem że teraz zacznie od Rosji i ta nie nawieść go zgubi przy okazji nas dopuście go tylko do władzy to zobaczycie
  • 2011-07-29 18:54 | strzyzes

nic dodać, nic ująć!!!
  • 2011-08-10 08:49 | Dominiq

Panie Kaczynski niech sie Pan zabierze do roboty, a nie opowiada bzrudy o innych parlamentarzystach! Kazdy Polak wie, ile go kosztuje zycie tylko Pan musi przedstawiac raczej sobie ceny art. przed kampania! Jest jeszcze tyle do zrobienia a Pan pograza sie w obelgach o innych parlamentarzystach. Nie jest Pan na to za stary? Czas sie zajac wazniejszymi rzeczami niz obgadywanie innych!Jest jeszcze Tyle do zrobienia, politycy apeliuje do was, zabierzcie sie do roboty bo innaczej zamienimy sie w rzad podobny do Berlusconiego, ktory zyje aferami. Polska tez tak zyje, zamiast zabrac sie do roboty. A gdzie nowe ustawy o kolei, sluzbie zdrowia, czy ktos pomyslal o tym?
  • 2011-08-13 22:50 | xxx

ludzie sie poznali
  • 2011-09-25 15:13 | franek

precz z kaczorem precz z pis w tupolewa i smolensk sity
  • 2011-11-19 09:12 | Polak

SKORO TYLE WIESZ ZAPEWNE OD SICANY SPISZ ALBO TAK SAMO ROBISZ
  • 2012-12-21 21:55 | Zyguś

Derino zgadzam się z tobą, Kaczory niszczą polskę i cały Naród !! Precz z kaczorami i Całym PiS'em !!!
  • 2014-02-10 04:36 | jodel

co prawda to prawda
  • 2010-05-13 22:38 | modraczek

dlaczego nie dodano mojego postu?

był łagodniejszy od Deniro :|
  • 2010-06-09 16:33 | xxxx

Jacy wy jesteście głupi i naiwni na media.. ; /
    !!!! Za parę lat nie będzie Polski... Nie widzicie kto chce sprzedać złoża geotermalne... chcą sprzedać gaz łupkowy...ruskom.., no a stocznia gdańska już sprzedania.. LUDZIE MYŚLCIE TROCHE

Ja bardzo popieram Jarosława Kaczyńskiego! Wogóle może będzie miał szanse naprawić to co się teraz dzieje w Polsce (nieład i nieporządek)
  • 2010-06-22 15:55 | tak wygląda kampania

http://zapodaj.net/8b0fe4bbeb84.jpg.html
  • 2010-08-31 21:36 | mąka

Warszawa rok 2020. Wycieczka szkolna uczniów szkoły podstawowej zwiedza stolicę.
    - Uwaga, dzieci, dochodzimy do ulicy Lecha Kaczyńskiego, która przez wiele lat była nazywana Krakowskim Przedmieściem - mówi pani nauczycielka.
    - Jak to? Przecież przed chwilą byliśmy na ulicy Lecha Kaczyńskiego!
    - Oj, Piotrusiu, znowu nie uważałeś. To nie była ulica, tylko aleja, i nie Lecha Kaczyńskiego, tylko Prezydenta Kaczyńskiego.
    - Psze pani, a co to za budynek?
    - To Sanktuarium Lecha Kaczyńskiego Jedynego Prezydenta IV RP, dawniej był to Pałac Prezydencki. Chciałabym wam zwrócić uwagę na stojące przy bramie krzyże. Wiecie skąd się wzięły?
    - Kogoś tu ukrzyżowali?
    - Nie, Wojtusiu. No jak to? Nie wiecie?
    - Nie wiemy, psze pani.
    - No przecież macie w tygodniu po 5 lekcji z historii życia Lecha Kaczyńskiego.
    - No tak, ale w podstawówce przerabia się tylko młodzieńcze lata Kaczyńskiego, ostatnio mieliśmy lekcje o Pierwszej Komunii pana prezydenta.
    - Jak to młodzieńcze lata? A reszta?
    - Resztę żywota Lecha Kaczyńskiego przerabia się dopiero w gimnazjum i liceum, psze pani.
    - Aaaa, chyba, że tak. No więc słuchajcie, drogie dzieci. Ten wielki krzyż postawiono tu po śmierci pana prezydenta, aby oddać cześć jego pamięci i przez długie lata toczono walki, aby mógł tu pozostać. Na szczęście teraz może tu stać i nikt go nie zabierze.
    - Psze pani, a można sobie przy nim zrobić zdjęcie?
    - Można Martynko, ale uważaj, aby go nie dotknąć, bo jest na nim metalowa siatka, która jest pod wysokim napięciem. To takie zabezpieczenie, gdyby ktoś próbował zabrać stąd krzyż.
    - A ten mniejszy krzyż to skąd?
    - Ten mniejszy postawiono, aby uczcić pamięć tych, którzy bronili tego dużego krzyża.
    - Psze pani, a wejdziemy do środka pałacu?
    - Niestety, nie możemy, bo właśnie jest w nim remont. Włoscy malarze malują olbrzymi fresk na suficie.
    - Psze pani, a co to jest fresk?
    - Takie malowidło na suficie, widzieliście przecież fresk w Kaplicy Sykstyńskiej.
    - Ja nie widziałem.
    - Jak to, Wojtusiu? Nie byłeś z nami rok temu na wycieczce Śladami Wielkiego Męża Stanu - misje zagraniczne Lecha Kaczyńskiego?
    - Nie, bo byłem wtedy chory.
    - A, psze pani, a co będzie na tym fresku namalowane?
    - Arcydzieło, moje drogie dzieci. Będzie na nim przedstawione jak Bóg przekazuje Lechowi Kaczyńskiemu berło i koronę, aby zaprowadził porządek na Ziemi.
    - Oj, to szkoda, że nie można wejść do środka i zobaczyć.
    - Mówi się trudno, ale możemy obejrzeć pałac, to znaczy sanktuarium z zewnątrz, też jest co oglądać.
    - Ooo, a co to są za tablice?
    - To 14 stacji przedstawiających mękę Lecha Kaczyńskiego, jaką przeszedł w czasie swojego życia.
    - "Stacja 7 - Lech Kaczyński kłóci się z Donaldem Tuskiem o krzesło w Brukseli po raz drugi"
    - fajne!
    - A patrzcie tu: "Lech Kaczyński przez Niemców kartoflem nazwany"!
    - No już starczy, musimy iść dalej - mamy jeszcze tyle do zobaczenie w Warszawie.
    - O kurcze! Patrzcie to! Co to za wielkie bryły, psze pani?
    - Oj, Piotrusiu, przecież widać, że to buty.
    - A po co ktoś postawił taki wielki pomnik butom?
    - To nie jest pomnik butów, tylko pierwszy element budowanego pomnika Lecha Kaczyńskiego. Na razie zrobili mu tylko buty, ale cały czas budują resztę postaci. >
    - Ale psze pani, ten pomnik będzie tak wielki, że jego głowy w ogóle nie będzie widać z ziemi!
    - No, w Warszawie na pewno nie da się zobaczyć twarzy pana prezydenta, ale za to z Moskwy jego srogie spojrzenie będzie widoczne doskonale...
  • 2010-11-06 13:15 | chryste

