Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Wolność Finansowa dla KAŻDEGO

(2)
2010-07-01 18:28 | pkopycinski
Witam wszystkich zainteresowanych,

Nazywam się Patryk Kopyciński, od kilku miesięcy interesuje się wykorzystywaniem takiego wspaniałego narzędzia jakim jest internet do podnoszenia swoich zarobków. Próbowałem już zarabiać w wielu dziedzinach, m.in. import towarów do Polski, pracowałem jako freelancer, ale żadna z wykonywanych prac nie przyniosła mi zadowolenia oraz oczekiwanych zysków. Dopiero kilka tygodni temu dostałem od znajomego maila, w którym zaproponował mi podjęcie pracy w jego zespole.

Być może już słyszałeś o tym, że sztuką jest wybrać dochodowy i odpowiedni biznes dla siebie. Być może wiesz także, że samemu bardzo ciężko jest się przedzierać przez trudne początki w ebiznesie. Znalazłem na to idealne rozwiązanie. Jest nim zespół specjalistów, którzy wiedzą czego chcą od życia i postanowili swą wizje realizować w zespole.

Po tym, jak do nich bez chwili wahania przystąpiłem poczułem ich moc. Przygotowali oni dla mnie intensywny internetowy program treningowy na tematy, w których oni sami są ekspertami i już sporo osiągneli. Jako uczestnik tej wspaniałej idei, która poza wiedzą daje mi zarobić pomyślałem, że Tobie to też rozwiąże wiele problemów.

Cała idea opiera się na pracy zespołowej. Ty przystępując do zespołu stajesz się jego integralną częścią. Poznajesz nowe możliwości i realizujesz własne cele grając w zespole. A co najważniejsze to nie jesteś sam.

Ja osobiście nie spotkałem się z takim podejściem do biznesu, a teraz wiem, że to jedyna skuteczna droga.

Jeżeli jesteś osobą, która chciałaby zapewnić sobie niezależność finansową razem z naszym zespołem skontaktuj się ze mną, a doradzimy Ci jaką drogę wybrać, aby móc godnie żyć, zarabiając spore pieniądze, uzyskując pasywny dochód, a co najważniejsze dzielić się swoim szczęściem i wiedzą z innymi.

Poniżej zamieszczam swojego maila:
pkopycinski@linkfactory.pl

Pozdrawiam

Patryk Kopyciński