Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Kampania PiS rusza w Polskę. Autobusami

(11)
Kilkuset działaczy i sympatyków Prawa i Sprawiedliwości wyruszy w środę w podróż po Polsce, by promować Jarosława Kaczyńskiego.
  • 2010-06-09 18:54 | Adam 2222

Czy Janusz Palikot tez ruszy za nimi i bedzie organizowal "Pikiniki Rodzinne

• 2010-06-09 23:03 | liść na wietrze

Re:Kampania PiS rusza w Polskę. Autobusami

Co ci ludzie w tym ludziu widzą - czego dokonał - czy ma jakąś nieprzeciętną wizję która nasz kraj wysunie na czoło europejskiej rodziny narodów .???.

myślę że po za parciem ( ustawicznym ) na właaaaadzę nie ..............
  • 2010-06-09 23:47 | polopiryna

miejmy nadzieje, bedzie kolorowo, bo cos monochromatyczna ta kampania
  • 2010-06-10 09:55 | olsen

To nie jest dobry zarzut. Zaden z kandydatow nie ma spojnej wizji Panstwa, ani umiejetnosci by ta wizje wprowadzic. Osobiscie szukam kandydata, ktorego kandencja przekonalaby Polakow do zmian w konstytucji i zmiejszenia znaczenia (i budzetu :) a moze nawet rezygnacji z prezydenta. Prowadzacy w sondazach jest moim kandytatem na na takiego prezydenta ciapciaka.
  • 2010-06-10 10:09 | lordjohn

Kaczyński rusza po zwycięstwo w pierwszej turze, które w zasadzie ma już w kieszeni.Moja prognoza, którą kilkakrotnie ogłaszałem: Kaczyński 70%, Komorowski 20%, Reszta 10%. Krótko po zaprzysiężeniu JK upadnie rząd Tuska na skutek przegłosowania wotum nieufności w Sejmie. Nowym premierem będzie dla niepoznaki Pawlak (na 3 miesiące), a potem ktoś z PiSu. Kampania PO jest konkursowym wprost pokazem niedołęstwa, lenistwa i braku pomysłu na promowanie absolutnie bezbarwnego kandydata. Jakby PO nie miała świadomosci walki o przetrwanie - po upadku rządu Tuska PO się rozsypie w proch i pył a cały suto opłacany z publicznych pieniędzy desant kadrowy PO pójdzie na zieloną trawkę. Piszę tę przepowiednię z przykroscią, bo poprzednio głosowałem na PO. Do zobaczenia 20/06 wieczorem!
  • 2010-06-10 13:34 | Adam Wincenty

Demokrację,można przedstawić w ten sposób.Wyobraźmy sobie rząd sklepów,w tych sklepach są różne towary:w jednym lepsze,w drugim gorsze,w jednym tańsze,w innym droższe.Klienci oglądają towar,porównują ceny,jakość i kupują.W demokracji sklepami są partie polityczne,kandydaci,towarem są programy,klientami-wyborcy...Właściciele jednego sklepu wołają,"trzeba zniszczyć tamten sklep"i pokazują,który sklep należy zniszczyć.Nasza reakcja-"policja"!,"prokuratura"!,"chcą nam zabrać prawo wyboru"!I wkraczają do akcji organy.Donald Tusk wołał:"trzeba zniszczyć PiS","wysyłam na wojnę z nimi najlepszych ludzi PO"Sikorski-"dorżnąć watahy".Komorowski-"ja bym do nich strzelał jak do kaczek".Jaka była reakcja większości: dziennikarzy,autorytetów moralnych,komentatorów na te słowa:"brawo","macie rację".Po zniszczeniu jednego sklepu-partii,można likwidować następne,i klienci-wyborcy skazani są na jednego monopolistę,który może robić co mu się podoba.W normalnym kraju,gdyby jakiś ważny polityk takie rzeczy mówił,zostałby wyrzucony natychmiast z własnej partii,to by była jego śmierć polityczna.Tam pamiętają kto takie słowa głosił,i jak to się skończyło.Chciałbym żeby mój kraj należał do normalnego świata.
  • 2010-06-10 13:47 | Adam Wincenty

Wczoraj Palikot zorganizował kontrwiec na słowa,dzisiaj Komorowski powie :"przyjdźcie z kijami i z kamieniami pogonimy tych kaczystów".Jutro Donald Tusk zawoła "przynieście karabiny-wyginą jak dinozaury",Sikorski doda "wyrżnąć watahy".Mnie się to nie podoba wolałbym obserwować konkurowanie w programach niż w wyzwiskach
  • 2010-06-10 14:31 | stop4rp

OBWOŹNY CYRK IV RP!

Startuje obwoźny cyrk IV RP mobilizujący mohery do głosowania na kolejny wizerunek Kameleona Jarosława! Ciemny lud tylko czeka żeby znowu dać sobie wcisnąć kolejną socjopatyczną ściemę.

Skończmy w 1 turze wyborów z IV RP i nową, obłudną odsłoną Jarosława
    Pamiętajcie - nie głosując albo głosując na kandydatów bez szans tak naprawdę oddajecie swoje głosy na Jarosława i jeszcze bardziej mobilizujecie jego MOHEROWE SZEREGI!

www.stopczwartejrp.prv.pl

• 2010-06-12 07:50 | ciach

pomyłka już w tytule. albo chodzi o kampanię Komorowskiego albo chodzi o busy
  • 2010-06-12 08:06 | ciach

może PO wypożyczy im klauna?
  • 2010-06-15 20:37 | jerry111

Re:Kampania PiS rusza w Polskę...

"Piszę tę przepowiednię z przykroscią, bo poprzednio głosowałem na PO. Do zobaczenia 20/06 wieczorem!"

Coz... pewnie jednak piszesz z radoscia (a nie z 'przykroscia') farbowany lisku rodem z PiSuaru!!!