Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Fajny news

(2)
2010-07-05 16:48 | tkw
onet.pl:
"W aresztach i zakładach karnych Bronisław Komorowski zdobył 91,9 proc. poparcia. Jego rywal z drugiej tury wyborów prezydenckich, Jarosław Kaczyński, uzyskał 8,1 proc. głosów - podał Centralny Zarząd Służby Więziennej. "

TKW: te 8.1% to chyba jacyś masochiści. Głosować za facetem który chce egzekwować prawo i żąda sprawiedliwości ?

link:
http://wybory.onet.pl/prezydenckie-2010/aktualnosci/,1,3317540,aktualnosc.html
  • 2010-07-05 16:59 | tkw

    Re:Fajny news

    Postanowiłem być trochę złośliwy, a co, mnie tez czasem wolno.

    jak czytam na onet.pl Komorowski zebrał ok. 800.000 głosów więcej niż Kaczyński. Czyli gdyby 400.000 zagłosowało odwrotnie (na Kaczora a nie Komora), byłby remis. Wychodzi na to, że ok. 20% tej grupy to więźniowie - ktoś ma jakieś podejrzenia, z kogo się składa pozostałe 80% tej grupy ? podobnie egzotyczne głosy ? jak pomyślę komu Komorowski zawdzięcza wygraną ... i będzie musiał się odwdzięczyć - amnestia niewyjęta.

    Ale to taki żart