Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Czy Gosia i Ewa wezmą podniebny ślub?

(9)
2010-10-06 14:22 | minusmn
Zachęcam by dać szansę Gosi i Ewie na ślub i to nietypowy bo podniebny głosując. Informacje pierwszej od góry stronie facebookowej po wpisaniu: "Gosia i Ewa" w google. Konkurs w którym może Polki zwyciężą trwa TYLKO do 10 pazdziernika i do tego dnia codziennie można głosować. Zachęcam do informowania na przeróżne sposoby jak największej ilości osób.
  • 2010-10-07 10:02 | wodnamałpa

Re:Czy Gosia i Ewa wezmą podniebny ślub?

ja głosuję codziennie od dwóch tygodni!
    Dodam, że Gosia i Ewa stanowią połowę składu kabaretu "Barbie Girls", o którym w tym roku pisały m.in. "Wysokie obcasy" :)
    Bardzo zachęcam!
  • 2010-10-08 20:00 | Kolega królika

Rozumiem, że obie wystąpią w sukniach ślubnych?
  • 2010-10-09 16:51 | Minar

ja już kilka razy głosowałam i wciąż głosuję :)
  • 2010-10-09 17:50 | Kolega królika

Podobno jednak jedna z nich ma być w spodniach i marynarce a druga w sukni ślubnej ... fascynujące, nieprawdaż?
  • 2010-10-10 10:43 | Tolerancyjna

Fascynujące?!! To raczej żenujące. Moje dzieci na to patrzą i jeszcze gotowi sobie pomyśleć, że to jest normalne. Jestem bardzo tolerancyjna i nie mam nic przeciwko temu kto z kim śpi, ale to jest już gruba przesada. Nie powinno się tego ogłaszać i reklamować. Pewien azjata chce wziąć ślub z szympansem. Może zróbmy akcję i popierajmy go. W końcu on go/ją kocha i to z wzajemnością. Niech więc zalegalizują ten piękny związek. W przyszłości adoptują dzieci i będzie miło wszystkim. ZGRRRROZA!!! Ludzie obudźcie się może.
  • 2010-10-10 18:57 | Kolega królika

Dla linii lotniczych to bardzo tania reklama, natomiast dla ruchu lesbijek i gejów to wielka szansa zrobienia szumu medialnego wokół ich agendy, tzn. uznania związków między tą samą płcią za legalne związki małżeńskie. Wbrew pozorom taki stan rzeczy miałby bardzo daleko sięgające konsekwencje prawne, no ale ich ruch je oczywiście pomniejsza i próbuje wrzucić do koszyka 'praw obywatelskich' co de facto już osiągnęli, ponieważ według prawa tego rodzaju pożycie jest w Polsce legalne. Oczywiście to dla nich za mało.

Nie za bardzo natomiast rozumiem co tym dwóm pannom dałby taki ślub w samolocie lecącym ze Sztokholmu do NYC. Jaki urząd wydałby stosowne dokumenty? Szwedzki prawdopodobnie, bo z tego co wiem to Stany nie zezwalają na takie związki. Tak czy owak nie miałoby to żadnych skutków prawnych w PL na dzień dzisiejszy.
  • 2010-10-20 16:18 | michal

autorowi tej wypowiedzi ktora komentuje chyba pomylily sie okreslenia,zalecam sprawdzenie w slowniku co oznacza slowo tolerancja.
  • 2010-10-23 16:46 | Kolega królika

Nie bardzo jarzę co ma tolerancja dla współżycia lesbijek czy gejów do uznania związków między tą samą płcią za legalne związki małżeńskie z pełnymi konsekwencjami prawnymi takowych ... phleeez, help me here, Majkel -)