Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Janina Paradowska

(1)
2010-07-05 10:07 | tkw
Ciekawe jest milczenie czołowej propagandzistki PO, pani Janiny Paradowskiej ...

Ogólnie nie widzę jakiejś fali radości po stronie platformerów. Czyżby nadal byli w szoku na widok bardzo dobrego wyniku PIS i Kaczyńskiego ? Czyżby mieli świadomość, że przez rok PO, mając teraz pełnię władzy, nie zrobi żadnych istotnych reform, z prostego powodu - bo nie ma ani programu ani odwagi. Jakoś ten rok przeczekam (mam spory zapas wina własnej roboty ...), w przeciwieństwie do platformerów nie widzę dramatu z powodu zwycięstwa opcji która mi nie odpowiada. Nadal liczę na Kaczora, jak zostanie premierem to się coś ruszy, bo jemu nie brak odwagi a i parę pomysłów na Polskę też ma ciekawych. Tylko ta prezydencja w UE w przyszłym roku jest nam "na plaster", ciekawe czy w obecnej sytuacji PO dotrzyma słowa i zrobi wybory na wiosnę jak obiecywali, by nie wypadło w czasie prezydencji - stawiam zakład o moją szczoteczkę do zębów (bardzo ją lubię), że będą się trzymać władzy do ostatniego możliwego dnia. Ciekawe, co teraz wynajdzie propaganda PO jako wytłumaczenie "wicie rozumicie, my byśmy chcieli, mamy świetne pomysły, ale ..."

pozdrawiam