Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Dowcip

(5)
2010-10-10 15:33 | tkw
Gdy tak czytam te wpisy krytykantów PIS zawierające tylko oceny a pozbawione konkretów to przypomniał mi się stary dowcip. Przerobiłem go nieco by pasował do tej sytuacji:

Wersja moja
Na klatce schodowej mijają się dwaj sąsiedzi, znają się od lat. Nagle jeden zawraca i daje drugiemu w mordę.
- co ja takiego złego zrobiłem ?! - pyta uderzony
- właściwie to nic, ale ja ciebie nie lubię - pada odpowiedź

Wersja "źródłowa"
Na przystanku stoi Żyd i czeka na tramwaj. Pochodzi do niego facet i wali w mordę.
- za co !?
- a bo Żydzi zabili Pana Jezusa.
- ale to było 2000 lat temu !
- no niby tak, ale ja się dopiero teraz o tym dowiedziałem.
  • 2010-10-11 02:51 | Hadron

Re:Dowcip

Ależ proszę bardzo skoro czujesz niedosyt : teoria zamachu na samolot w porozumieniu z Rosjanami, dołożę jeszcze gratis do zestawu "krew na rekach".
    To jest konkret,nieprawdaż ? I to jaki, tyle tylko ze pochodzi nie z PO...ani z PSL...ani z SLD...źródło jest tylko jedno,trudno je przeoczyć.
    Faktycznie jak się tego posłucha/poczyta to jakby w mordę dostać,albo jak kto woli poczuć obcą ślinę na twarzy.
    Po co to komentować,odnosić się i polemizować ? Wystarczy ocenić,a ocena może być tylko jedna.
    Dopowiesz sobie jaka.
  • 2010-10-11 09:42 | Kolega królika

A ja mam taki dowcip

- Chodzi nam przecież przede wszystkim o to elementarne prawo, prawo do wolnego narodu, prawo do prawdy - mówił Kaczyński. Dodał, że "przychodzimy po to prawo, bo jesteśmy wolnymi Polakami i chcemy być wolnymi Polakami".

- Chcemy, by ten kraj był rzeczywiście nasz!

Fragmenty 'przemówienia' w czasie drugiej (wieczornej) zadymy przed Pałacem zorganizowanej wczoraj przez sektę Paranoja i Schizofrenia.
  • 2010-10-11 13:55 | Hadron

I jak tam panie TKW, są konkrety ?
    Już wszystko jasne? Zrozumiałe?
  • 2010-10-16 15:48 | Kolega królika

- Panie Prezydencie, minister Kazana przekazał mi, że warunki uniemożliwiają lądowanie, mgła, nic nie widać, zwyczajna PiS-da, ale piloci chcą lądować.
    - Panie Generale, co za absurd - oni widzą ludzi nie kartofle! Jak im spieszno do nieba, to niech się przesiądą na F-16. Proszę im rozkazać lecieć na zapasowe.
    - Tak jest na zapasowe. Które? Witebsk, Mińsk, czy Moskwa?
    - Moskwa wykluczona! Powiem Panu za 5 minut.

"Prezydent jeszcze nie podjął decyzji"

- Panie Generale, lecimy do Mińska - wszystko tam gotowe i czekają na nas.
    - Tak jest Panie Prezydencie, ale oni się uparli lądować - twierdza, że jak nie wylądują, to ich zabiją!
    - Co za kretynów sadzacie Generale za sterami?!?!?!?!? Proszę tam natychmiast iść i w razie sprzeciwu przejąć dowodzenie - lecimy do Mińska. Jestem odpowiedzialny za życie i zdrowie tych ludzi, jak się rozwalimy to na Wawelu mnie przecież nie pochowają!!!
    - Rozkaz, Panie Prezydencie.