Gdyby nie sprzedali to by nie żyli. Jeden już nie żyje. Rosja jest silniejsza i pozostanie tak jeszcze długo. Unia Europejska ratuje nas tak, jak kiedyś nas uratowała unia z Litwą. Dotarło?
  • 2010-09-25 13:10 | Donald Tusk

Niech żyje Jarek!

Dzień zamachu na Jarosława Kaczyńskiego został ustalony, ale nie powiem bo jest to tajemnicą...
    Zdradzę tylko, że zajmą się tym wyspecjalizowane w zamachach na Bliźniaków jednostki SPECNAZ.
    Sprawa została dopięta na ostatni guzik podczas mojej ostatniej rozmowy z Towarzyszem Putinem:)
  • 2011-09-15 10:10 | a co was to kto pisze

popieram poprzednika gdyby nie bliźniacy może i by było lepiej wałęsa też nie był najlepszy ale była praca i płaca godna WAŁĘSA WRÓĆ !!!!
  • 2011-10-11 17:42 | Ubek

Kaczyński jest i tak już skończony. PiS to Titanik, szkoda na nich czasu. Najpewniej niebawem partia sie rozleci albo małą kanalię ubezwłasnowolnią. No i jeszcze trybunał stanu. PiS nie przetrwa 4 lat a jesli przetrwa to jako margines sceny politycznej - taka Unia Polityki Realnej swego czasu. Mają poczucie głębokiej przegranej i wiedza, że jużnic nie zaproponują. a te 30% - pewnie - cała Polska B,C obszary biedy, zacofania i ludzi niewykształconych, którzy zawsze wszędzie na swiecie podchwytują hasła - zabierzemy bogatym bo przez nich wy jestescie biedni i rozdamy wam. Populisci w takiej czy innej formie zawsze mają wzięcie tylko, że ich retoryka obraza ludzi wzglednie inteligentnych za jakiego sie uwazam. Myślę, że można odetchnąć o IVRP już nigdy nie wróci, IPN nie bedzie pisał nowej historii pod dyktando chorego i niebezpiecznego Macierewicza i Kaczyńskiego. Odejda w niesławie w rozdziale o Lepperze.
  • 2010-10-20 01:32 | seba

dlaczego takich ludzi jak Kaczyński i Rydzyk reklamują-to ja już wole umrzeć przez dopalacze:(
  • 2010-10-21 16:04 | agnieszka

Chciałam się tylko wypowiedzieć w temacie ostatnich wydarzeń w Polsce a mianowicie wydarzeń w Łodzi.
    P.Jarosław Kaczyński oczywiście wykorzystuje tą tragedię do własnych celow politycznych.
    Zarzuca partii rządzącej politykę nienawiści co moim zdaniem jest z jego strony ogromną hipokryzją.
    To on, nawet nie PiS a on sam wprowadza tę nienawiść, wszędzie gdzie się pojawia i gdzie się tylko odezwie sączy się jad.
  • 2010-10-25 16:23 | Wyborca

Mam wrażenie, że na tym forum krzyczą sami frustraci.
    Znam wielu zwolenników PIS, PO i SLD, bardzo kulturalni ludzie z którymi świetnie się rozmawia. Mam dla nich wiele szacunku!
    Osobiście po prostu "nie wierzę politykom"
    Kochani rodacy, błagam, nie dajcie się zwariować, ostatnią rzeczą na której zależy tym panom jest poprawa Waszego bytu!
    Pozdrawiam serdecznie.
  • 2010-11-06 13:02 | chryste

wpis został usunięty

.........
  • 2010-11-24 12:16 | kama

Mam jedno pytanie. Gdzie żyje Bóg?
    odpowiedź : We wszystkim co stworzył.
    To czy katolikiem można nazwać człowieka, który nie widzi Boga, tylko zło we wszystkim i wszystkich.
  • 2011-04-06 14:40 | Obywatel Śląska

