Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Piotr Duda nowym szefem „S”

(6)
Po ośmiu latach Janusz Śniadek utracił funkcję szefa związku „Solidarność” na rzecz Piotra Dudy, dotąd szefa Regionu Śląsko-Dąbrowskiego. Ci, którzy liczą na zmiany, mogą się przeliczyć.
  • 2010-10-22 14:28 | episod

Zagadka Śniadka

Przeczytałem na jednym z forów,że stryjek zamienił siekierkę na kijek.
    W tym powiedzeniu jest dużo prawdy! A może się mylę?
  • 2010-10-22 18:03 | kociewiak

Re:Piotr Duda nowym szefem „S”

,bardzo ciezko bedzie wrocic do wspanialych czasow Solidarnosci,pan Sniadek
    skutecznie zniszczyl ten zwiazek a teraz juz prawie partie Sniadek.
  • 2010-10-23 16:28 | Danka

Re: czy w Polityce jest cenzura wypowiedzi ?

Drukujecie takie mądre wypowiedzi jak "lekcje moralne PiS" Jana Hartmana , a nie publikujecie mojego wpisu w na tym blogu ?
  • 2010-10-23 19:22 | Kolega królika

Dzisiejsza Solidarność podobnie jak jej stały punkt programu, tzn. palenie opon już nikogo nie szokuje, a wręcz nudzi. Kiedyś to były czasy, powie niejeden starszy Polak pamiętający lata 1980-1981. Mieli nawet słynnego kapelana, pana Jankowskiego, który budował kryształowy ołtarz. A dzisiaj tylko bankrutowanie państwowych firm, tłuste pensje i ... palenie opon. Pełna porażka!
  • 2010-10-23 23:11 | Janusz

Czy Piotr Duda zechce i potrafi wykorzystać tę szansę? Moim zdaniem pewnie zechce, ale nie tę. Jeśli jest byłym komandosem, to ma do wykonania adekwatne zadania, więc należy się spodziewać takiej radykalizacji tzw. "Solidarności", że przy niej p. Śniadek będzie mógł się wydawać gołąbkiem pokoju.
  • 2010-10-24 21:15 | chochol

Dla rownowagi

Marzy mi sie ktos o osobowosci i niezlomnosci Margaret Thatcher jako Prezes Rady Ministrow. Bylaby zachowana rownowaga i duza szansa na zmiane ustawy o zwiazkach zawodowych. Wg mnie bylby to milowy krok w kierunku "unormalnienia" sytuacji w Polsce.