Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Czym wypełniać swoje życie?

(3)
Samorealizacja to jeden z tych terminów-kluczy, które pozwalają na głębsze wejrzenie przynajmniej w jakąś część współczesnej psychologii, a może nawet w głąb nas samych. Nie przypadkiem pojęcie to weszło do języka potocznego i ma tam swoje ważne miejsce obok takich słów jak nieświadomość, libido czy kompleks.
  • 2010-08-17 17:02 | shine

nie można zbładzić

Samorozwój, doskonalenie własnych umiejętności jest ważne, nawiazywanie jak największej liczby pożytecznych kontaktów również,ale nie możemy zapominac w tym całym ferworze pogoni za sukcesem, że jestesmy ludźmi a nie cyborgami w związku z czym potrzebujemy bliskości drugiego człowieka.
    I ja swego zcasu popadłam w wir samorozwoju. Wszystko toczyło się w moim życiu, jak zostało mniej więcej opisane w artykule, ale z czasem przyszedł moment, że obudziałam sie sama jak palec na tym świecie i powiedziałam sobie 'DOŚĆ'. Teraz za każdym razem, gdy czuję, że za bardzo rozkręcam się w strone autorozwoju to rysuję sobie mapę myśli, których nauczyłam się na szkoleniu z p. Jarosławem Mateńskim. Rozrysowuje co jest dla mnie w danej chwili najlepsze i w taki sposób staram sie postępować. Działa.
    Już nigdy slepego biegu za przesadnym autorozwojem. Wszystko w granicach rozsądku i troski o własne jestestwo.
  • 2017-01-05 11:48 | rebus

Re:Czym wypełniać swoje życie?

W ramach samorealizacji warto popracować nad sobą od strony komunikacji. Sztuka odpowiedniego wypowiadania się naprawdę potrafi poprawić jakość życia. Jest wiele szkoleń, które przekazują odpowiednią wiedzę. Warto poczytać np. tu: http://corelszkolenia.pl/nasza-oferta/zrozumiale-i-interesujaco
    Mi takie szkolenia pomogły bardzo w zdobyciu nowej pracy i nowych znajomych.
  • 2017-01-17 10:29 | Alic_ja

Re:Czym wypełniać swoje życie?

Na pewno warto wziąć udział w szkoleniach związanych z life coachingiem, dzięki którym możemy znacznie wzmocnić mocne strony osobowości. Z pewnością wpłynie to na nasz rozwój osobisty. Wiem to z własnego doświadczenia, ponieważ korzystałam z usług w Coach Development. Jestem w pełni zadowolona :)