Kaczka! :PP

Jestem ślązokiem i byłech za Kaczyńskim ale teraz widza że to stary sklerotyk który obrażo Naród Śląski który znajduje sie w Polsce, a nie w niemczech! Sam żeś jest Niemcem pokichany Gadzie!
  • 2011-04-11 15:31 | polak

No . Jeżeli w takim dniu jak 1-rocznica śmierci własnego brata . Ktoś taki jak Pan Jarosław zamiast uczcić ją w ciszy skupieniu zapalając świeczkę przy jego grobie lub w miejscu gdzie tragicznie zginął. Chociaż tylko w tym jedynym dniu .Nie !!Wykorzystuje ten dzień na Uprawianie polityki dzieli polaków na lepszych i gorszych. Urządza sobie kampanię przed wyborczą wiedząc że miliony polaków pred telewizorami łączy sie w bulu z rodzinami zmarłych.Urządza wiece przy pałacu prezydenckim.Podburza naród . jest mi żal takich ludzi. Tacy ludzie jak on pokazują właśnie ,że dla nich liczy tylko władza i Polityka jest najważniejsza! PJN- w skrucie.
  • 2011-04-13 19:23 | Seba

Tadzik, popieram w 100% cie;PP
  • 2011-04-14 11:38 | Ślązaczka

Kaczyńscy

Mam juz dosc słuchania Kaczyńskiego i jego świty jestem zmeczona tymi ciągłymi atakami i opowiadaniu o Smoleńsku wiele było tragedii w Polsce i nie bardzo interesuje mnie to jaki pomnik powstanie i jaki ma byc na placu Krakowskim... Interesuje mnie tylko jedno kiedy wreszcie politycy zainteresują sie gospodarką bo budżet domowy stoi w miejscu bez żadnych podwyżek a ceny żąywnosci benzyny winduja jak chca :/ juz dosc tych tablic tego wszystkiego weźmy sie wreszcie za mowienie głosno ze bieda zagląda zwykłemu obywatelowi do drzwi. ""
  • 2011-04-14 19:53 | pawel

Psychicznie chory czlowiek,prowokator,tak jak caly P I S !Ludzie w Polsce z glodu umierają, a on za nasze pieniądze, reklame sobie robi.Wszendzie go pelno !tylko wstyd przynosi !
  • 2011-05-15 23:45 | Tadzik

W co graja zdrajcy z PiS,PJN,dzisiejszej Soldarnosci,stowarzyrzenia kultu Lecha Kaczynskiego

stronnictwa poparcia 5%J.K,POlska jest NAJ....,ruchu byłego tragicznie zmarlego prezyde..,fundacje klerykow,Caritas,Episkopat POlski,katolickie srodki przekazu,Ojciec Rydzyk i.t.p.Wszyscy mają jeden cel ktory ich łaczy zwyciestwo w wyborach zawołanie Jezuitow cel uswieca srodki realizuja z premydacja przyklad kamien wegielny o otwarciu osrodka imuzeum Solidarnosci w Gdansku ,kto organizuje kontr-demonstracje Solidarnosc tak jakby im nie zależało na tym to my Polacy poprzez czerwiec 56,marzec1968,strajki na pomorzu1970r ismierci robotnikow,innych akcji walki owolnosc naszej ojczyzny wykarzenia czerwca Radom,Ursus itp tego nie bylo cale zwyciestwo Soldarnosci Ci nie Polacy chca scedowac na Ojca Jana Pwła2.Cala Solidarnosc walka z komunizmem nie istniala tylko nauka Jana Pawła2 obaliła komunizm. Ci ludzie oszaleli szykuja nam wojne domowa swojmi rzadami dali swoim mocodawcom Episkopatowi Polki tyle ze zatracili oni rzeczywistość.Mieli prezyndentow,premierow,NiK,sady,prokurature takze zdrajcow byłych komunistow-dzis SLD,ktorzy zawładneli czescią elktoratu socjalistycznego reszta musi głosowac na chadekow bo nichca byc spadkobiercami PZPR ich bezkarnosc do dziś jest wynikiem swiadomego działania sił prawicowych atakze Episkopatu Polskiego spojrzcie jakie były działania postkomunistow zamiast walczyc jak lewica oswiatopogladowac panstwa,podpisuja konkordat,zgadzaja sie z ustawa antyaborcyjna,dogmat iuleganie 5%J.K wkonflikcie Krzyża,nauki religi,zwrotu majatku koscielnego,pierdól 5%J.K ijego gier,dzis wykorzystywanie kibicow-cho0c oni wiedza ze zamknał by ich bez sadu jeden cel przyswica tym ludziom -wladza,dlatego ludzie pytajcie go stosunek do praw obywatelskich,bo Ci zdrajcy przejeli juz wszystko komitety praw obywatelskich,wszystko ma słuzyc do zwyciestwa tych anty-polakow chca tego prawa co w Watykanie to niech spierdalają do Watykanu /Polska dlaPolaków/
  • 2011-05-21 20:48 | lenaa60

jestes falszywy i dupek i takim pozostaniesz
  • 2011-05-22 08:44 | Tadzik

podaj argumenty a nie obrażaj w dyskusji liczą sie fakty a jak ich brak to postepuje sie zgodnie z zasada nalezy jak nie-douczony człowiek obrazac wyzywac podaj argumenty w dyskusji
  • 2011-06-05 00:42 | piotr

