Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

obudź się raz jeszcze ,dzieci masz???? widzisz spokojną przyszłość??? (niee)odżuć to

(1)
2010-11-03 17:20 | Maroooooo
polityka .....heh stworzyli ją ludzie stworzyli system jako iż pierwotnie każdy budował się gdzie chciał a ziemi by nam brakło a byłby kamień na kamieniu a i stworzyli pieniądz i gospodarkę na rzecz też właściwą jako gospodarka opiera się na nie na wsi a państwowych rolnikach wrzucających owoce pracy swojej w jeden kosz z którego brali wszyscy z równowagą dzięki pieniądzom też dobre i sprawiedliwe zwierzyna bezpieczna i wojen takowych nie ma z tym że (:achmed kuzan abu:) opodatkował to za swój pomysł tylko co mają do tego prezydenci politycy a nawet krewni tegoż to twórcy .....podatki khmm podatki okeeej... no i bo gdzie kucharek sześć hehe tam ja bym był zadowolony teraz tak ... macie dzieci żony mężów i za prawdę troszku o przyszłości myślicie ale tak jeden sprzedaje byty inny prąd inny hmm pieniądz produkuje a im czyli nam wszystkim płaci państwo hahaczemu my płacimy sobie na wzajem po za równowagą na chlebie i piwie czego i komu i tu by zabić ludziom gwóźdź (heh tak dla manipulacji) państwo y? czyli y?my!! sprzedaliśmy niezbędne w XXw strategiczne zakłady prywatnym kupcom czyli elektrownie oczyszczalnie itp... kto sprzedał i komu powtarzam kto szpitale też państwowe i im płaci państwo a my i tak na ubezpieczenie płacimy niee chleb piwo i obrazy ja rozumiem nic po za tym ja przepraszam ale co w nas za debil mieszka żeśmy tacy khmm ślepi? niech pomrze prędzej bo takich mnie braknie a dzieci mało że przed nimi zwykłe choroby zawodowe wrzody nerki przepuklina to i same khmm już nie wstają do pracy i do życia psychoza ma piękniejsze imię? bo wciąż nie widzicie że mamy pęta bo każdy z nas mógłby sam upolować i postawić strzechę ale nie gospodarka to rozwiązanie tak ale zrobił ktoś z nas idiotuf i wiń kogoś jak nasi prezydenci to my a 2+2=4 i po za tym ughrr hy???? wasz twarz !!!! I TU PYTANIE ALE CO WTEM i to później TAK ale gdzie kucharek sześć ...dinosaurus daj luz i pomóż i zejdź dzieciom swoim z pleców boś się napracował a młodym ludziom też się walczyć nie chce boś takim ojcem DZIECKA TEGO wstyd ty zgol wąs i nie tłamś no dzieci i młodzieży moja parę słów wam ślę wpierw dla świadomości że da się a jak wpierw nie uczcie się ojców waszych o od nich ale? kultury? a wy!! czyli my będziemy utrzymywać ten system i my będziemy mogli to zdeptać będąc tylko na tak ludziom którzy próbują chcą , a teraz dzieci moje i kwiecie oto moja droga do wolności z otępienia i z rąk systemy który myśmy stworzyli a który nas tłamsi .................. wpierw trzeba by to nazwać walką gdzie wielu tu już śmiesznie patrzy a walką będzie i daj bóg że w was więc system słowo które nas tłamsi i słów więcej będzie a ty czytaj swoimi oczyma i duchem >ty< bo wielu już coś słyszało i to zbyt proste tu muszą być ułamki nie nie muszą a więc coś dla nas młodych ludzi(a kto ma jakie możliwości)jest zwykłe ksero i są mury jerycha ksero a od was zależy jak to przepiszecie TU JEST NASZE ŻYCIE DLA NAS ZIEMIA jesteśmy rodziną a heh wielka jest ziemia cóż nam potrzebne do życia trzeba nam jeść więc słowo głód w wielu ma prawo zejść z słownika pierw panowie politycy winni zapomnieć o unii i podziałach politycznych a odkupić wszystkie prywatne zakłady na powrót dać im tyle i ani złota więcej tym co oddadzą ów zakład oddać kawałek ziemi państwowych budowlańców i materiały na coś w końcu główkowali a to jest szczyt ziemia podatki wtem znieść a jedyne na co będziemy my ścinać drzewa potrzebne do produkcji pieniądza to dla równowagi by jeden nie nabrał więcej a inny mniej i wtem bogaty ma swoje i żadnych podatków od luksusu itp a biedny wstaje od naporu zbyt drogiego sufitu i kawałka chleba ile mniej w patologicznej psychozie czyli w nas od zmartwień i jako iż prywatnych zakładów już nie będzie po za tymi od