Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Kolejne sensacje w sprawie Olewnika

(9)
Media donoszą: w domu Krzysztofa Olewnika znaleziono ślady krwi, należą do prostytutki ukraińskiej i nieznanego mężczyzny. Kobieta żyje, mężczyzna prawdopodobnie został zamordowany. Gdzie są zwłoki, nie wiadomo.
  • 2010-10-06 17:52 | tkw

A ja swoje

Pan Pytlakowski powtarza swoje a ja swoje.

Został zabity Krzysztof Olewnik. Bezpośredni sprawcy zostali osądzeni i skazani - wszyscy "popełnili samobójstwo" i to w więzieniu. Napisałem kiedyś, że ten, kto za całą tą sprawą stoi jest tak mocny, że nie boi się w biały dzień, w areszcie śledczym, eliminować kolejnych świadków. Do tej pory sądziłem, że prawdopodobnie za wszystkim stoi ktoś, kto chciał przejąć interes Olewnika - Ojca. Wersja, która ujawniła się ostatnio jest jednak wg mnie o wiele bardziej prawdopodobna. Ta wersja tłumaczy wszystko:
    - dziwne okoliczności porwania
    - rażące błędy Policji i Prokuratury
    - śmierć świadków

Idę o zakład, że ta wersja jest prawdziwa - że to sprawka Policji. Zaciukali kogoś po pijaku i teraz ukręcają łeb sprawie. I idę też o zakład, że nie zostanie to wyjaśnione. Ale w tym ostatnim chciałbym się mylić.

W każdym razie coś się w Policji i Prokuraturze dzieje. To nie jest przypadek, że ujawniono takie rewelacje. Chyba trwa tam zaciekła walka, nie zdziwię się, jak jeszcze poleje się krew - oczywiście samobójcza lub w wyniku wypadku.

Ludzie, w jakim kraju my żyjemy. Sprawa Olewnika. Dopalacze - rząd zamknął sklepy na podstawie projektu ustawy.

Gdybym nie miał tu Córki - wyjechałbym stąd na zawsze.
  • 2010-10-06 20:56 | Andrzej

Re:Kolejne sensacje w sprawie Olewnika

Widzialem dzisiaj wypowiedż Pana Olewnika w telewizji na temat drugiej imprezy. Coś mi sie wydaje , że albo p.Olewnik nie znał synalka, albo go kryje. Trzebo go było lepiej wychować.
  • 2010-10-06 21:17 | tkw

Ja nie mam telewizora,więc nie widziałem.

Nie jest wykluczone, że Krzysztof Olewnik nie był aniołeczkiem i nie jest wykluczone, że ojciec nie jest wobec ś. p. syna obiektywny. Ale to nie może wpływać na ściganie winnych.

Twój wpis uświadomił mi, że może nastąpić próba rozmydlenia sprawy w mediach, właśnie poprzez mechanizm "a te Olewniki to święte nie są".

pozdrawiam
  • 2010-10-07 03:27 | slawek

Czy czasami nowych sensacji w sprawie porwania i smerci Olewnika nie jest przesyt?Wszystkie tropy jakie wyciekaja z prokuratury prowadza do nikad.Moze by warto powierzyc sledztwo doswiadczonemu prokuratowi od trudnych spraw,spoza Polski.
  • 2010-10-07 06:35 | Adam 2222

Buzek (kto jest jego lejcowym w UE?) apelował do Putina by jakieś tam śledztwa dalej prowadził (dlaczego Putin, to tajemnica prof. Buzka) Putin pewnie nie usłyszał o tym bo nie poprosił Buzka o wyjaśnienie śmierci

Rumuna w Krakowie a Olewniku to pewnie przez takt by nie wspomniał.

A tak poważnie, wygląda ze rodzina O. brała udział w interesach ze spec służbami(narkotyki? bron?)
    Tylko na ich polecenie mozna bylo tak mataczyć.
    Ale wśród nich jedna frakcja chce przy pomocy tego mordu odstawić od żłoba innych.
    Dlatego ta sprawa będzie jak Lenin, Pyjas, Popiełuszko itp wiecznie żywa.

• 2010-10-07 09:33 | episod

Adamie!,te "interesy" to handel stalą,ciemny interes.
  • 2010-10-07 09:35 | sugadaddy

To chyba jakaś choroba jest z tym Olewnikiem i to przewlekła.
  • 2010-10-07 11:59 | Artur

Sprawa Olewników przestaje mnie interesować.

Teraz widać gołym okiem, że jest to bardzo szemrane towarzystwo.
  • 2010-10-07 15:16 | Hanna

Powiatowe vip-y, lekarz, przedsiębiorca, ksiądz, policjant, prokurator, sędzia. Wzajemne relacje towarzysko-biznesowe, patrz impreza dla policjantów i nie tylko. Nic dziwnego, że sprawa jest tak bardzo zagmatwana i bardzo brudna.