Niedług Popaprańcy ograniczeni umysłowo nie będziecie mieli nawet 30 procent poparcia.komoruski i tusek rusek zostaną oderwani od koryta.Gorsze zera jeszcze tym krajem nie rządziły.
  • 2011-06-26 16:54 | Klaudia

Ludzie co wy mówicie??!! Myślicie że Komorowski jest lepszy a to jest ZDRAJCA razem z Tuskiem!!! Zadłużyli nasz kraj. A co jest ze smoleńskiem...? dlaczego nie poleciał razem z nimi Tusk?? Dlaczego tak długo nie oddawali nam czarnych skrzynek?? Po co spotykał się prezydent Rosji z Tuskiem prywatnie??
  • 2011-07-02 10:53 | Tadzik

Chcialbym zglosic złamanie praw obywatelskich na powyzsza strone /Polityka.Pl.forum jaroslaw kaczynski/powod osoba weryfikujaca teksty dopuszcza artykuły obrazajace godnosc a nie ukazuja sie moje artykuły z logicznymi argumentami innych uczestnikow forum,tak jakby byla poplecznikiem,5%J.K cenzorem innych wypowiedzi,jesli ktos zuczestnikow forum zna gdzie mozna zglosic naduzycie tych spraw tj cenzora weryfikacji prosze o adres
  • 2011-07-08 17:20 | bezpartyjny

teraz bedzie jareczek szukac winnych ,a moze to jemu zalezalo na smierci brata zeby na tragedji narodowej dostac sie na fotel prezydenta któż to wie""
  • 2011-08-18 16:47 | Tadzik

Re:Jarosław KaczyńskiStrona tendencyjna pro Kaczynski

po raz kolejny nie ukazał sie moj wpis wiec zycze pro-kaczynkiej zdradzieckiej stronie bałwochwalczego zachwytu.W moich artykulach były ukazana prawda o 5%JK,nie było wulgaryzmu obrzucanie blotem,tylko fakty i wyciagniete wnioski, zamierzalem udowodnic dlaczego dzialanie ludzi zwiazanych z 5%JK sa zdradzieckie a takze ukazac najwieksze złodziejstwa zwiazzane z5%JKijego słynnym okresleniem a teaz k..wa my.Dzis wole pisac na blogu leszekurbański,choc jest on tylko jednostronny ale choc potrafi przyznac sie do bledow -robol Tadzik
  • 2011-09-08 14:29 | Tadzik

Re:Jarosław KaczyńskiPrawda o 5%JK.

Wszelkie ograniczenia praw człowieka powinny byc pierwszym tematem debat,poniwaz wszystkie inne dyskusje sa mydleniem oczu ,a tu nie byłego wiekszego intryganta,gracza politycznego niszczenia obywateli swojego kraju niz Jaroslaw Kaczynski.Technika nie brania odpowiedzialnosci za słowa a takze intrygowanie aby byc na pierwszym miejscu w publikatorach jest w zyciorysie JK.ogroma ,ostatnie 2przyklady o czym sie mowi w publikatorach prokurator na liscie PiS i problem jego uczestnicta,problem pani Gilowskiej lub nie dawny problem debat przesluchajacych w swojej siedzibie.To wszystko sciema niech dyskutuje o prawach człowieka!Dziwie sie polskiej inteligenci ze uczestniczy w tym spisku ,juz raz zostali oszukani przez komunistow przeciez madry wykształcony inteligent wiedział co to jest dyktatura proletariatu,komu to sluzy,nawet rota,konstytucja mówila o słuzalczosci wobec ZSRR.,czy dzis nie widza ze idziemy z jednej skrajnosci w druga od komunizmu do panstwa wyznaniowego(czym to tlumacza mistyczna rola Polski w powtornej chrystanizacji Europy).Mało tego jakie znaczenie oddniosł list otwarty o pochowku malo zasluzonego dla Polski PezydentaLK.,a wielce zasłuzonego dla hierarhii koscielnej nie liczyl sie kardynal Dziwisz ze swoimi barankami,i pochował go wsrod Kroli.To było dla mnie znakiem ze za daleko posunelismy się w oddaniu naszych praw kosciołowi -gdy tego nie zmienimy i zwyciezy oboz zła[tj.PiS,PJN,Ojciec Rydzyk,fundacje koscielne(stosujace Ewangelie o włascicielu winorosli)stowarzyszenia bylego prezydentaitp.] Zwyciestwa tych sił zla spowoduje ze trzeba sie szykowac na taka sama rewolucje jak (francuska i bolszewicka) nigdzie koscielni nie oddali wladzy pokojowo,to nam SZykuje 5%JK.Dlaczego 5%JK bo tyle osob naprawde ma te same poglady,tj stosunek do aborcji,in vitro,nauki religi,eutanazji,problemu inaczej kochajacych,zwrotu w nadmiarze majatkow koscielnych ograniczen wypowiedzi grup,stowarzyszen itp.Zostanie nam Polska obludy i falszu gdy zwycieza siły zla PiS i jego poplecznicy.Dlatego zastanowcie się nim oddacie głos na formacje zla kierujaca sie maksymą Jezuitow:cel uswieca srodki lub maksyma 5%JK. -teraz K..wa my.Boze chron Polske abysmy nie przeszli z jednej skrajnosci w druga panstwo wyznaniowe!!!!!!!!!!!!!!
  • 2011-09-15 10:07 | zagłębiak

mam 23 lata wykształcenie średnie a pracy nie ma:(
    prywatni przedsiębiorcy dają zarobić grosze bo 1050 zł na rękę co to jest jeśli za mieszkanie i media trzeba zapłacić 800 zł to co za 250 zł mam utrzymać siebie, samochód, żonę i to potomstwo co się przejmujesz ze na 1 kobiete przypada 1,25 dziecka ZA CO ?!!?!?!?!?!?!

