Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Muzyka na abonament

(3)
Zjawisko muzycznego streamingu na dobre przypływa do Polski. Czy będziemy płacili abonament za dostęp do muzyki, zamiast ją kupować na własność?
  • 2010-07-07 22:49 | Jakubbo

meh

W poruwnaniu do chłamu, beznadziejnej komercji i reklam jeszcze (jeśli chodzi o radio przynajmniej) streaming to idealne rozwiązanie.
    Polecam Last.fm, za 3$ miesięcznie cała masa muzyki! Może i drogo ale naprawdę warto.
  • 2010-07-08 00:44 | mp3

Re:Muzyka na abonament / Muzodajnia pokazała jak tania może być muzyka

A propos Muzodajni bardzo ciekawi mnie kiedy nareszcie Nokia Music Store i temu podobne sklepy zrozumieją czym jest handel muzyką w sieci.
    Muzodajnia pokazała że można sprzedawać muzykę dosłownie za grosze a u innych nadal ceny kilkadziesiąt razy większe.
    Pomijam już że w 'muzo' sprzedają mp3 a w nokii pliki z blokadami kopiowania...
  • 2010-07-08 01:40 | abc

Re:Muzyka na abonament

Mam swoje ulubione zespoły i nie widzę potrzeby płacenia 3$ miesięcznie do kiepskiej jakości muzyki. Wolę raz na jakiś czas (mniej więcej raz na 3 miesiące) wydać 10-15 euro i kupić płytę, którą mogę sobie zgrać do formatu flac i skopiować na "duży" komputer, a pliki ogg na telefon i słuchać jak mi się podoba.

Mam darmowego Spotify, ale puszczają teraz tyle reklam, że się nie daje słuchać a i tak nie ma wielu artystów, których chciałbym posłuchać (może mam dziwny gust, ale wolę Renatę Przemyk niż LG). Ale co komu pasuje.

Dodam, że wile oryginalnych płyt, po uruchomieniu na komputerze, pozwala na dostęp do stron zespołów z teledyskami w HD, albo koncertami do ściągnięcia - wymogiem jest jednak płyta.

Podobało by mi się, gdyby pliki flac można było kupić w internecie i potem sobie wrzucić na płytę, czy przeformatować na co się chce.