Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Red.Michał Karnowski a "polityka"

(1)
2010-07-02 16:37 | Sławomir Osiński
Lubię słuchać pana redakora.Dzisiaj w radiowej Trójce,z Prezesem,był wazeliniarsko"świetny".Powtórzył to w TVP info.Przypomniały mi się Jego słowa,z 27 sierpnia 2007r(DZIENNIK.PL).
"Lekcja,jakiej SLD udzieli Tuskowi,jeśli wybierze go po wyborach,będzie równie brótalna.W takim układzie warunki będzie dykował Urban,a realizował ich realizację propagandysta stanu wojennego Daniel Passent.
Pomogą mu redakcyjni wychowankowie o twarzach cherubinków,ale skrycie marzący o wywaleniu z pracy tych kolegów,którzy nigdy nie dali się złamać i nie powiedzieli że Kiszczak jest OK."(BRUTALNA oczywiście).Nic dodać,nic ująć.