nie stać nas młodych na mieszkanie a ty pie.....lisz o przyroście naturalnym ZA CO???!!!!!!???!!!

p.Kaczyński jak będę zarabiał tak jak pan ponad 5 tysięcy to będę mógł sobie pozwolić na 5 dzieci a nie za marne tysiąc złotych ;/ na psa mnie nawet na dzień dzisiejszy nie stać bo jestem na bezrobociu a do prywatnej firmy nie pójdę bo dają w większości prace na pół etatu za 695zł (- podatki do wypłaty 550zł) a gdzie TA GODNA PRACA I PŁACA !!!!????!!!!!???!!! u ostatniego pracodawcy przepracowałem w miesiącu 230 h zarobiłem 1300zł i co to jest ?? nawet nie ma czasu to ma być POLSKA godna praca i płaca ?? chyba jakieś kpiny a wy chcecie żebyśmy zakładali rodziny pytam się kolejny raz ZA CO ??!!
  • 2011-10-04 17:12 | re.re

LUDZIE TO JEST TAKI CZŁOWIEK JAK NAPLUJESZ TO POWIE ŻE DESZCZ PADA!
  • 2011-10-04 19:33 | xxx

Głosować obojętnie na kogo byle nie ka Kaczora. No chyba że chcecie wysłuchiwać że Smoleńsk to, Smoleńsk tamto. I że Rosja to nasz wróg nr. 1. Ten człowiek jest chory ! Wszyscy się z niego śmieją a on dalej swoje. A najbardziej nie rozumiem tego, że ma takie poparcie. Bez sensu. No chyba że ludzie, którzy na niego głosują po prostu lubią sobie tak przyjść po pracy włączyć telewizor i pierwszą rzeczą jaką słyszą jest jego mlaskanie i pieprzenie ponad rok po katastrofie, że jego brat zginął za Polskę. No co za bzdury...
  • 2011-10-05 08:44 | Tadzik

Re:Jarosław Kaczyński PIS ij ego gra

widze ze mozna jeszcze wyciągnąc wnioski z tej kampani ktora toczy najwiekszy intrygant Rzeczpospolitej 5%JKprzypominam panu tylko jego gry i jego towarzyzy zła 1sprawa wkopanie kamienia wegielnego pod muzeum Solidarnosci,kto protestuje Solidarnosc Stoczni Gdanskiej wbrew zaleceniom władz zwiazku mało tego oglasza ze w wyborach popiera 5%JK,głoszac przytym poglady zgodne z hierarchia koscielna,ktora oglasza w Czestochowie ze w wyborach koscioł nie bedzie biernym obserwatorem a wrecz grozac klatwami uzurpuje sobie wskaznia wiernym na kogo maja głosowac,kto zniszczyl ludzi Solidarnosci-odpowiedzie sobie sami Wałese ,Borusowicza,Rulewskiego,Fraseniuka itp.Ci ludzie zwyciestwo narodu nad komunizmem degraduja po co to jest jedna przyczyna sprawa przypisania zwyciestwa nad komunizmem kosciołowi tzn Janowi PawłowiII choc jego wkład był wielki.Ale to juz przechodzilsmy w historii /Cud nad Wisłą/ rzecz przypisana cudowi nie mądrosci strategii dowództwa wojsk Polskich.2sprawa intrygi w układaniu list prokurator tzn.prokurator zamieszany w naciskach w prokuratorze.śliczny agent Tomek,sprawa Ubekaitp mamy oczym mówic i pisac a oto chodzi propagandzie PIS.3sprawa to wyczyny pisowcow gra panią Gilowska debat pragnie choc wiadomo było ze wycofa sie bo liczy sie forsa a prezez tyle nie da,sprawa Hofmana i obelzywe sformułowanie wobec PSL,sprawa pani Kempy gdzie włamano sie do komputera tworzac fikcje o jej rezygnacji,malo tego stworzenie loby w komisjach wyborczych tj mezow zaufania choc wiadomo ze jedynymi oszustami w wyborach sa ludzie wywodzacy sie z sił zla ,cala sciana wschodnia-gdzie w 50 %obwodach było rzedu 10% odrzuconych głosow na inne partie nawet dochodziło do tego ze w wiejskich komisjach nie było głosow na inne partie niz PIS i PSL czy tez tam beda mezowie zaufania wyposazona w instrukcje fałszerstwa wyborow-jedna osoba wiecej to ryzyko ze ktos wypapla prawdziwe wyniki.Instrukcja powstala pozniej ale znow publikatory miały oczym pisac.Tak oto pieknie gra intrygant5%JK i siły zła ostatnio kibicami/ Tóskobus/nie licze gry Radosławem Sikorskim raz o Powstanie Warszawskim drugi raz na zjezdzie kultu Lecha.K.-dotyczy przeprosin przez Tuska i Putina,sprawa cudu w Sokołce pirerytowa sprawa w Polsce,wyciagnij pan wnioski o działalnosci tego człowieka,prawa człowieka dla PIS i formacji zła są tabu ,dla tego niech sie pan zastanowi jak oddac głos,bo moze byc tak ze nastepnym pokoleniom zostawisz pan walke o normalnosc koscielni nie oddali nigdy władzy pokojowo(rewolucja francuska,bolszewicka).Ksiazka 5%JK pełna bajek o innych politykach ukazujaca sie w trakcie kompani,ksiazka rodem z ławki bajczarek pod blokiem,sprawa debat swiadomego nie uczestnictwa w nich,brak debat o sprawach swiadopogladowych,prawach człowieka-to wszystko jest piekna gra 5%JK i jego formacji zła tylko po to aby zwyciezyc w wyborach.
  • 2011-10-05 12:47 | aleksander

