Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

To nieprawda

(9)
2010-10-29 17:39 | RYMPAŁEK
Legendarny gangster, Marek Cz., pseudonim "Rympałek", wpadł w ręce CBŚ (Centralne Biuro Śledcze) - podał portal tvn24.pl.

Osławiony gangster był już raz skazany na 10 lat więzienia. Na wolności przebywał od wiosny 2009 roku.

Marka Cz. policjanci uznają za jednego z najniebezpieczniejszych ludzi w naszym kraju. Kierował groźnym gangiem w stolicy i jedną z nasłynniejszych mafii w latach 90., która była związana z grupą pruszkowską.
"Rympałek", bo takim pseudonimem posługuje się ujęty gangster, jest wiązany także z tzw. napadem stulecia. W 1995 roku miał dokonać skoku na konwój ZOZ i skraść 1,2 mln złotych.

"Rympałek" dziewięć lat spędził w jednoosobowej celi. Wyszedł w 2007 roku i zniknął. Wydano za nim list gończy. Ponownie został zatrzymany w kwietniu 2008 roku. Na wolność wyszedł rok później.

Według policji, na wolności zaczął ponownie odbudowywać swój gang razem z innym gangsterem, Rafałem S. ("Szkatuła"). Policja określała ich jako "najniebezpieczniejszych gangsterów w Polsce".

No to ja chyba wiem lepiej, że to nieprawda
  • 2010-10-29 18:42 | dziadek 2

Re:To nieprawda

No i co z tego że nie prawda, masz z paprany życiorys, 12 letnim chłopcem nie byłeś kiedy w gangu siedziałeś. Teraz wszystko jak smród będzie się do końca życia za tobą przeszłe życie ciągnęło. Teraz gradobicie, tajfuny oraz powodzie też będą twoją winą. Byłeś dorosły wiedziałeś co robiłeś wiec teraz do końca życia masz przechlapane. Na twoim miejscu bym wyjechał z kraju albo zszył się gdzieś w Bieszczadach i tam sobie żył do końca życia.
  • 2010-10-29 18:57 | Kolega królika

TKW sporo wie o 'życiu zza krat' ... dziwne?
  • 2010-10-29 21:51 | tkw

do 2010-10-29 18:57 | Kolega królika

Oczekuję Twojego wyjaśnienia co do tego wpisu, gdyż na razie brzmi obrzydliwie.
  • 2010-10-30 08:43 | Kolega królika

2010-10-20 12:13 | tkw
    Re:Po zamachu na działaczy PiS

Akurat jak to jest a kratą to ja wiem. To zależy, gdzie go wrzucą. Jak do tzw. "małolatki" - to ma "przesr...e", jak do "recydywy" - też, jak do "grypsujących" - też, jak do przypadkowych ludzi w średnim wieku - może przeżyć całkiem spokojnie.
  • 2010-10-30 13:05 | dziadek 2

Ja też o tym wiedziałem choć nie siedziałem, pan panie Królik czepia się byle słowa, i nie do przypadkowych ale dokładnie są małolaty i zgredy i są zgredy nie grypsujące i grypsujące. Ktoś kto pierwszy raz jest w więzieniu a jest po 30-ce to najlepiej jeśli wyląduje w celi z zgredami nie grypsującymi.
    Po prostu panie Królik wiedza to potęga a w szczególności wiedza z życia w polityce. Możesz sobie być pan profesorem historii ale jak życia nie znasz to nie nadajesz się pan na polityka i do dyskusji nawet w tym temacie.
  • 2010-10-30 13:09 | Kolega królika

'Ja też o tym wiedziałem choć nie siedziałem ...'

Możliwe, że TKW też nie siedział -)
  • 2010-11-01 09:54 | tkw

do 2010-10-30 08:43 | Kolega królika

w takim razie jak mam rozumieć to "... dziwne? " - coś mi insynuujesz ?
  • 2010-11-01 10:57 | Kolega królika

insynuować - w złośliwej intencji podsuwać myśli krzywdzące kogoś; umyślnie budzić podejrzenia; imputować, wmawiać, sugerować.

insynuacja - (etym) łac. insinuare 'wśliznąć się; wkraść się (w czyjeś zaufanie)'

A może to ty insynuujesz, że ja Ci coś insynuuję?
    Sam już nie wiem ... po tylu próbach odwracania kota ogonem przez Niskiego wszyscy chyba mamy już niezły zamęt w głowach -)