Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Tarcia w piłkarskiej reprezentacji Polski

(3)
Do grona krytyków metod pracy Franciszka Smudy po raz pierwszy dołączył człowiek z wewnątrz - Artur Boruc.
  • 2010-11-05 00:24 | tkw

Reprezentacja ale czego i kogo ?

Gdy reprezentacja Polski grała na mistrzostwach w 1982 to wziąłem z domu telewizor do akademika, by lepiej oglądać (akademik 6-piętrowy a sala telewizyjna to pokój 20 m2). Potem grali tak żałośnie, że przestałem się tym interesować. I nadal to trwa, poziom jest żałosny. I nie chodzi mi że przegrywają - w końcu tylko jeden może wygrać - ale o styl w jakim to robią. Czekam aż ktoś z moich znajomych powie mi, że już warto się zainteresować.

Osobiście jestem za rozwiązaniem PZPN na 10 lat, zaorać pole i budować od 0. A najbardziej mnie wkurza myśl, że te pacany mnie też reprezentują - a ja sobie nie życzę ! Dlaczego jakaś mafia ma prawo wyznaczać reprezentację kraju ?
  • 2010-11-05 07:55 | małyjan

Re:Tarcia w piłkarskiej reprezentacji Polski

żule na boisku, żule na trybunach, trener też żul
    czy oni nie mogliby grać jako reprezentacja "Żulska"?
  • 2010-11-05 20:32 | titus germanicus

Kogoś to jeszcze obchodzi ?

Naprawdę nie wiem czy tak poważna strona poważnego pisma nie powinna - jako jedna z nielicznych - przynajmniej próbować nie podejmować tematu tzw. poslkiej piłki nożnej? To zjawisko (polska piłka nożna - dalej PPN) jest światowym fenomenem.Skorumpowana do szpiku kości tak zwana ekstra(tfu)klasa wypluwa z siebie pseudotrenera,który w mediach miota bluzgi o miękkich h.... Tenże pseudotrener powołuje jakąś przypadkową zbieraninę ludzi,w tym urodzonych za granicą o polsko brzmiących nazwiskach , zabiera ich - Pan Bóg raczy wiedzieć po co - na zagraniczne wycieczki, udaje że wprowadza w tej bandzie jakieś zasady , przy czym zasady nie dotyczą gry,którą mają uprawiać - tylko zachowania w czasie,kiedy nie grają. Nad tym wszystkim piecze sprawuje zbieranina podobnych prymitywów , której szefuje przebrzmiała sława o poziomie intelektu kija od szczotki. Najśmieszniejsze jest to że na to wszystko nałożyła się skuteczna korupcja dokonana na UEFA przez kumpli z Ukrainy,gdzie - choć trudno w to uwierzyć - związkowi futbolowemu szefuje facet,który ma ze dwa zwoje więcej od konia i potrafi przynajmniej załatwić sobie za związkowe pieniądze źródło dochodów przez niewtajemniczonych zwane ME 2012.
    Nie wiem, czy w jakimś w miarę cywilizowanym kraju proporcje między czasem poświęcanym na komentowanie nędznych wysiłków "środowiska piłkarskiego" - doskonale nazwanego przez małyjana "żulskim" - a efektami pracy tegoż środowiska są tak zachwiane. Oczywistym jest że polska tzw. kadra narodowa dostanie na ME2012,które będą organizacyjną hańbą historyczny łomot. W międzyczasie z rąk do rąk , legalnie i nielegalnie , tajnie i jawnie właścicieli zmieni miliardy złotych. Ot i cała historia. A bydło zwane kibicami będzie śpiewać "Nic się nie stało". Jak zwykle.