wszyscy którzy krytykują Kaczyńskich, albo nie oglądają telewizji, nie czytają prasy i książek, a jeżeli to robią to nie rozumieją tego co oglądają, czytają itp, albo wierzą w to co jej serwują media. ubolewam nad stanem umysłu tych osób.
  • 2011-10-14 13:31 | Tadzik

panie Aleksandrze w jakim kraju pan żyje czy niewidzi pan rzeczywistości,to Ci co oglądaja TV,czytaja,sa wykształceni widza jakie niebezpieczenstwo,stanowi 5%JK.Raz Ci madrzejsi powiedzieli nie-wystosowujac list otwarty o pochowku na Wawelu Lecha.K.czy odniosło to skutek-nie,dlaczego niech sie pan zastanowi?Przeciez według obiczen specjalistow Waszych odnosnikow to głosowlo na niego-25% społeczenstwa a 75% przeciw tj 50% nie poszło a 24% na Tuska,takie jest tez Wasze spojrzenie na te wybory tylko po to aby nie przyznac sie do porazki i utrzymac ten elektorat co głosowal na Was rezygnacja 5%JK nie wchodzi w rachube bo partia ta wrociła by do prawdziwych wynikow tzn5% wyznajacych te same poglady na in vitro etanazje,aborcje,nauke religi,prawa człowieka,reszta wyborcow to zabrane PO-chadecy,oszołomy z Samoobrony,wyznawcy kultu LK i obywatele ktorym zawsze jest zle-pesymisci.Taka jest prawda i nadal 5%JK bedzie,intrygował,kłamal,stwarzal problemy aby sluch o tej formaci i innych formacjach zła nie zaniknął słuch, bedzie grał na negacji,aby nie stracic wyznawcow i elektoratu.
  • 2011-10-07 19:41 | Ja

On jest psychiczny!!
    Jeden Kaczyński zginął to drugiego na śmierć pchają!!
  • 2011-10-10 12:32 | jacek

wpis został usunięty

.........
  • 2011-10-19 12:27 | Szymon

jak czytam te oszczerstwa pod adresem Kaczyńskiego to mi się robi nie dobrze. Jest dla mnie nie zrozumiałe, dlaczego, tak wszyscy kochają platformę i Tuska. Przecież Donald przez te ostatnie lata nic dobrego nie zrobił dla obywateli. Jestem osoba młodą (30 lat) i widzę, że nie jest najlepiej w Naszym Kraju. W żadnych wyborach nie głosowałem na PO, zawsze głosuje tylko na PiS. Bo wierzę, że oni kiedyś dojdą do władzy i zrobią porządek z obecnym zakłamaniem, kolesiostwem i układami. Miałem okazję kilka razy osobiście rozmawiać z prezesem Kaczyńskim. Moje wnioski są następujące. Ludzie tak lubią Tuska, bo Tusk od swoich obywateli nic nie wymaga. Natomiast Kaczyński oferuje wiele, ale też wiele wymaga od innych. I właśnie to się ludziom nie podoba. Sądzę,że w Polsce dojdzie do jakiegoś przewrotu, rewolucji i, że obywatele sami w końcu zbuntują się na Donalda i spowodują że będzie musiał odejść. Wierzę też, że wszystko , to co się teraz dzieje da też do myślenia obywatelom i że w końcu ludzie zmądrzeją i wybiorą PiS.
    Pamiętajmy też że wprowadzenie zmian, które wszyscy odczujemy wymaga czasu. Mówię wam, oddajmy władzę w ręce Partii Prezesa Kaczyńskiego na około 10 lat, a zobaczymy poprawę w działaniu Naszego Państwa, co przełoży się na rozwój większości dziedzin naszego życia.
  • 2011-11-05 23:00 | Tadzik

Re:Jarosław Kaczyński Do Szymona

panie Szymonie-nie kocham Tuska i platforme a musiałem na nich głosowac niech się pan zastąpi dlaczego -powod jeden panski wodz 5%JK. Co by sie stało jakby ta formacja zla czyli PiS i przyjaciele jego zwyciezyli.Pierwsze działania to ogloszenie cofniecia dotacji do in vitro,drugie zaostrzenie prawa aboracyjne.Nastepne kroki to wymiana Rad Nadzorczych w firmach podległym panstwu,zmiana praw w sejmie dotyczacych TVP,mało tego daje mu pan 10 lat na wymiane i skonstruowanie prawa tak ze tylko rewolucyjne działania doprowadziły by oderwanie ich od złoba i proby wprowadzenia normalnosci.Nigdy nie oddali by Ci slugusi obcego panstwa Watykanu praw przynaleznych kazdemu obywatelowi a wrecz obywateli zmusili by do obłudy i fałszu.Wyjedzie tylko ba na peryferje do malych spolecznosci od razu ujrzycie prawdziwe zycie obywateli gdzie juz zapanowala obłuda ifałsz,atejsc,odmiency chodza do koscioła-nikt ich nie zmusza,ale społecznosc w ktorej zyja ich zmusza-tak jak komunisci zmuszali do poparcia jedynej słusznej racji komunizmu (np.pchody pierwszomajowe,wiece w zakładach pracy)Panie Szymonie czy znow pan chcesz przezywac kontrole nad swoja osoba tajne słuzby, czy wierzy pan w to ze jakby rzadził panski wodz mogłbym wyrazac swoje opinie,co by znow wielki wodz zniszczył -transplantacie zmuszał obywateli do samobojstw przez nagonki.Boze chron Polske przed takim politykiem ,ktorego jedynym celem jest sluzalczosc wobec koscioła zastanow sie pan dopuki ten człowiek nie bedzie tyskutował o prawch człowieka-to kazdy Polak ma obowiazek walczyc z nim-bo jedyna słuszna sprawu za ktora warto oddac zycie to WOLNOŚĆ
  • 2011-11-04 22:21 | lidka

