Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

D***kracja na polityka.pl

(7)
2010-05-18 00:10 | Polityk
Mamy w wyborach 10 kandydatów. Dlaczego nie dajecie każdemu równych szans w dotarciu do ludzi? Sondy są ewidentnie pod dwóch panów, no czasem dołącza się 2 kolejnych. A gdzie reszta?? To że pan nr 1 ma poparcie 40% wcale nie musi oznaczać że ma większą wiedzę w zakresie gospodarki od pana który ma 3% !
Dobrze wiecie o czym piszę, wysłałełm wam już meila parę dni temu i jaki odzew? ZEROWY!
Żaden z tych panów w sondzie nie ma wg mnie pełnej wiedzy w zakresie gospodarki. Mam innego kandydata i jestem zbulwersowany że nie mogę oddać na niego głosu pomimo że jest legalnie zarejestrowanym kandydatem! KPINA Z WYBORCÓW!
  • 2010-05-18 09:23 | Fantom

Re:D***kracja na polityka.pl

Chamstwo na pełnej linii!!! Pięciu kandydatów - czołowych socjalistów z układu na górze strony z fotkami, reszta na dole bez zdjęć!!! Co za dyskryminacja!!! Albo tytuł "Kandydaci z ostatniego szeregu" i pisanie że nie mają szans na wygranie wyborów!!!
  • 2010-05-18 13:41 | maxiol77

ZGADZAM SIĘ. Skandal i manipulacja. autorzy sondy powinni się wstydzić.
    "nie ważne kto ile i na kogo głosuje, ważne kto liczy głosy"
    J. Stalin
  • 2010-05-18 17:32 | Stalin

Jestem z Was dumny! Moja nauka przetrwała i trwa w najlepsze! Jak to się u nas w Rosji mówi: место свиней в корыто(mesto svinyeĭ v koryto)!
  • 2010-05-18 21:16 | beny

twórcy tej sondy to socjaliści. Jak ma być w kraju dobrze, skoro te wybory są z góry ustawione i odrzuca się kandydatów niewygodnych, to niedorzeczne. Skoro startuje 10 osób, to powinno być w sondzie 10, a nie 5.
  • 2010-05-18 23:13 | edek

Co mnie obchodzi Komorowski jak na niego nie zagłosuję?
    Chcecie mnie na siłę przekonać?
  • 2010-05-18 23:35 | również zbulwersowany

Dokładnie, to co się dzieje w mediach to jakaś totalna kpina z Polaków.
    Namaszczono dwóch niczym nie różniących się kandydatów i permanentnie wmawia się ludziom że nikt inny nie ma szans na wybór.
    No i jeszcze te opowieści że debata w pierwszej turze nie ma sensu, albo że jarek z bronkiem to ekstraklasa a reszta to trzecia liga...