Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Fatalne rządy PiS i nowy fundusz PSL

(15)
2010-10-31 09:33 | Kolega królika

- Trudno dopuścić do sytuacji, gdy po nieudolnych rządach Prawa i Sprawiedliwości, które doprowadziły do gigantycznego zadłużenia Polski, próbujemy teraz sięgać po dodatkowe pieniądze dla budżetu do kieszeni podatników - tak przeciwko podwyżce VAT protestował w piątek w Sejmie Henryk Kowalczyk, poseł... PiS

Kowalczyk wszedł na sejmową mównicę w czasie głosowań nad ustawą okołobudżetową. Minęła dłuższa chwila, nim się zorientował, że się przejęzyczył. W tym czasie posłowie bili brawo, klaskali i śmiali się do rozpuku. Tylko ci z PiS-u mieli kwaśne miny. - Chodziło mi o nieudolne rządy PO - poprawił się w końcu poseł Kowalczyk.

Jak mawia mój sąsiad - pisior tylko wtedy powie prawdę jak się pomyli -)
  • 2010-10-31 10:58 | dziadek 2

Re:Fatalne rządy PiS i nowy fundusz PSL

Pnie Królik trochę zadumy nad losem kraju, i zastanów się pan co pan piszesz poseł pomylił się bo co myślał to powiedział. Tylko że wiadomo wszem i wobec że przez 20 lat to ci z okrągłego stołu zadłużyli Polskę po same uszy a PO obecnie zajmuje się wszystkim czym nie powinien. Czyli próbą umacniania swej władzy i gwarancji wygrania wyborów.
    Pan panie Królik jest pan przykładem człowieka który nie potrafi uszanować nawet świąt aby komuś nie dokopać taki zawistny, źle wychowany człowieczek. Któremu powie się że źle robi to będzie krzyczał że to zamach na niego i jego wolność. Wyjedź pan z tego nie pańskiego kraju jak pan nie czujesz się polakiem a nie mieszasz pan aby tylko słabą była. Popierasz pan sprzedawczyków narodu polskiego jesteś pan wrogiem tego kraju.
  • 2010-10-31 11:31 | Kłapacz

Przeczytałem Twój wpis "Czas zadumy nad historią naszego narodu" i zestawiłem z tym co napisałeś powyżej. Nie wiem co Ci powiedzieć poza prośbą o zastanowienie.
  • 2010-10-31 11:48 | Sławomir Osiński

Dawno nie czytałem tylu słów miłości(przeciwieństwo nienawiści) do bliżniego,szczególnie w przeddzień Takich Świąt.
    "poseł pomylił się bo co myślał to powiedział"-a więc nie pomylił się.
  • 2010-10-31 12:08 | dziadek 2

Czepił się kolega Królik pomyłki posła a po co by jątrzyć dajmy spokój. A alternatywą dla tych co im nie pasuje np. PiS to niech sobie wyjadą poza granice kraju tam będą mieli spokój z PiS-em.
    A poseł myślał o PiS-ie i nie wiadomo czy dobrze czy źle ale powiedział o kim myślał i co w tym dziwnego ja nie mam do niego pretensji tylko do Królika.
  • 2010-10-31 12:54 | andy

A dlaczego niby wyjeżdżać mają ci którym PiS nie pasuje ? Takich jest większość - wystarczy w kolejnych wyborach zepchnąć PiS w niebyt i z głowy ;) I niech sobie Jaruś jedzie gdzie chce. Bo PiS to Kaczyński, nic innego tam nie ma.
  • 2010-10-31 12:58 | andy

Otóż to - skoro powiedział co myślał to się nie pomylił. Zresztą jego wódz też kiedyś palnął żeby "głosować na PO" - pewnie podświadomie wie że PO lepiej rządzi niż robiłby to PiS, szczególnie w czasach kryzysu.
  • 2010-10-31 13:05 | Sławomir Osiński

Albo nie myślał?.To u nich powszechne.

:)
  • 2010-10-31 13:33 | dziadek 2

Wybory nam powiedzą kogo jest więcej, ja już jestem pewny że za PiS-em ja choć nie jestem ich zwolennikiem ale z dwojga złego wolę aby rządził PiS niż PO.
    Ja nie atakuję przy byle okazji PO tylko odbijam piłeczkę i obojętnie w jaką opcję polityczną by była rzucona. Tak samo robi to PiS i J.Kaczyński, bo jeśli walczyć o władzę to walczyć z kulturą i honorem, bez chamstwa, pomówień, bez oczerniania i bez sięgania w życie prywatne. A zwłaszcza rzucaniem oskarżeń nie mających pokrycia. To że gdzieś w innych krajach tak robią nie znaczy że w naszym kraju powinno to być tolerowane. Szkoda tylko że wobec takich osób nie są wyciągane surowe wnioski. Bo nie ma gorszego przestępstwa od wywoływania destabilizacji w państwie tylko po to aby dorwać się do władzy. Bo wtedy cierpi cały kraj, to odzwierciedla nasz stosunek do kraju i jego narodu.

• 2010-10-31 15:32 | andy

"Tak samo robi to PiS i J.Kaczyński, bo jeśli walczyć o władzę to walczyć z kulturą i honorem, bez chamstwa, pomówień, bez oczerniania i bez sięgania w życie prywatne. A zwłaszcza rzucaniem oskarżeń nie mających pokrycia."

Słucham ??? Jarosław Kaczyński nie rzuca pomówień, oskarżeń nie mających pokrycia, nie oczernia itp. itd. ???

A może ty po prostu nie wiesz który to Kaczyński, a który Tusk ? Bo innego wytłumaczenia dla tej bzdury którą napisałeś nie widzę.

"Bo nie ma gorszego przestępstwa od wywoływania destabilizacji w państwie tylko po to aby dorwać się do władzy." - a co robi Kaczyński jak nie to właśnie ? I ty chcesz na niego (jego partię) głosować ???
  • 2010-10-31 16:25 | Kolega królika

Andy tracisz czas, to jak rzucać grochem o ścianę ... Pater Rytzich wmówił moherom, że Żydzi to wrogowie Polski, a oni dalej modlą się do Jezusa, który ewidentnie był Żydem -)
  • 2010-10-31 18:34 | dziadek 2

andy źle mnie zrozumiałeś chodzi mi że Kaczyński odbija piłeczkę rzuconą w jego stronę a potem mówią że to Kaczyński wywołuje cała zadymę.
    Zauważ że po słowie Kaczyński jest przecinek więc nie dodawaj to do całości wypowiedzi zdania. I nie czepiaj się byle drobnostek.
  • 2010-11-01 09:20 | andy

Masz problem z pisaniem, a w efekcie nawet ze zrozumieniem tego co sam piszesz.
  • 2010-11-01 09:48 | dziadek 2

Tak mam problem z dysortografią a pan andy chyba z dysleksją.
  • 2010-11-01 10:11 | Kolega królika

Może potrzebujesz berecik o numer większy żeby nie uciskał?