To co zrobił teraz Kaczyński to pierwszy krok do rozpadu PIS.Ludzie wierzyli panu Zbigniewowi Ziobro.To było światełko w tunelu.
  • 2011-12-23 12:50 | sympatyk

PANIE PREMIERZER

Panie premierze jak to jest możliwe że radni z PiS-u w PIOTRKOWIE TRYBUNALSKIM wchodzą do koalicji z prezydentem wyrzuconym wcześniej z partii,który nie bacząc na nic powybierał radnych do swojego stowarzyszenia,tym samym ośmieszył partię co za skutkowało w obecnych wyborach marginalnym wynikiem(poprzednio 8radnych,teraz 3).Miasto naszpikowane betonem komunistycznym (w spółkach gminnych,szkołach i urzędzie).Jak to się ma do pańskich wypowiedzi jak w terenie jest inaczej i ludzie to wszystko widzą, gdzie tu wiara.Po wyborczych obsadach stanowisk komuna ruszył do czystek w spółkach ludzi prawicy związanych z SOLIDARNOŚCIĄ,za przyzwoleniem władz miasta.Nawet ci nieudacznicy nie potrafili wynegocjować wiceprezydenta w partii ogółnopolskiej(wszystkie kluczowe stanowiska obsadzone betonem i ludzimi z RAZEM DLA PIOTKOWA).PiS jako partia stacza się na margines.Jak się to nie zmieni więcej moja rodzina na was nie zagłosuje.Bo robi się WSTYD i HAŃBA!!!
  • 2012-01-26 20:19 | majsonka

Panie Kaczyński ,By się Pan wstydził pokazywać w mediach tym co pan mówi i robi.Jak Pan mógł powiedzieć że sklep ,,Biedronka"jest dla biedoty tymi słowami pan obraził obywateli Polski ...Co pan taki mądry a nie wie że każdego człowieka nie stać na droższe produkty , no przepraszam pana stać żeby za kg cukru kurczaka i coś jeszcze zapłacić 50 zł... niech pan dla własnego dobra żuci politykę i zajmie się czymś co pan potrafi a nie tm czego pan nie potrafi.
  • 2012-03-19 04:09 | Gosc

Pan Jaroslaw Kaczynski to prawdziwy patriota.Mam dla Pana wielki szacunek.
    Pragne Pana powiadomic,ze moim prawdziwym PREZYDENTEM nazawsze pozostanie
    Panski brat LECH KACZYNSKI ktorego ZAMORDOWANO!!!
  • 2012-09-01 20:05 | Ewelina

Jestem za!! Śmieszy mnie to, że ludzie obnażający postać braci Kaczyńskich dobrze wiedzą co im przyniosła władza PO - biedę, podwyżki, uległość RFN i Rosji ale nadal w nich ślepo wierzą... bo przecież to ten obrzydły PiS... Ktos wyżej napisał że PiS popierają ludzie po zawodówkach - no właśnie mówi to samo za siebie. Ludzie z niskim wykształceniem widzą co się dzieje w Polsce i jak media manipulują a magistrzy i doktorzy mają klapki na oczach! Bravo!

Oczywiście niech nie biorą do siebie tego wszyscy mgr i dr gdyż nie wrzucam wszystkich do jednego worka.
    Pozdrawiam
  • 2012-04-18 20:07 | iwan102

to jest zwykły kłamca ha ha ha
  • 2012-06-19 16:09 | piotrkowianin

Panie prezesie kiedy zostanie zrobiony porządek w Piotrkowie Trybunalskim w szeregach partii.Panowie Gaik,Masiarek-radni RM nie bacząc na potężne problemy mieszkańców i kierunek partii w wspólnie z prezydentem (wyrzuconym z PiS w poprzedniej kadencji) obstawionym betonem komunistycznym łupie podwyżkami bez opamiętania,bacząc tylko na swój interes.Ja i moja rodzina sympatyzujemy z panem i partią od dawna,ale działania tych panów wsparte karierowiczem-Grabowskim,którzy w wyborach samorządowych doprowadzili do klęski wyborczej(2-radnych,w poprzedniej kadencji-8)odbierają nadzieję na lepsze jutro.Poseł Macierewicz nie panuje nad tymi panami,nie jest z tych stron przez co mogą nim swobodnie manipulować.Cała nadzieja w panu,oczekuję konkretnych działań, bo ze starszymi ludzimi daleko się nie zajedzie.Pozdrawiam.
  • 2012-08-15 13:33 | mzgk

