Wyszukaj na forum

Forum

Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Wyrzuty po mordzie

(7)
W zalewie wzajemnych oskarżeń, kto bardziej jest winny podgrzewaniu atmosfery nienawiści między stronnikami PiS i PO, powiela się schemat „my może trochę też, ale oni bardziej” — pisze na blogu Jacek Kowalczyk.
  • 2010-10-21 11:55 | kosmo

ZAMIAST KASY NA OCHRONĘ - KASA NA LECZENIE RAKA

Mam propozycję dla polityków - w ramach przeciwdziałania podobnym zamachom, proponuję przeznaczyć pieniądze na leczenie nowotworów ludzi starszych. Żadnych kontroli forów internetowych, żadnej ochrony biur poselskich - pieniądze na leczenie. Człowiek w pewnym wieku, gdy dowie się że ma raka, nie ma szans na leczenie, obecny system gospodarczy uważa pewnych ludzi za zbędnych, leczenie się "nie opłaca". Dla nich rak to wyrok.

Ten pan dał przykład co można zrobić ze swoją frustracją, nie chcecie by za tym przykładem poszły tysiące ludzi, zacznijcie się ludźmi przejmować, a nie sobą.

Przestańcie w końcu biadolić nad sobą, przestańcie w końcu pokazywać że potraficie troszczyć się tylko o swoich (patrz jaka pomoc poszła do poszkodowanych rodzin "smoleńskich), tu na dole my żyjemy, zwykli szarzy obywatele, pracujący i utrzymujący was.
  • 2010-10-21 13:24 | kixan

Re:Wyrzuty po mordzie

Po co ochrona, można wszystkich wysłać na obowiązkowy kurs samoobrony, wyjdzie taniej.

A, że rekami sie przed bronia palną nie obroni to cóż :P
  • 2010-10-21 15:26 | krysta

zaprzestancie cytowania ,drukowania opini pana kaczynskiego to sie skoncza wybryki ,a tak wszyscy podnosza temperature a najwiecej PIS sie cieszy ze znow wojuje
  • 2010-10-21 15:40 | konrad44

Winni są sobie sami politycy, bez względu na to z jakiego są ugrupowania.
    Przypomina mi się pijacka bójka sprzed wioskowego sklepu. Dwóch zdenerwowanych swoimi osobami mężczyzn brali się w zapasy. Uspokajali ich. W końcu jeden z nich powiedział "chodź damy se po razie i będzie w porząsiu". Poskutkowało.

Może Tuskowi i Kaczyńskiemu, wpasowując się we współczesne realia rozwiązywania problemów, a nade wszystko chcąc nie dopuścić do podobnego wydarzenia jakie miało miejsce w Łodzi, takie rozwiązanie byłoby najlepsze ?

• 2010-10-21 19:26 | tkw

Jak byłem na studiach, to w akademiku w pokoju zaczęło się kłócić dwu kumpli. Próbowałem ich uspokoić, ale nie reagowali. No to zacząłem wołać:
    "no opluj go, opluj !" Niestety zadziałało, ale tylko częściowo - to ja musiałem "dyplomatycznie acz w szybkim tempie opuścić pokój". Ale na korytarzu jakoś im przeszło i spokojnie dopiliśmy posiadany zapas C2_H5_OH (znasz to ? "każdy Polak co Ojczyznę kocha pije C2_H5_OH").

Mam wrażenie, że Tusk zaczyna się bać. Chyba przecenił możliwość zohydzenia ludziom Jarosława i PIS, proste rachunki pokazują, że się nie udało. A pamiętasz, jak było w Holandii po zabójstwie jakiegoś polityka ? Jego partia osiągnęła świetny wynik, okazuje się, że w swojej masie ludzie na taką zmasowaną akcję opluwania, jaka jest stosowana wobec PIS, reagują dokładnie odwrotnie - przeciętny, normalny człowiek nie lubi takich numerów i raczej będzie współczuł atakowanemu niż sam mu dokopie. A Tusk ma się czego bać - sprawy zaszły za daleko, jak straci władzę, to bez procesów w sądach i Trybunałem Stanu się nie obejdzie, za dużo było trupów. W każdym razie za rok karty będzie rozdawał Napieralski - Tusk da mu co zechce, byle nie dopuścić do władzy PIS-u.
  • 2010-10-22 03:19 | Adam 2222

Czy to nie dziwne, ze politycy i posłowie nie maja wyrzutów sumienia ze 30% społeczeństwa jest poza nim i nie ma żadnych szans na poprawę swojego życia ?

Ze te "elity" potrafią tylko żyć na rachunek przeszłych i przyszłych pokoleń ?

Ile ludzi straciło życie przez ich głupotę czy pazerność?
  • 2010-10-22 06:19 | zimt89

Ze strony młodej osoby, wygląda do niedorzecznie. Kaczyński oskarża o coś, co stało się głównie Z JEGO POWODOWU, bo kto, jak kto, ale Tusk agresywnej kampanii nie prowadzi. W wielu przypadkach politykom z PO puszczają już nerwy i zachowanie szefa PiS zaczynają nazywać po imieniu. W normalnym życiu każdy komentowałby zachowanie Kaczyńskiego w ten sposób - tylko tutaj jest to "kampania nienawiści", bo to scena polityczna.