Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Szukam towarzyszki podróży

(4)
2010-09-30 09:16 | tkw
Za onet.pl:
"
Naukowcy odkryli planetę z optymalnymi warunkami do życia – informuje serwis newsru.com. Znajduje się ona poza naszym układem słonecznym, w odległości 20 lat świetlnych od Ziemi. Planetę odkryli naukowcy z uniwersytetu kalifornijskiego w Santa Cruz.

Zdaniem amerykańskich astronomów na powierzchni tej planety może znajdować się woda w stanie ciekłym, a siła grawitacji wskazuje na obecność atmosfery.

Jeśli wyniki tych badań się potwierdzą, to będzie to planeta z najbardziej korzystnymi warunkami do życia wśród wszystkich dotychczas odkrytych ciał niebieskich, oprócz Ziemi.

Nową planetę nazwano 581g. Jest ona około 4 razy cięższa od naszej planety i krąży wokół gwiazdy Gliese 581. Pełne okrążenie zajmuje jej 37 dni.
"

TKW: Może jakaś fajna blondyna pojedzie tam ze mną ? Może podobnie do mnie ma dość polskiej polityki ? Umiem gotować, piec chleb, robić wędliny, robić winko i parę innych "rzeczy" ... Spędzilibyśmy tam wiele, wiele upojnych lat, bo rok trwa tylko 37 ziemskich dni ... tam można spokojnie dożyć wieku Matuzalema ...
  • 2010-09-30 11:42 | konrad44

Re:Szukam towarzyszki podróży

Z blond-damą przy boku, bez nerwów, bez tych "mord" z telewizji, z takim rokiem wiek Matuzalema a nuż byłby pobity.
  • 2010-10-01 07:47 | tsubaki

A brunetka tez sie nada?
    Pory roku tez tam sie zmieniaja tak szybko? A moze nie ma por roku, wciaz jest wiosna albo lato! A dzien i noc co godzina zmienia sie?
  • 2010-10-03 19:17 | tkw

Brunetka może być, byle była sexi, dobra, mądra i dowcipna (wiem, to oczekiwania wzajemnie się wykluczające. Gdy byłem na studiach matematycznych to mój wykładowca mawiał "kobieta matematyk to ani kobieta ani matematyk"). Dzień i noc zmieniają się co godzina, więc czekają nas upojne chwile. Będę mógł jej powiedzieć "kochanie, przed nami jeszcze tyle lat wspólnego szczęścia ...".
    Do pracy pójdę z pieśnią na ustach, bo praca to z grubsza pół dnia czyli ok. 30 minut, pikuś można by rzec. Za to byle imprezka to zabawa na kilka dni. Tylko w kinach będą grali same dłużyzny, przeciętny film na pół dnia ?! Czy ja się wyśpię w kilka minut ?!