Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Jak w Chinach buduje się autostrady

(5)
Chińczycy szykują się do budowy fragmentów autostrady A2 ze Strykowa do Warszawy. A jak budują u siebie?
  • 2010-06-07 19:09 | Adam 2222

Polski urzędnik państwowy podkablował Polskę do UE ze przetarg na autostradę wygrali Chińczycy

U nas za państwowa kasę buduje się wyrób autostrado podobny i daje się go Wąsaczowi z tajnym aneksem blokującym rozwój Jaworzna.
    Chiny nie pozwoliły by S i KOR doszedł do władzy i maja sukcesy.
    U nas "sukcesy" maja miernoty z S i KORu żyjące na koszt przyszłych pokoleń.
    Ale może się niedługo okazać ze obecne pokolenie zacznie płacić za ich "geniusz".

• 2010-06-08 01:02 | niebieski bocian

Re:Jak w Chinach buduje się autostrady

Czy my potrafimy uczyc sie na doswiadczeniach wlasnych i cudzych? Czy my potrafimy wyciagac wlasciwe wnioski z popelnionych bledow? ... Czy winni sa tylko jacys oni?...
  • 2010-06-08 16:20 | jerry111

Re:Jak w Chinach buduje się autostrady!

Czy "Adamowi2222" marzy sie cenzura i zamordyzm jakie wciaz panuja w Chinach (tych tzw. "ludowych")???
  • 2010-06-08 19:01 | Adam 2222

Mi się marzy brak cenzury i zamordyzmu w Polsce i że obecne Elyty przestana żyć na koszt przyszłych

pokoleń.
    Ze będzie przyszłość dla młodzieży w Polsce a nie na zmywaku na Zachodzie.
    Wspomnę o bezkarnych prowokacjach politycznych zrobionych przez ludzi z S i KOR.
    Obiad w Drawsku
    Prowokacja eliminująca Tymińskiego
    Prowokacja "Olin"
    Prowokacja "Alek"
    Prowokacja wykańczająca MZ, Neumana
    Prowokacja i gnojenie Rywina i jego rodziny przez lata, to trwa nadal.
    Prowokacja z Jarucka

Zamordyzm: policja, prokuratura, sady, urzędy skarbowe, urzędnicy państwowi i samorządowi i redaktorzy mediów mogą robić bezkarnie co tylko chcą.
    O ile, to jest zgodne z główna linia.
    Naprawdę nie widzisz tego ? To podaj mi choć jedna dziedzinę życia w Polsce która funkcjonuje prawidłowo.

To co się dzieje w China czy gdzieś indziej jest dla mnie trzeciorzędne.

P.S.
    Pod artykułem "Jak oni ściemniają " http://wybory.blog.polityka.pl/?p=33
    cenzura skasowała mi już cztery razy poniższy tekst.

"Najlepsza ściema jest u Tuska z tego powodu ze on ma władze.
    Warto podsumować pana Premiera:

Jarucka - po wyroku sądowym dalej pracuje w MSZ.
    Krawczyk - sąd kapturowy na Lepperze.
    Graś - cieć niemiecki na posadzie ministra w Polsce.
    Czuma - został MS by spłacić długi w USA.
    Pitera - minister rozliczający karty kredytowe.
    Afera hazardowa.
    Afera z brakiem przetargu na samoloty dla rządu.
    Obcięcie przyznanych kwot na budowę tamy chroniącej Kraków
    przez co tama nie została zbudowana przed powodzią

To tylko kilka osiągnięć Tuska
    O zapomniałem, ze Tusk chroni J. Kaczyńskiego i Ziobrę za łamanie prawa nie udostępniając materiałów dla Komisji Sejmowej d/s śmierci p. Blidy."
  • 2010-06-10 22:06 | Adam 2222

Polacy oskarżają policję o tortury i nieludzkie traktowanie

http://www.polityka.pl/forum/1050141.thread?addPost=true&parent_id=1050248#commentBox