Panie prezesie jak to jest możliwe że radny KRZYSZTOF KOZŁOWSKI rady miasta zostaje wrzucony z pracy dyscyplinarnie za to że głosuje zgodnie z wolą partii,co nie podoba się prezydentowi m PIOTRKOWA TRYBUNALSKIEGO p CHOJNIAKOWI który na stanowisko prezesa MZGK powołał znanego w mieście komunistę do rozprawiania się z ludzimi nie wygodnymi.Jest to radny PiS który został zostawiony sam sobie bez żadnej pomocy.Pozostali dwaj radni(MASIAREK,GAIK)tylko dbają o własny interes.Myślę że ktoś zajmie się tą sprawą zwłaszcza że PiS jest w koalicji.Proszę kogoś o pomoc dla tego chłopaka bo to co dzieje się w tym mieście rządzonym przez komunistów woła o zemste do nieba,a on jest psychicznie wykończony.
  • 2012-08-24 12:30 | piotrkowianin

kiedy porządek

Panie prezesie kiedy pan zrobi porządek w PIOTRKOWIE TRYBUNALSKI.To co dzieje się w partii nie ma nic wspólnego z tym co głoście publicznie.Przykłady;prywatna koalicja z prezydentem obstawionym samym betonem komunistycznym(spółki miejskie,urząd miasta,oświata,zakłady gminne),nie przyjmowanie nowych członków z wykształceniem,bo władzę dzierży 4-osbowy klan,który dba tylko o własne pozycje(masiarek,maciołek,grabowski,gaik).Poseł Macierewicz jest nie z regionu,więc można nim łatwo manipulować.Ta czwórka podpisała prywatną koalicję bacząc tylko na własne stołki,ośmieszając pana i wizerunek partii.W poprzednich wyborach samorządowych doprowadzili do klęski wyborczej,ale to nie zrobiło na nich większego wrażenia ani refleksji.Pan Grabowski prze poprzednią kadencję notorycznie krytykował poczynania Chojniaka i obsadzanie się komuchami,a teraz kiedy otrzymał miejsce w radzie nadzorczej MZK szybko zmienił zdanie,tak jak pozostała trójka.Wywołali drwiny w mieście i narazili wizerunek pana i partii na pośmiechowisko.
  • 2012-12-12 15:07 | członek pis

to wstyd

Jaka jest pańska wiarygodność o los ludzi najbiedniejszych,jak w Piotrkowie Tryb radni PiS(Masiarek,Gaik)przy aprobacie Macierewicz,za marne i śmieszne fanty w koalcji z Chojniakiem obstawionym komunistami,rąbią podwyżki jedna za drugą na media,ciepło podatki,śmieci najwyższe w całym regionie,a pan Macierewicz urządza marsze pustych garnków,to szczyt hipokryzji chamstwa i obłudy.Niech pan tych cwaniaków zapyta czy pojechali na manifestację do Warszawy 13 grudnia,nie mogą zebrać nawet jednego autokaru,bo ludzie dawno już ich olali.Pojechali by jak by było koryto do brania.Niech pan to szybko naprawi bo znikniecie z mapy miasta.
  • 2013-01-01 01:50 | kazek

Wiele mądzejszych ludzi jest zamkniętych w szpitalach psyhriatycznych a jarosław kaczyński i macierewicz jest na wolności to skandal polskiej suzby zdrowia
  • 2013-06-30 19:42 | Ania

Kto słucha tego chorego człowieka i kto na niego głosuje?Czy ktoś może być tak chory?
  • 2013-09-03 02:40 | Robert

Jak czytam i mysle o tych wszystkich komentarzach to jasno widac ze bardzo duzo ludzi nie zna polityki i nie wie o co chodzi . Wylewanie pomyj na glowe czlowiekowi pokrzywdzonemu ktory stracil brata w tak waznym miejscu i czasie , nie jest godne pochwaly lecz potepienia . Pan Jaroslaw kaczynski wiele sie juz nauczyl i wiele wie na temat polityki i rozwoju polski i rzadzenia w niej .Dlatego musi miec szanse teraz wziac ster polski w swoje rece , ale ta szansa bedzie ostatnia juz jesli nia nie wykorzysta po objeciu steru rzadzenia . Mam tu na mysli glownie to ze nie moze juz wiecej dopuscic do tego zeby nam wrog plul w twarz i ciagle robil publicznie kpiny z prawdy jaka sie nalezy przedewszystkim w rzetelnej informacji o stanie panstwa a ktore to ciagle sa zakamuflowane i swiadomie falszowane przez dziennikarzy ktorzy ciagle , ciagle falszuja obraz polski i polityki w polsce . Takich dziennikarzy bardza wysoko oplacanych za nasze nedze i biede takich ja Lis i Olejnik na tych ludzi juz normalny czlowiek nie moze sie juz patrzec bo to oni i tyko oni i im tacy sami podobni robia z nas gupkow i dziadow . Dlatego dezinformacja w polsce musi byc w pierwszym miejscu skasowana jesli chcemy rzadzic sami u siebie we wlasnym kraju . Tu jest zadanie pierwsze ktore musi podjac wlasnie pan Jaroslaw Kaczynski po objeciu wladzy , to jest i musi byc zrobiony porzadek z oglupianiem ludzi przez medja w tym celu nalezy w pierwszym rzedzie pozamykac wszystkie gazety , radia i telewizje i portale internetowe ktore dzialaja na terenie polski niszczac i rozkladajac kraj . Pierwsza rzecz przez ktora nie mozemy nigdy wygrac wyborow dobrze w polsce , i wybrac nastanowiska uczciwych ludzi a przez to nic dobrego zrobic dla kraju i nic nie wyjasnic i tej katastrofy w smolensku , to jest uporzadkowanie i zrobienie porzadku ktorym musi pokierowac rzadzacy na czele odpowidzialny i madry czlowiek a zarazem odwazny i zdecydowany obym sie juz niepomylil Pan Jaroslaw kaczynski .