Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Polski przemyt papierosowy

(5)
Już co szósty wypalany w Polsce papieros pochodzi z pokątnej produkcji lub z przemytu.
  • 2010-06-26 03:04 | wicur

Gdzie konczy sie przemyt?

Pomysly przemytnikow sa bardzo wyrafinowane. Jednak bardzie interesuje mnie co sie dzieje z towarem, ktory zostal skonfiskowany. Naprawde jest on niszczony? Ogarniaja mnie jednak watpliwosci. Korupcja wsrod sluzb celniczych to fakt stwierdzony wiec kto zarabia na konfiskacie?
  • 2010-06-26 12:26 | Adam 2222

Nieudolne rządy okradają społeczeństwo podnosząc bezkarnie ceny a jak ludzie się bronią

to jest przestępstwo.
    Komuna w pełnym rozkwicie.
  • 2010-06-27 18:27 | camel

Re:Polski przemyt papierosowy

W tenże oto sposób powstaje nowy problem mafijno-przestępczy. Zastanawia mnie nieogarniona głupota władców. Wiedzą co się działo w czasach prohibicji, co nie powstrzymało ich przez rozpętaniem walki z narkotykami. Zwalczanie narkotyków zaowocowało powstaniem karteli, prywatnych armii, upadkiem państw (Kolumbia), hekatombą wojen narkotykowych (dzisiejszy Meksyk) i ...największą liczbą narkomanów, najłatwiej dostępnymi narkotykami w historii i ich najniższymi cenami. Doprawdy, oto "sukces" osiągnięty kosztem setek miliardów dolarów z naszych kieszeni. Widać się to komuś podobało i teraz organizuje się podobnie rynek tytoniowy. Ręce i cycki opadają. W imię naszego "dobra" i "zdrowia" funduje się nam następną patologię. Czy nie dość wam w więzieniach młodych ludzi złapanych z gramem marihuany? Chcecie tam posłać wszystkich i potrzebujecie pretekstów? Władcy, odezwijcie się. Jaki jest tego sens?

Bo odpowiedzią na te problemy jest ...edukacja. Ale to trudne, długo trwa no i wyedukowani ludzie nie są łatwymi przedmiotami rządów. Lepiej walczyć, strzelać, gonić, więzić i śledzić, co?
  • 2010-06-28 11:19 | freem

Stare przysłowie pszczół mówi: "nie bądź chamie za chytry" Państwo nas łupi na wszelkie sposoby i dotyczy to nie tylko cen papierosów. Ja rzuciłem palenie i nie płacę haraczu fiskusowi.
  • 2010-06-28 19:58 | zly

Rece i cycki opadaja..camel,to tekst tygodnia,dzieki Ci!:)
    Jak nie wiadomo o co chodzi,to zawsze chodzi o pieniadze.Prohibicja w Stanach przysluzyla gigantycznych zyskow mafii,skorumpowanym urzednikom i policjantom,politykom walczacym o ´odrodzenie moralne´.Wojna z narkotykami to znakomity pretekst dla USA dla utrzymywania baz wojskowych i finansowania zdegenerowanych rezimow w Ameryce Lacinskiej i pozostalych krajach swiata(vide Afganistan,gdzie od czasu inwazji produkcja heroiny wzrosla czterokrotnie!).Nie boj zaby,na absurdalnych cenach papierosow w Polsce tez zarabia:posel,celnik,urzednik,gangster..