Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

ZSRR fałszował historię

(6)
Dymitr Miedwiediew Ameryki nie odkrywa, gdy oświadcza, że Związek Radziecki był systemem totalitarnym i że w ZSRR fałszowano historię.
 • 2010-05-08 00:40 | Marek

  Prezydent Rosji mówi prawdę do Rosjan, bo oni w większości tej wiedzy nie mają

  Jest jak p. Redaktor pisze. A w niedzielę pójdę zapalić świeczkę na radziecki cmentarz we Wrocławiu (i nich się po...plują ze złości ci, którzy chcą, aby Polska była wiecznie skłócona z Rosją, bo mają w tym własny interes).
 • 2010-05-08 05:38 | Krzysztof Koch-Chicago

  Re:ZSRR fałszował historię

  Miedwiediew mowi prawde ale prawda jest okrutna dla niektorych politykow w Polsce. Prawda to prawie rozpad Pis-u. Prawda to niezgodnosc interesow polskiego kleru. Ekspansja kalicyzmu na wschod jest niemozliwa a odwrotnie nigdy nic nie wiadomo. Prawda to ogromny kolec w oku a wyciagniecie go oku grozi rozlanie. Dlatego prawda dla narodowcow to jak kolec w oku.
 • 2010-05-08 10:11 | Kecaj

  Pouczajacy PiS

  Tyle, ze Kowal, i caly PiS, musi kazdego pouczac. Bo tylko PiS wie jak mowic o kazdej rzeczy w sposob prawidlowy. Wszyscy inni tego nie wiedza i powinni sluchac instrukcji PiSu i za nimi podarzac. Dlatego nie glosuje na PiS i sie nim brzydze. To grupka krzykliwych i nadetych prostaczkow, ktorzy sadza, ze pozjadali wszystkie rozumy. Az dziw bierze, ze tacy ludzie rwa sie do wladzy. To upodabnia ich do bolszewikow, gdzie kucharka miala rzadzic panstwem. Trzeba nie miec za grosz zdolnosci samooceny. Oni jej nie maja ani ksztyny. Natomiast tupet maja taki, ze az wlosy posla Kurskiego staja deba.
 • 2010-05-08 10:23 | zygmuntfr

  Re:ZSRR fałszował historię

  Popieram. Nie potrzeba nam wrogów na wschodzie. Rosjanie są takimi samymi ludźmi jak my.
 • 2010-05-11 21:07 | andy

  Re:ZSRR fałszował historię

  Dopóki "ciemny lud" te brednie kupuje to wszystko jest ok. Dla PiSu oczywiście.
 • 2010-05-11 21:10 | andy

  Re:ZSRR fałszował historię

  "ZSRR fałszował historię" - he, he. A kto nie fałszował ?

  Co oczywiście nie jest żadnym usprawiedliwieniem dla Rosjan. Oni po prostu poszli w "tworzeniu historii" nieco dalej niż inni.

  A z drugiej strony - jak wyglądałaby "historia" gdyby to Adolf wygrał tę wojnę ?